Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bo one beti od ciebie z zimnej północy przyleciały do mnie-na południe 😉) a tak na serio to muszki owocówki nas dobijają...zostawisz jabłko albo skóry z ziemniaków na 10min i juz jest stado muszek...komary mi sie tez jeszcze gdzies czają chyba za szafą..zabrakło mi tych płytek RAID do prądu.i nas atakują, tzn mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześc dziewczyny!!

własnie poskromiłam marude, ciekawe na jak długo 😞 ciagle jęczy, chce być noszony na rekach i tulany, jak tylko odejde to jest wycie, wogóle budzi sie z płaczem i za chwile zasypia, jakieś niespokojne to dziecko. Niby ząbki, dziąsła prawie białe, ale jeszcze nic nie czuc 😞 koleżanka mnie "pocieszyła" że jej córka miała tak do 11 miesiąca i dopiero jej wyszły ząbki 😞 tragedia jakas...predzej zbzikuje...

wczoraj byłam prawie cały dzien na podwórku z przerwą na obiad 🙂 a pozniej sprzedalam Krzyśkowi dziecko a sama poszłam na aerobik a dokładnie pilates, dzisiaj to poczułam że mam jakieś mieśnie hehe

też mam w planach odkurzanie, pranie, obiad etc ale mam leeeenia i to kosmicznego...no ale za chwile trzeba zebrac te stare kości 🙂

Gosiu!wydaje mi sie że Olivka jest podobna do twojego męża, ale może mi sie tylko wydawac:P moj Janek to tez cały Krzysiek, no chyba że oczy niebieskie po mnie, ale podobno do pół roku może sie zmienic kolor teczowki wiec narazie sie ciesze że choć to mam moje 🙂

może u Ciebie nie ma much 🙂 ale u mnie są, bo teraz uciekają do ciepłego i zawsze jakaś trzeba tłuc, ale mucha to nic, zdarza nam sie tłuc komary, a już dawno powinny wyginąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.
Iza. Ja tak jak Gosia nie mialam gondoli i juz od pierwszego miesiaca woze w spacerowce na plasko.

Ja sie pytam...To kiedy tez zabki wychodza!!!!???Bo niby,ze 7 my miesiac, a u Waszych malenstw juz wychodza!!!??To takie zaawansowane sa czy co???Przeciez maja po 4 miesiace mniej wiecej. I jakim zelem smarujecie, bo widze ze musze sie juz przygotowac...

Hahahaha...Patrze a tu Sofia na swoim placyku zabaw wlasnie zasnela... No tak nie dziw skoro obudzila sie juz o 6.30!!!
Ale dzis musze ja pochwalic!Rekord przespanej nocy - 10 godzin!!!!!!Ostatniego cyca dostala o 20, zasnela o 20.30 i obudzila sie o 6.30!!!Szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ!!!
KUŹWA TROCHĘ MNIE NIE BYŁO A 7 STRON 😠 😠 😠

TO TAK MY JUŻ PO SZCZEPIENIU,NIUNIA BYŁA JAK ANIOŁEK 🙃 MOJA SŁONECZKO NAWET NIE PISŁO,NO I MAM CHYBA NAJMNIEJSZE DZIECKO Z WAS WSZYSTKICH BO WAŻY 5850 BĘDZIE MODELKA:P :P :P

NIEBO NIE MA ZA CO DZIĘKOWAĆ,TO TAKA MAŁA REKOMPENSATA ZA AUKCJĘ 😘 😘 CO DO SPACERÓWKI TO DROGIE SĄ TE QUINNY I TYLE NIE DAM 😉 SZKODA MI.KOT ŚLICZNY!!!A I PĄCZKA TEŻ SOBIE WŁAŚNIE KUPIŁAM,ALE TERAZ SIĘ NAJADŁAM OGÓRKÓW MAŁOSOLNYCH JUŻ 3 DNI Z RZĘDU JE WPIERDZIELAM 🙃

GOŚ OLIVCIA TAK JAK I VANESSKA TYLKO Z KROKU DO NAS PODOBNE:P ALE MAMY FAJNYCH FACETÓW WIĘC MOGĘ MIEĆ PO NICH URODĘ:P :laugh:

JA KUPUJĘ ZUPKI JAK LECI RAZ Z GERBERA RAZ Z BOBOVITY I Z HIPPA TEŻ,AAA WŁAŚNIE PANI DOKTOR MI OWIEDZIAŁA,ŻE MOGĘ SPOKOJNIE DAWAĆ MAŁEJ ZUPKI PO 5 TYM MIESIĄCU Z MIĘSEM,WIĘC ODRAZU POLECIAŁAM I KUPIŁAM Z KRÓLIKIEM I Z CIELĘCINĄ,WOGÓLE MI KAZAŁA ROBIĆ JEJ ZUPKI Z KRLIKIEM,KACZKĄ,BO POWIEDZIAŁA,ŻE TO NAJLEPSZE MIĘSO,A NIE KURCZAK ZKURCZKA TO POWIEDZIAŁA,ŻE MOGĘ MĘŻOWI ZROBIĆ KOTLETA NA SZYBKIEGO:laugh:

