Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zoltri potrenujesz i to już za tydzień:laugh:

a powiedz mi twój fact nie będzie zły jako kierowca,że pójdziemy na jakieś piwko itp 🤢 bo ja tak myślałam,że może pójdziemy na jakąś pizze itp posiedzieć??co ty na to??

radzia weź już nic nie mów o tej kasie bo mnie to tak wkurwia nic nie kupisz,a tyle kasy idzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dostalam list o szczepieniu teraz i mowe debilom ze mnie nie bedzie a oni na 28.08 wiec kurna przelozylam na 11.09 ...mowic im a im to zwisa wrrrr4


anulka nie ma sprawy mozemy sie gdzies umowic on wie ze bedzie prowadzil chodz go przeraza po polskiej stronie jeschac hehehe....tylko anulka ja bym tak ok 20 musiala wracac bo na dalsza impreze z moim musze isc hheheeh i malego do mamuski oddac :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Zoltri piękny uśmiech ma Pudzianek, jak daje małej moje odciągnięte to po kąpieli np niechce jej się ssać a potem zasypia i ok 100 zjada, a jak po południu to tak jak Pudzianek albo jeszcze w mniejszych porcjach potem chwilka spania albo po prostu niejedzenia a potem znowu denerwuje rodziców ale w sumie to ok 150 zjada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po dentyscie, pol twarzy niezywa:P dwa zabki zrobione- male ubytki, jeszcze chce jedno wypełnienie wymienic i chyba jest jeszcze jedn do zastanowienia czy go ruszac. to na nastepnej wizycie i juz bedzie luz.

Jessi wszytskiego naj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

smigam z małym do rodzicow, dzis jest upal!

buziaki i bede wieczorkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!JESTESCIE!!!!Znalazlam Was dizeki pomocy Radzi! Juz sie zmartwilam,ze spapral sie watek i sie wszystko rozsypalo, ale nie! Jestescie! to cudownie!
Ja chyba tu juz z miesiac nie bylam!Wybaczcie mi kochane, ale mialam kiepski okres. Mama wyjechala i zostalam sama z mala. Nie mamy zadnej pomocy tutaj, bo cala rodzina mieszka gdzies tam daleko. Poza tym zepsul mi sie znowu moj laptop i juz od 2 tygodni siedzi u informatyka. Zreszta pisalam o tym Beatce.
Tak w skrocie. U nas wszystko ok. Sofia teraz spi. Jest zdrowa i rosnie super szybko. Dzis konczy 6 tygodni i wazy 4400 i ma 56 cm. Walczymy z kolkami, a jak nie z kolkami to z odbijaniem. Jest kochana i dostarcza nam wiele radosci.
Ja mialam troche trudny okres...Ciezko bylo mi sie przystkosowac do nowego rytmu, do natloku obowiazkow... Ale juz sie powoli organizuje i daje rade..
AAA!!! 26 lipca ochrzcilismy sofia w malej kapliczce nad brzegiem morza. Cudnie bylo a nasza coreczka zachowala sie wzorowo1!!!!
Ale sie za Wami stesknilam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie... A musze sie Wam wyzalic... a propos deprechy to dzisp o raz pierwszy powaznie pozarlam sie z moim Mariano. skonczylo sie na tym,ze wylecial jak oparzony i powiedzial ze nie wraca ani na obiad ani na kolacje i w ogole ze nie mam na niego czekac... A wszystko dlatego,ze mu sie wyzalilam ze swoich smutkow,a on na to ze jestem marudna,beznadziejna i w ogole ... No i mi sie przykro zrobilo,ze mnie nie rozmumie... Skonczylo sie krzykiem i tylko mi strasznie glupio,ze musiala to slyszec pewnie Sofia i jej tez teraz pewnie smutno...
Ach czasami mam wrazenie,ze nie podolam temu nowemu wyzwaniu... =(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bichito napisał:
no wlasnie... A musze sie Wam wyzalic... a propos deprechy to dzisp o raz pierwszy powaznie pozarlam sie z moim Mariano. skonczylo sie na tym,ze wylecial jak oparzony i powiedzial ze nie wraca ani na obiad ani na kolacje i w ogole ze nie mam na niego czekac... A wszystko dlatego,ze mu sie wyzalilam ze swoich smutkow,a on na to ze jestem marudna,beznadziejna i w ogole ... No i mi sie przykro zrobilo,ze mnie nie rozmumie... Skonczylo sie krzykiem i tylko mi strasznie glupio,ze musiala to slyszec pewnie Sofia i jej tez teraz pewnie smutno...
Ach czasami mam wrazenie,ze nie podolam temu nowemu wyzwaniu... =(

