Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kathy - będzie dobrze- u nas zauważyli że prawa komora jest większa jak Rozalka miała 19tygodni 😞 też przeżyłam to strasznie i czytaliśmy na internecie o tym 😞 i zamartwialiśmy się ale na następnym usg wszystko wróciło do normy - wierzę że tak będzie u Was dziewczyny
historia straszna - mojego wujka znajoma tak miała straszna śmierć - nawet nie zdążyła zobaczyć swojej córeczki... zresztą odbiła piętno na calutkiej rodzinie 😞 już nie mówiąc o Maleństwie
wstrętnie wieźmy tak się napaliłam razem z Wami na to krzesełko... a teraz jak zaczęłam liczyć to do grudnia czeka nas jeszcze kilka dość dużych wydatków na Małą - teraz krzesło, zaraz potem nocnik 😉 - bo jak może siedzieć dla przyjemności to czemu już tego nie wykorzystać:laugh: :laugh: , potem tak jak u Ciebie Goś - łóżeczko albo taki łóżeczko kojec - kurde nie podoba mi się ani łóżeczko klasyczne ani kojec 🤢 ale jeszcze jest 2 miesiące na zastanowienie
no i kupuje jakąś najtańszą lekką spacerówkę którą będę w stanie tachrać na to nasze 3 piętro...rety

dobra spadam spać
buziaki kofane babulce
miłych snów
a dla Kathy kwiatek - pod jutrzejsze badania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry!!

cudnie wyglądaja te Wasze pociechy w tych krzesełkach 🙂 Czekam na foto Olivki 🙂

Ja narazie nie kupuje, chociaż taka myśl mi krązy po głowie...ale taki zakup to raczej do uzgodnienia z meżem.

My dzisiaj w planach spacerek i obiadek.ładna dzis pogoda sie zapowiada wiec skorzystamy z tego 🙂)

dziadek nauczył Jasia podawać "cześć" 🙂) Wystarczy że sie wystawi reke a Janek odrazu przykłada swoja hehe 🙂 Od urodzenia jak dziadek podchodził do Jasia to zaczynał od "grabulki"i Janek zakumał, pewnie narazie odruchowo ale śmiechu mamy co niemiara 🙂

No a tak pozatym jest strasznie jeczący przypuszczam że to przez ząbki 😞

Anulka no no!żeby to były same zachcianki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki,
Karolinka robi żółwika 🙂 chyba nieświadomie nieco, ale brechtamy z Grześkiem z tego 🤪
noc dziwaczna, bo o 24 sie przebudzila na cyca (co sie rzadko zdarza) a po cycu w ryk (co sie nigdy nie zdarzyło), na szczęście pusciła bąka z zawartością i było po sprawie 🙃 🙃
ale o 6.06 powtórka z rozrywki... efekt - śpi do teraz. a ja pieke serniczek najpyszniejsy w świecie, bo mam twaróg z data przydatności do dzis 🤢

kwiat dla Jasia - grabulki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Piekne i Kochane mamuski

bharka nie ukrywam,ze troszke mnie pocieszylas...u nas po urodzeniu ordynatorowi cos sie nie podobalo...i skierowal nas na usg glowki ale bylo wszystko w idealnym porzadku...i pomylily mi sie badania pzez przypadek zamiast isc do poradni na badania polecialam na usg...i tam mowie sobie jak juz jestem to sie nie cofamy tylko zbadajmy ja i tak bedzie wszystko dobrze-jeszcze tak do meza mowilam i z usmiechem na twarzy weszlismy na to usg i oniemialam babka zaczela badac ja dlugo...juz wiedzialam,ze cos jest nie tak...a jak dzisiaj bedzie to nie wiem...wszystko w rekach Boga...dziekuje dziewczyny za cieple slowa...

ale mam stresa nie spie od 4 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz moge dac tylko jednego kwiatka a bedzie on dla bharki w rewanzu...za to dla Was wszystkich dziewczyny za cieple slowa... [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/3498.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BABECZKI!!!!

