Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ANIUTKA DAMY MY O SOBIE ZNAĆ,I JA BYM ZROBIŁA TAK JAK ZOLTRI NAPISAŁA,WIEM,ŻE SERCE SIĘ KRAJA,ALE JAK NIE MA NA NIEGO INNEGO SPOSOBU 🤢

GOŚ MAŁA ZACHWYCONA KRZESEŁKIEM,SZCZEGÓLNIE JAK NA NAJWYŻSZEYM POZIOMIE SIEDZI BO WIDZI WSZYSTKO Z GÓRY 🙃 I JAK TO OPARCIE DAM NA PÓŁLEŻĄCO TO GWIAZDA SIĘ PODNOSI DO SIADANIA JESZCZE,DZISIAJ NA CHWILKĘ JEJ DAŁAM W POZIOMEJ POZYCJI TO BYŁA PRZESZCZĘŚLIWA:laugh: :laugh: OGÓLNIE JESTEM ZADOWOLONA Z ZAKUPU I ONA CHYBA TEŻ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kochane!
wczoraj zniknełam,bo gosci mialam , niespodziewanych ale lubianych wiec nie jeczałam gdy po 23ej do domu wrocilam,bo rozwozilam do domu 🙂 wieczor byl nakrapiany- co widac na nk:P my to mamy szajbniete pomysły...

nocka z jedna pobudka o 2.40 jakos, butla- marudzenie wiec do siebie do wyra i jakos poszlo. rano butla i POJECHALISMY NA BASEN !!! Tymus dostal ksywe Twardziel,bo ani lezki nie uronil a inne dzieci plakały 🙂 byl tylko spięty ale juz nastepne zajecia bedzie lepiej, rozluzni sie- tak mowil instruktor. i mamy do kapieli w domu nie taka ciepla wode jak do tej pory tylko ok.34stopni zeby zahartowac Tymka - taka jest w basenie mniej wiecej.
fotki z plywakowania beda innym razem jak nas wpuszcza na basen, a tak jest jeden rodzic z dzieckiem na basenie a widoku nie ma za bardzo,bo to ten maly basen dla dzieci..na duzy jest widok 🤨

Aniutko jestes taka bidulka z tym twoim mezem, az Ciebie szkoda,bo ty taka ciepla kobieta o ogromnym sercu!
moj jak mu slowo powiem to go bierze odbije czy uspi, potuli..

jestem taka jakas nieprzytomna, ze leze w wyrze, M zabral Tymka na uczelnie zebym sobie odpoczela, sam ma luzne sprawy do zalatwienia typu bank i cos tam do pogadania na uczelni wiec powiedzial,ze na luzaku go bierze, wzial ciuchy na przebranie i pieluchy i pojechal.

mam spiworek maxi cosi do tego foteika i powiem Wam,ze super sie przydaje- maly ubrany nie za grubo-siu do spiworka i luzik 🙂
teraz kupuje spiwor do wozka,bo w gondoli to jeszcze z miesiac pojezdzi i juz na spacerowke wskakujemy.

Kathy- gdy jest sie za chydym to skora brzydziej wyglada, taka wysuszona itd, ja tez za bardzo schudlam i musze ciut dobrac wagi,bo wszystkie spodnie wisza i wygladam fatalnie, jednak lepiej miec ciut wiecej niz mniej...u mnie teraz 51kg przy 168cm ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO WŁAŚNIE DZISIAJ GO OGLĄDAŁAM:laugh: I TEŻ MIAŁAM CI POKAZAĆ 🙃

MOJA TEŻ SIĘ LEDWO NA DŁUGOŚĆ MIEŚCI W GONDOLI 🤢 WIĘC JĄ NIEDŁUGO WSADZĘ DO SPACERÓWKI BO W TEJ GONDOLI SIĘ WKURZA NA MAKSA,NIE CHCE LEŻEĆ I JĄ WIĘCEJ TRZYMAM NA RĘKACH JAK GDZIEŚ STOIMY 🙂

ZOLTRI TY MIAŁAŚ MIEĆ WÓZEK NA 3 LATA,A JA ZA NIC W ŚWIECIE MIAŁAM NIE KUPOWAĆ KRZESEŁKA DO JEDZENIA:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiytam
Czy ktoras z was miala w swoich wynikach moczu taka wzmianke o dosc licznych krysztalach szczawianu wapnia...Ja jak do tej pory nigdy czegos takiego nie mialam a jest to juz 37 tydz i mysle co to moze byc,a w necie prawie zero informacji na ten temat,a do lekarza ide dopiero w poniedzialek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, przerwa w remoncie wiec wpadłam na momencik 🙂 padam na ryjek, jestem już total wyrabana ale jak widze efekty chce się dalej robić 🙂 chociaż ten syffffffff w każdym koncie mnie przeraża!!! Zamawiał ktoś kiedys szafe w Komandorze??? Potrzebuje gigant szafe 3,3 m długa i wysoka na 2,50 głęboka na 80. I nie wiem jak sprawuja sie ich mebelki