NIE PAMIĘTAM O CZYM JUŻ PISAYŚCIE WIEDZMY,MAM DOBRĄ PAMIĘĆ ALE KRÓTKĄ ☺️

NO I TRZYMAM CAŁYM SERCEM KCIUKI ZA KAMILKĘ 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez WSZYSCY mowia,ze sofia to caly Mariano... Nawet nie ma oczu niebieskich, ale moze jeszcze sie przekreci...

Dzis trzymam kciuki za Kamilke. Jak bedzie cos ktoras wiedziala, to dajcie znac.

No i racja... Jak tam Kropek i Ania?Faktyczie zniknela z horyzontu.Mam nadzieje,ze jakos sie tam dzielnie trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IZA JA WOŻĘ MAŁĄ OD WCZORAJ W SPACERÓCE I JEST PRZESZCZĘŚLIWA 🙂

DZISIAJ MI ZNAJOMA MÓWIŁA,ŻE W APTECE JEST JAKIŚ TAKI SPECJALNY LAKIER DO POZNOKCI" 😜ALUSZE"KOSZTUJE COŚ OKOŁO 5ZŁ I SIĘ DZIDZI SMARUJE ,ŻEBY NIE CIĄGNĘŁO KCIUKA,TO JEST SPACJALNE DLA DZIECI,PODOBNO GORZKIE,I MÓWIŁA,ŻE SYNKOWI POSMAROWAŁA KILKA RAZY I SIĘ ODUCZYŁ SSAĆ,MOJA TO NON STOP KCIK W MORDCE 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka
ja dzis tez ide do przychodni sprawdzic ile mała waży i mierzy bo chcę sprawdzic czy dobrze rosnie a jak nie to pójda inne posiłki w ruch nie tylko cycuś.No i potem porównamy ale czuje ża bedzie to samo co Vanesska:P
J atez słyszałm o tym czyms gorzkim na ssanie kciuka ,ale juz dawno to byo jak moja siostra była mała,czyli ok 13 lat temu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PISZĘ NA RATY BO CO CHWILĘ MI SIĘ COŚ PRZYPOMNI ☺️

PYTAŁAM O TĄ SZCZEPIOMKĘ 6W1 I ONA NIE JEST NA PNEUMOKOKI,TA NA "H"NAZWA CO WCZORAJ PISAŁYŚCIE ONA SIĘ RÓŻNI TYLKO TYM OD 5W1 ,ŻE JEST ODRAZU TEŻ NA ŻÓŁTACZKĘ.I MUSZĘ IŚĆ ZASZCZEPIĆ JESSI NA GRYPĘ 28ZŁ WIĘC GROSZĘ,A TA PANI POLECAŁA,A ŻE JĄ ZNAM TO JEJ UFAM.

WOGÓLE MIAŁAM DZISIAJ KOSZMARNY SEN 🥴 ŚNIŁO MI SIĘ JUŻ TAK NAD RANEM,ŻE MNIE GOLĄ I SZYKUJĄ DO CESARKI 🤪 I JAK SIĘ OBUDZIŁAM TO NIE WIEDZIAŁAM CO SIĘ DZIEJE I BYŁAM SZCZĘŚLIWA,ŻE TO TYLKO SEN:P :P :P BO TO NIBY BYŁO MOJE 3 CIE DZIECKO 🙃

A TU COŚ DLA MAMUŚ PRZECHODZĄCYCH KRYZYS MAŁŻEŃSKI:

http://dziecko.onet.pl/34400,0,0,dzieci_burza_malzenstwo,artykul.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem Anulka ze sie tym różnia te szczepionki bo własnie od tego roku je tu wprowadzili ze wzgledu ze jest tyle imigrantów i sa zachorowania na żółtaczke ,juz wam pisałam a wczesniej nie było wśród Irlandczyków i wogóle w Europie zach.
a ja pneumokokki mam w 2 miesiacu dostała pierwsza dawkę ,teraz w 6-tym dostanie drugą i 12-tym ostatnia przypominajaca a teraz na 4 miesiące dostała pierwszą meningokokków,druga za 2 miesiące i przypominajaca w 13 miesiacu,pisze ci to z książeczki ,która leży przedemną.tak wogóle wygląda kalendzrz szczepiń w Pl tak samo bo mam go w gazecie -identycznie na te szczepionki i tyle samo dawek.po dwa ukłucia na wszystkich szczepieniach.Pneumokokki sa osobnym ukłuciem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ,ALE JA WCZORAJ ZRESZTĄ RAZEM Z RADZIĄ WYWNIOSKOWAŁYŚMY,ŻE TY NAPISAŁA,ŻE TA SZCZEPIONKA 6W1 ZAWIERA TĄ PNEUMOKOKI 🤢 BO TY TAK JAKOŚ TO NAPISAŁAŚ:P NO A TAK TO OK WSZYSTKO SIĘ ZGADZA 🙂

MOJA TEŻ ZASNĘŁA I MUSZĘ CHYBA DZWONIĆ PO TEŚCIA NIE ODBIERZE JESSI BO NIE BĘDĘ JEJ BUDZIŁA,BO MI JEJ ŻAL PO TYM SZCZEPIENIU,NIECH SOBIE POŚPI.

