Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
KATHY MOJA NA POCZTKU TEŻ SIE KRZYWIŁA I NAWET TERAZ JAK JEJ DAJĘ PIERWSZĄ ŁYŻECZKĘ TO SIĘ KRZYWI,A POTEM WCINA 🙂

DZIEWCZYNY NIE WIECI CO U ANI OD KROPKA 🥴 🥴 BO WIDZĘ,ŻE WCHODZI NA NK I PISZE KOMENTARZE,A DO NAS NIE ZAGLĄDA 😞 😞I POKASOWAŁA WSZYSTKIE FOTKI I NAZWISKO 😞 😞


widziałam ,i miałam do niej pisac ale może lepiej sms-ka ,wyslijcie bo ja nie mam numeru a pozatym nie chce ja na koszty zagranicznych smsów narazać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hellloooo dziewczynki


ja tak jak gos wszystko free i teraz maly dostanie druga dawke pneumo i mneumo

Ja pislama dlaczego nie szczpia na zoltaczke ani grozlice jak bylam w pl ale nikt juz nie pamieta albo cholerka mnie nie czyta wrrrrrr

Olivkaaaaaaaaaaa zdroweczk i obys sie tak smiala jak na fotce zawsze:P:P:P:P

a anie widzialam na nk ...dziewczyna ma dola i jakos juz zapomniala o nas

a co do kredytow to dupa jest i tyle a i pojecia znam ...znaczenia hipoteczny i mieskzaniowy jezeli tyczylo sie tez mnie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TO MOŻE GOŚ U WAS JAKOŚ TO INACZEJ JEST ROZWIĄZANE 🙂BO U NAS 6W1 NAPEWNO NIE MA PNEUMOKOKI,BO KUZYNKA TĄ SZCZEPI.


A JA WŁASNIE MOJEMU ZAFARBOWAŁAM BOKSERKI NA RÓŻOWO 🙃 :laugh: BO PRAŁAM RÓŻ I CZERWIŃ W PRALCE I GDZIEŚ MI SIĘ ZAPLĄTAŁY:P DOBRZE,ŻE ŚPI BO BY MARUDZIŁ:laugh: ALE ZAWSZE MI SIĘ PODOBAŁ MĘŻCZYZNA W RÓŻU HEHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WIEM,ALE FAJNIE BY BYŁO POWSPOMINAĆ 😞

PUDZIANEK DA RADĘ,KOFFANY JEST 😘

JA JUŻ NIE WIEM CO JUTRO BĘDĘ MIAŁA ☺️ CZY TYLKO TĄ 5 W 1 CZY ŻÓŁTACZKĘ JESZCZE,POGUBIŁAM SIĘ 🥴 ALE MOJA NASZCZĘŚCIE ZNOSIŁA DOBRZE SZCZEPIENIA 🙂ROZBRAJA MNIE MAŁA,ŚPIOCHA W WÓZKU KOŁO MNIE I TYLKO CAŁY CZAS PIERDZI NA CAŁY POKÓJ:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PAMIETAM JAK MOJA MAMA W SZYCZYRKU MOWILA ZE PRZYPAL Z PUDZIANEM BO WALIL BAKI CO CHWILA HAHAHAHAHA

JA MAM JAKOS ZA DWA TYG SZCZEPIENIE JESZCZE LISTU NIE PRZYSLALI...OPOZNIONE MAM BO JEDNO MUSIALM PRZESUNAC...A NA ZOLTACZKE GO NIEGLUGO ZASZCZEPIE ALE W PL BO JEZELI BEDZIEMY CZESTO JEZDZIC TO MUSI MIEC W RAZIE W ..NO I N GRUZLICE BO TU NIE MA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE WIEDZMY!

PO PIERWSZE KASIU SUPER WIADOMOSCI,WIEDZIALAM,ZE BEDZIE DOBRZE- MUSI BYC!

ZOSIA DZIS LECI NA KONSULTACJE DO KOPENHAGI, OBY BYLY DOBRE WIADOMOSCI,ZE NIE TRZEBA OPERACJI TYLKO REHABILITACJE!

ANIU MAMA WCZORAJ PRZYWIOZLA MI PACZUSZKE! OJEJ DZIEKUJE! NIE SPODZIEWALAM SIE! KOCHANA JESTES! JA MAM KOLYSANKI Z GAZETY WIEC SKOPUIJE NA PLYTKE I TEZ WYSLE! A CO 🙂

U NAS WCZORAJ WIECZOREM BYL SAJGON, MALY TAK PLAKAL,ZE SZOK! ZABKI 😞 POSMAROWALAM ZELEM I PO KILKU MINUTACH SPOKOJ. BEDA SZLY NA DOLE,BO JUZ WDAC SPULCHNIONE DZIASELKO..NIECH WYJDA JAK NAJSZYBCIEJ,BO SIE TAK BIEDNY MECZY. DLATEGO JUZ NIE WCHODZILAM NA BRZUSZEK,BO TULILAM ZABAWIALAM BIDULKA...
NA NOC TEZ MU POSMAROWALAM I SPAL, W SRODKU NOCY CYC I TEZ SPAL ALE NIESPOKOJNIE, BARDZO SIE RZUCAŁ...TERAZ OD 6TEJ JUZ NIE SPIMY, M POJECHAL NA UCZELNIE, MA DZIS ZAJECIA I DODATKOWY EXAM WIEC JUZ ZAPOWIEDZIAL,ZE WROCI WIECZOREM OK.20TEJ...