JA JUŻ MAM ZUPKĘ I WIĘKSZOŚĆ CHATKI POSPRZĄTANEJ:P MAŁA ŚPIOCHA,ALE WCZEŚNIEJ Z GODZINKĘ W SWI KRZESEŁKU SIEDZIAŁA 🙃

GOŚ PRZECIEŻ CI NAPISAŁAM,ŻE ŻARTOWAŁAM 😞 CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ 🙂 😘 NO I MOJE JEST CHYBA OD 6-CIU MIESIĘCY PRZYNAJMNIEJ TAK PISZE NA AUKCJACH.ALE TEŻ SIĘ ROZKŁADA DO PÓŁLEŻĄCEJ POZYCJI,ALE NA FOTCE NA NK SIEDZIAŁA PROSTO:P
HEHE A OLIVCIA SIĘ JUŻ BAWI LALKAMI :whistle: :whistle: :whistle:ODGRYZŁAM SIĘ ZA TE KLOCKI:P :P :P :P :laugh:

KATHY DZIĘUJEMY ZA KWIATUSZKI 😘 SĄ ŚLICZNE!!!!
I TRZYMAM OGROMNE KCIUKI ZA BADANIE 😘 😘

NIE BĘDĘ MIEĆ WIĘCEJ DZIECI 🤪 O NIE!!!!MAM NADZIEJĘ,ŻE TO TYLKO MOJE PRZED MIESIĄCZKOWE ZACHCIANKI:P

KWIATUSZEK DLA MOJEJ UKOCHANEJ GOSI!!!!! 😘 😘 😘

U NAS PIĘKNA POGODA,SŁOŃCE OD RANA ŚWIECI I WOGÓLE CIEPLUTKO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki

zaczynam z wami tracić łączność 😞 nie wyrabiam się mam tyle roboty w pracy że masakra a gdzie nie zaglądne to większe gówno mnie spotyka

u nas super

Mała u niani rewelacja nie może się nią nadziwić 🙂

Ząbków jeszcze nie mamy.

Z Radkiem coraz lepiej a myślałam że już takie czasy nie powrócą więc pocieszenie dla mamusiek które przechodzą kryzysy małżeńskie, że troszkę cierpliwości i może być cudownie w małżeństwie 😉

Napiszcie mi co tam u was słychać tak ogólnie bo dzisiaj pracuję z domu więc posiedzę tutaj trochę.

Buźka kochane wiedźmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, my od 6.30 na nogach ale w pizamie 🙂 u nas nocka super, ok.4tej maly dostal w lozku cyca i spal do 6.30, butla i krotka drzemka,teraz w lezaczku ciagnie zabawki z łuku...
od kilku dni mnauczy sie robic ze sliny bańki, wydymausta-rbi bruuu i banki i sie cieszy 🙂 nasze dzieci tak wspaniale sie rozwijaja- zolwiki, grabulce 🙂

pogoda dzis w kratke- bylo zachmurzenie a teraz sloneczko...na spacer dzis pojdziemy ae jakos po 13tej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek
pogoda nam wróciła wiec wychodze dzis do kolezanki ,mieszka troche daleko wiec czekałam na lepszy dzień ,mała jeszcze spi po cycusiu i wraca do normy bo budzi sie o 3 i o 5 no i potem rano ok 7-8,wiec luzik ale chce zeby wróziły te czasy kiedy był tylko raz cycuś o 3,30punkt!

Anulka
czekam bardzo napłytke ,napewno dojdzie,no i laleczka jest specjalna o+m wiec nie wiem czy klocki tez takie były????:P

Kwiatuszek dla Jasia za te ząbki -następny rekinek bedzie ,ale Kubusia nikt chyba nie przebije,hihihi 😲

Radzia
ja cie juz niedługo wyciagne z tego bangladeszu ,poszalejemy troche wieczorkiem na BB i zapomnimy na chwilke ze jesteśmy "mamami"-ale tylko na chwilkę 😞 wiec usmiechaj sie tam do Radka nie tylko buzia ,zeby potem z dziecmi został.
Jaki rozmiar teraz nosi twoja niunia???68???