na pewno podołasz Bichito, każda z nas miała gorsze dni, każda z nas jest okropna a faceci w końcu po kolei to rozumieją..., a Mariano pewnie do kolacji wróci z kwiatkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj kochana fajnie że do nas zawitałaś 😘

nie przejmój się chłopem oni nie mogą podołac temu wyzwaniu które my przechodzimy więc zabierają dupska jak dzieciaki i uciekają ogromne kryzysy przechodzimy: ja Anetka i zosieńka ale kto jak kto my temu podołamy 😉


najadłam się jak mops.... już dawno tak pysznego sosu nie zrobiłam:P

idę na spacer, bo olcia już spakowana na tip top więc spacerek kupię po drodze świeże bułeczki Olci na drogę i wracam do domciu muszę się z nią potulić tak żeby wystarczyło na całe dwa tygodnie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka napisał:
hihi to moja teraz nie robi jakiś ogromnych kupek, ale robi je z takim pietyzmem: najpierw mnie powiadamia że coś jest na rzeczy głosowo, a potem wpatrując się w moje oczy robi... i robi i jest coraz bardziej zadowolona aż w końcu krzyknie raz i drugi - i to znaczy że już zrobiła:laugh: :laugh: :laugh:

Anulka kwiatuszek dla Ciebie i Twojej Starszej poleciał 🙂

noo a mi w autobusie też zwykle staruszki ustępują miejsce jak jade z małą - dobra stara szkoła 🙂


BHRKA mój mały tak samo alarmuje kupki, nie są wielkie ale smrodkiem"pobijają wszystkie bączki świata!!!

A noc podobnie jak Ty miałam cieżką, ale tylko dlatego ze Kubuś zaczął mi o 21 wymiotować. Ze stresu strachu przejęcia miałam po spaniu. ALe już jest OK 🙂

BICHITO spokojnie nie jesteś sama. My też ostro walczymy z kolkami, moj mały aż mdleje z bólu, bo ma je tak bolesne, teraz pije ENTEROL, taka herbataka w 10-ciu saszetkach ok 30 zł i to dopiero mu zaczęło łągodzić kolki. PLANTEXY, HIPPY nic nie pomaga.A chłopy daja CIAŁA przy dzieciakach, to taka ich deprecha!!! A potem na kolanach wracają.

Buziaki zmykam do moich mężczyzn!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wiedzmy dzisiaj ja otwieram dzionek .
Dziś upalnie to lecimy na basen popalać się do sukienki na chrzciny 😎 brzucha nie opalam bo kreska nie zejdzie ale nogi, dekold i buskę to mogę. Moja Hancia całymi dniami na dworze to zemna to z dziadkami do omu to tylko na cyca i zmiane pieeluchy i tez jej buśkę wietrzyk złapał i nózki i raczki a chronimy przed słonkiem jak możemy.
Paulinko jeszcze nie raz się pokłócicie bo faceci nie są takimi rodzicami jak my kobiety i nigdy nie bedą.
A jak zmądrzeje to wróci do ciebie na kolankach i bedzie przepraszał. Mi juz chyba deprechy mijają. Skończył się połóg to i chormony się stabilizują.
Jutro moją Haneczka ma 2 miesiące - matko jak to szybko zleciało a teraz taka fajna jest smieje sie w głos i jak się tylko do kołoniej przechodzi to zaczepia 🤪
Miłego wekendu wam zyczę kochane.:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...