WYJELAM SPACEROWKE I JA MONTUJE 🙂 DZIS CHYBA WYJDZIEMY W NOWEJ SZACIE ALE LAŁO CAŁĄ NOC I TERAZ TEZ PADA WIEC POCZEKAMY AZ PRZESTANIE-JAK BEDZIE MRZAWKA TO IDZIEMY,WCZORAJ TEZ BYLISMY 🙂

TERAZ KAWKA I PACZEK NA SNIADANIE...ZNOW MAM JAZDE NA SLODKIE!

KATHY KWIATUSZEK DLA NADINKI ZA WSPANIALE WIADOMOSCI!

OLIVCIA WYGLADA PRZECUDNIE!!!! JAK ONA PIEKNIE SIE USMIECHA! ALE SKORE ZDJAC P!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ty chcesz spacerowke, zobacz jakie swietne ma quinny:
http://www.quinnyzapptwine.com/twine-collection.htm

a wejdz jeszcze na glowna strone quinny, tam jest specjalna gondola do przewozenia samochodem tez kompatybilna ze steazem 🙂 kurcze gdybym wiedziala o tym to kupilabym dla tymka, kupie dla nastepnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane SLICZNOTKI 😘

dzisiaj wstalysmy o 7.30 dostala sztucznego cycjego i teraz grasuje juz mam przygotowana herbatke z kopru wloskiego-zawsze daje rano i tak ok11-12 godziny srajtoni :laugh: Niebus wiesz jak sie ucieszylam-caly dzien mialam pozniej dobry humor.To trzymamy kciuki za Zosie-caly dzien bede myslala o niej i malej Kamilce aby wszystko poszlo pomyslnie!!!Niebus witaj w klubie Nadzia tez piszczy i daje w kosc przez zebulki...Tez smaruje jej zelem i pomaga.U nas jest tak jakos dziwnie bo Nadzia ma zabka ale...z tylu 🤨 wybil jej sie juz 😮 tak mi sie wydaje bo czuje twarda falbanke i widac biala kreske ale tak jakos szybko nie??? 🤪Zazwyczaj wyrastaj z przodu 🤨 wlasnie na dole...A u Nadinki dopiero na dole dziaselka sie rozszerzaja 🤔 W kazdym razie obserwuje 🤨 My wczoraj bylismy na spacerku i dzisiaj tez chcemy sie wybrac tylko wlasnie w nocy padalo i teraz tez kropi-tez Niebus czekamy az bedzie ladniej 🙂 zazdroszcze Ci tego paczka...smakaaa mi narobilas miaaammm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ KOCHANE!!!

Przepraszam ze mało tu teraz jestem ale normalnie nie mam czasu. My juz też na nogach od 6 rano, mały strasznie niespokojnie spi i ewidentnie bolą go zębulce. Chce tylko zasypiać trzymając się za rączkę, a jak ją przez sen puszcze to zaraz się wybudza. Nie potrafi się przez te zęby w nocy jakoś zaspać twardym snem. Bo np teraz wierci wiertarką nam facet na ścianą a mały padł i śpi i go to nie rusza.

Dzień wczoraj fatalny. Non stop płakał do wieczorka nie wiedziałam co się dzieje dopóki nie sciagnełam rajtuzek a tu szok!!! Szczepionka 5w1 zrobiła obrzęk i całe bioderko mu stwardnęło. Poleciałam do apteki ALKACET (woda kwaśna) w zelu pomogła, bo przynajmniej przestał płakać. A wrecz po spacerze bawił się grzechotką i w buzince strzelał po ząbku to chichrał się w niebogłosy!!!! Na razie nyna to nie wiem czy buła zniknęła. Jak nie to pędze do lekarza!!!

Wogóle tylko wstanie to pędze na cały dzień na spacer. Nie mam ochoty w tym syyyyyyyyyyyyfie siedzieć.

A co do rajstopek to od 15.10 jest akcja biedronka dla dzieci i będą rajstopki po 6,99 i inne pierdołki dla dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebus nie pokazuj mi zadnych zdjec kotkow bo tez mam na nie fobie!!!!Wychowalam sie na wsi a tam wolali na mnie kocica wiec...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jest slodki ten kociak a jaki ogon puchowy :laugh: 😘

Reni tez mamy ten zel i zaraz jak przyjezdzamy po szczepionce to smarujemy jej to miejsce...pomaga wiec mysle,ze nie powinno byc juz tego stwardnienia-ale nie wiem bo Nadinka nie miala-jak cos to lec do lekarza Reni buziak dla twardej mamuski 😘 poza tym my tez smigamy na doworek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja nie wchodze w dzien na neta bo maz zabiera do pracy laptopa a juz nie mamy w domu kompa dlatego jestem woeczorkiem i z ranca 🙃

Moj Czukut-Pikut tak gaduli,ze szok hahahahaha :laugh: tzn.teraz ja tu siedze i pisze a ona swoje ahhahahahaha 🤪 rozgadana ciekawe po kim 😮 :P

Dzisiejszy nasz dzionek zapowiada sie nastepujaco spacerek,pozniej robie salatke z grosa i jakies ciasto i cosik jeszcze dokladnie nie wim bo przychodzi do nas znajoma mojego meza z ktora paracowal-a ona fajna babulka strasznie za Remkiem zawsze byla 🙂 i zawsze powtarzala,ze my bedziemy maz i zona 🙂 i wykrakala hehehhehe i teraz przyjdzie do nas i pierwszy raz zobaczy Nadinke 🙂

Niebus kaktus dla Ciebie za tego paczka Ty Diabliczko :P 😘 😘 smaka mi takiego narobilas miaaammm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...