Beti
jak mozesz to wez mi wyoslij dokładnie jak zmniejszasz zdjecia ze wklejasz tu na forum 50kb i wszytsko widac bo ajk jja zmniejszam na photoszopie to gówno widac i bardzo traci na wielkosci i jakości 😞
Nie chce narazie wklejac na NK bo moje sisters powiedza ze sie chwalę 😉 ale wam chetnie zrobie fotke ,tylko jak lalka wstanie i ja ubiore :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to pogoda taka jak w krakowie - u nas teraz słońce przygrzewa dość mocno
my chyba zaraz o ile Młoda nie uśnie idziemy na spacer i od razu pooglądamy krzesełka w sklepie obok 🙂, ale chyba kupimy jedno z tych: http://www.allegro.pl/item759694723_super_funkcjonalne_krzeselko_do_karmienia_gratis.html
albo http://www.allegro.pl/item759690838_super_funkcjonalne_krzeselko_do_karmienia_babyono.html - to chyba ma Anulka - co o nim myślisz?
bo skłaniała bym się do tego tańszego bo jeśli chodzi o funkcjonalność to to z baby ono chyba ma te same bajery a podoba mi się to wściekle różowe 🙂 - co o tych krzesełkach sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny bez krzesełek, ja polecam MOCNO to

http://allegro.pl/item748926752_max_wyposazenie_krzeselko_do_karmienia_nowe.html

mamy je od kilku dni (na razie fotki nie robiłam bo to ma byc prezent, a darczyńcy na razie nie przyszli, a krzesełko kurier przywiózł parę dni temu..) jest fajne, tez można rozkładac i ustawiac na pozycje wyżej lub niżej. fajne jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ładniutkie jest i takie kółkowe 🙂 te same funkcje co tamte tylko martwi mnie że jest do 15-18tu kg tz. raczej jak Młoda by zaczęła ważyć 15 bym jej już nie wkładała a póki co to ostro jest na 97 centylu wagi i jeśli to się utrzyma to wg wykresu 15 kg osiągnie przed ukończeniem 2 roku życia - a przy innych krzesełkach jest zapisane do 3 roku życia więc mają lepszą wytrzymałość. Np. ten gadźet mi sie podoba ale też jest do 15kg http://www.allegro.pl/item751415821_krzeselko_do_karmienia_z_bujakiem_rt002a_2_kolory.html
tylko wiesz te normy są zawsze na wyrost zapisywane - tylko lepiej na zimne dmuchać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ ŚLICZNA LALECZKA 🙃 NO DOBRA MOJE KLOCKI SĄ 6+ALE SĄ MAŁE I ŁATWO JE CHWYCIĆ:P
A CO DO TYCH TWOICH SIÓSTR TO MAŁPY SĄ,TO CHYBA FAJNIE,ŻE KUPILIŚCIE COŚ MAŁEJ,JEZU JAK MNIE DENERWUJĄ TACY LUDZIE,TYLKO ZAZDROŚĆ PRZEZ NICH PRZEMAWIA 😠 😠 JA NIE MAM SIOSTRY,ALE JAK KUZYNKA BYŁA U MNIE TO MNIE DOBIJAŁA,CHYBA Z 10 RAZY SŁYSZŁAM ŻE JA MAM FAJNIE,ZE NIE MUSZĘ KUPOWAĆ PAMPERSÓW,ALE TEKSTY W STYLU,ŻE JA MAM ZA DARMO PIELUCHY I VANESSKĘ MUSZĘ ŻADZIEJ PRZEBIERAĆ,A JEJ CO CHWILE SIĘ ZEŚIKA ITP 😠 😠 NORMALNIE SZOK,KU...PRZYJEŹDZA DO MNIE ZAWSZE JEJ POZWALAM BRAĆ SOBIE PAMPERSÓW ILE CHCE,JESZCZE JEJ DAŁAM 2 PACZKI CHUSTECZEK A DALEJ GADA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Anulka takie są baby - pomyśl sobie że ja mam 4 siostry rodzone i 3 siostry cioteczne i jeszcze Grześ ma siostrę rodzoną ale na szczęście z kuzynkami Grzesia już kontaktów za bardzo nie utrzymujemy 😉
a to gadanie z pampersami to troszkę przesadzone jest - troche wiecej niz 100 zl mi wychodzi miesiecznie bo ok 50ciu tygodniowo no to moze więcej - niech bedzie 150zł no ale czy to tak tragicznie? przeciez kazdy moze sobie uzywac tetry 🙂a Ty Anulka tak nie przeżywaj co Ci jakaś baba powie tylko mi przyznaj czy zauważyłaś już jakieś braki swojego krzesełka? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...