Rano byłam z Kuubusiem u lekarza do kontroli i przy okazji zaliczyłam szczepienie 🙂 znniósł go super dzielnie 🙂 oczywiście wiekszy stres miała mamusia niż dziecko i fuuuulll zdziwienie jak nie płakał 🙂

Waga 7650 długi 68 cm więc juz mam kawał chłopeczka 🙂 rozwija się super prawidłowo wiec mamuska uchachana 🙂

Mój już dawno nie jeździ w gondoli bo przestał mi wchodzić razem z rozpórką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RENI BUZIAKI DLA KUBUSIA,ŻE TAK DZIELNIE ZNIÓSŁ SZCZEPIENIE 😘 😘
NO I WIELKI CHŁOP Z NIEGO 🙂

ZOLTRI PUDZINAKA TO MOŻESZ JUŻ SADZAĆ NA CHWILKĘ W TYM KRZESEŁKU,JA MOJĄ DROBNICĘ SADZAM A ON WIELKI TO MU NIC NIE BĘDZIE JAK KILKA MINUT POSIEDZI 🙂

MARZI NIE MAM NA TEN TEMAT ZIELONEGO POJĘCIA,NIE WIEM WOGÓLE CO TO JEST 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i stalo sie. sofia ode mnie sie zarazila i teraz obie kichamy i smarkamy. Na cholere mi byla ta maseczka! 😠
Bylam dzisiaj u pediatry i dostalam kropelki i czopki na kaszel. Biedna sofia, przez mame musi cierpiec. 😞
Poza tym wazy juz 5500, czyli przybiera bardzo ladnie i proporcjonalnie. Mierzy 60cm.

Dziewczyny kochane!Ja w spacerowce to juz od prawie poltora miesiaca woze Sofie. Ten Maxicosi nie jest dobry na kregoslup na dluzsza mete i uzywam go tylko w aucie. Gondoli nie kupilam,bo na tak krotko nie bylo mi sensu wydawac pieniedzy. Spacerowka rozklada sie zupelnie na plasko, wiec kregoslup nie jest obciazony i lezy tak jak w gondoli. Jesli sofia nie spi podnosimy lekko oparcie i super. Bardzo ciesze sie,ze nie kupilam gondoli. ta spacerowka tak sie sprawdza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pędze po butle bo głodomora pora!!!

A mi się podobają takie krzesełka http://www.allegro.pl/item754108417_krzeselko_do_karmienia_stoliczek_krzeselko.html i http://www.allegro.pl/item764574761_s_krzeselko_do_karmienia_max_wyposaz_babylove.html#gallery

A wie któraś może jak załatwia się to zaświadczenie do pracy o karmieniu? Chodzi o to czy u lekarza dziecka czy u naszego lekarza czy u gin.? Bo musze je mega szybko załatwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My stwierdzilismy ze nie ma sensu meble wciepać do mieszkanka tym bardziej tak małego jak my mamy i robimy dwie szafy. Jedną taką gigant a drugą taką małą wnękę ala garderoba 🙂 u nas w okolicy działa jedynie filia Komandor i dlatego pytam czy któraś nie robiłą sobie u nich szaf 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MI BY SIĘ TEŻ TAKA SZAFA PRZYDAŁA 🤪 A RACZEJ MOIM DZIECIĄ:P

PAULINKA NO NIESTETY PRZESILENIE JESSIENNE I NASZE POCIECHY SĄ NARAŻONA NA KATARKI ITP 😞BIEDNA SOFIA,ALE NAPEWNO SZYBKO JEJ PRZEJDZIE!!!!

JA W MAXI COSI TO WORZĘ TYLKO JAK JESTEŚMY GDZIEŚ W SKLEPIE ITP,JAK JUŻ JEDZIEMY GDZIEŚ NA DŁUŻEJ TO ZAWSZE PAKUJĘ GONGOLĘ DO AUTA 🙂

RENI MI SIĘ BARDZIEJ OSOBIŚCIE PODOBA TO DRUGIE KRZESŁKO,WOGÓLE PODOBNE DO MOJEGO:P BO TO PIERWSZE TO TAKIE ZA BARDZO KASMICZNE JAK DLA MNIE:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...