I COŚ CZUJĘ,ŻE OLICVIA BĘDZIE CIUT WIĘCEJ WAŻYĆ,BO JUŻ OSTATNIO WIĘCEJ WAŻYŁA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloello


maly po pieknym sniadanku takiej szkockiej papce co nigdy sama bym nie zjadla hehehe i nudzi sie w srod dziwek hehehehe


moj dupke i plecy tez podnosi tylko lepek zostaje bo chyba za ciezki ale przekreca to pocztki do siedzenia...maly jezeli jest w pozycji w pol lezacej to ciagnie lepek aby siedziec hehehe fajnie to wyglada jak zolw wyciagajacy glowe ze skoruki hehehehe

gos to ja mam calkiem kurka inaczej chodz moja lekarz w pl sprawdzala i jakos prawie tak samo w
2 mieszku pneumokoki-blonnica , tezec ,zap opon mozgo typ b(hib), heine medina, krztusiec

3mieszek -meningokoki, to samo

4 mieszek pneumo i meningokoki, i znow to saMO

12mieszkow hib i meningokoki
13miszkow mmr (rozyczka swinka odra)
pozniej 3-4 latka to samo co w drugim miesiacu i mmr


13-18lat tezec blonnica i heina medina

no i dziewczyni w wieku 12-13 latek szczepionke przeciwko rakowi szyjki macicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja sofia wlasnie zasnela. Padla jak kawka, bo byla juz bardzo zmeczona...W koncu od 6.30 daje popalic. Ona zawsze spi te sieste jakies 2-2,5 godziny.Poza tym nie spi potem juz prawie przez caly dzien. No moze czasami sobie utnie w wozeczku jakies 15 minut, ale nie wiecej.
So tez podnosi dupke i plecki...Robi sztywne nogi i jakbysie chciala podciagnac, lub posunac do przodu...Ale na razie jej nie wychodzi. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
one sie tak odbijają nózkami i podnoszą dupki do góry i robią tzw.dzdzownice i "idą" do góry,To wszystko w normie ,moja kiedys przepełzła na drugą strone naszego dość szerokiego łóżka doubla,więc złapałam ja na drugim końcu z głowa za łózkiem 🙃 a poszłam tylko po pampersa,i na golasa najlepiej:P wszystkie rozwijają sie mega-super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
eloello


maly po pieknym sniadanku takiej szkockiej papce co nigdy sama bym nie zjadla hehehe i nudzi sie w srod dziwek hehehehe


moj dupke i plecy tez podnosi tylko lepek zostaje bo chyba za ciezki ale przekreca to pocztki do siedzenia...maly jezeli jest w pozycji w pol lezacej to ciagnie lepek aby siedziec hehehe fajnie to wyglada jak zolw wyciagajacy glowe ze skoruki hehehehe

gos to ja mam calkiem kurka inaczej chodz moja lekarz w pl sprawdzala i jakos prawie tak samo w
2 mieszku pneumokoki-blonnica , tezec ,zap opon mozgo typ b(hib), heine medina, krztusiec

3mieszek -meningokoki, to samo

4 mieszek pneumo i meningokoki, i znow to saMO

12mieszkow hib i meningokoki
13miszkow mmr (rozyczka swinka odra)
pozniej 3-4 latka to samo co w drugim miesiacu i mmr


13-18lat tezec blonnica i heina medina

no i dziewczyni w wieku 12-13 latek szczepionke przeciwko rakowi szyjki macicy


może masz troszke inny harmonogram ,ale szczepionki te same,ja sprawdzałam w Pl i pediatra mówiła ze super bateria jak na wyspy i dobrze że za darmo,ze w pL też tak powinno być,ona też poleca szczepic na wszystko ,na grype też -Anulka,to szczep Jessi 😘

A jak Radzia mowi ze my nie bzlismy szczepieni i jakos zyjemy ,to ja sie tak do konca nie zgadyam bo nawet gupia grypa dzis a kiedys to cakiem inna choroba ,kiedys grypa nie pozostawiala takich ciezkich powikan jak teraz a na np.sepse te nie bylo takiego procentu zachorowan jak teraz i dlatego te pneumokokki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...