Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
przeczytajcie ,bo warto, krotki artykul o serkach wiejskich 🙂
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,7114647,Co_trzeci_producent_serkow_wiejskich_oszukuje.html

Bichito a kto mowil,ze maxi cosi jest na spacery??? ono jest do przewozenia i na szybkie zakupy, my tak jak Anulka gondole w bagazniku tez wozilismy i malego przekladalismy.

Veli bedzie dobrze, kup sobie za wczasu zel na dziaselka zebys miala, ja juz kupilam i smaruje i jest poprawa! czyli dziala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja kocham serek wiejski a wogole sprobujcie sobie na ciplutka grzanke nalozyc serk wiejski i na to drzemik mniam mniam mniam

dopiero 19 wiec malego czas dopiero nadejdzie na kapanie a teraz lula u mojej mamy a ja ogladam seriie odcinkow na TVN

gondole tez zawsze mialam w bagazniku ale jak i cos na zakupki to w siedzisku a jak wiem ze dluzej to wtedy wozio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mamuski

mam niespecjalne wiesci...caly Grudziadz jest wstrzasniety!!!Kobieta w ciazy zmarla w wyniku wylewu krwi do mozgu w 9 miesiacu ciazy...Moja mama jest pielegniarka i mowi,ze kobieta miala nadcisnienie w ciazy 😞 😞 😞 wiecej...

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091006/GRUDZIADZ01/528866459

mam stresa jutro usg...nie moge sobie miejsca znalezc brrrr 😞

Zoltri kwiatek for you 😘

Bharka 😘

Zoltri ja tak samo jak na dluzsze zakupy to wozio a jak krotsze to fotelix 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny caly czas mysle o tej kobiecie...bo jak rodzilam to dziewczyna obok mnie zaczela tetno gubic i wzieli ja na cesarke a tam dostala rzucawki...lekarze modlili sie aby przezyla...i tamta wtedy miala szczescie przezyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maskara 😞

a jutro to usg...bede sie modlic aby wyszlo dobrze 😞 trzymajcie kciuki za Nadzie

dzisiaj bylysmy 2,5 godziny na spacerze-piekna pogoda swiecilo slonce i bylo cieplutko na sloncu w cieniu chlodniutko ale Nadzia byla cieplo ubrana...poza tym spala jak zabita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem:laugh:

bylismy w ta straszna ulewe po krzesełko ,jak wszyscy to wszyscy 🤪 i kupilismy Rainforest,hihihi,podpytałam siostre ,ta mlodsza i mówiła ze planowały na Mikołaja ,to ja na to że własnie jedziemy do sklepu no i sie obraziły ,kurde na mikołaja to chyba troszke pózno???Chyba dobrze zrobiliśmy ale obraza majestetu mojej pieprzonej rodzinki 😠 no i dogadałam sie z nimi ze jak chca prezent na świeta to łózeczko poprosze -cenowo to samo a i tak musze koło swiąt nabyc bo kołyska skończy swoja kariere ,na to one sie zapytały czy "wytrzymam"do świat?Bo z krzesełkiem nie wytrzymałam,no cóz takie juz sa ,aha i niunia z okazjii jutrzejszych 4 miesiecy (bo dzis jest P a jutro pracuje)dostała pierwszy deserek czyli Bananek zbrzoskwinka (było od 4 miesiaca)Z HIPPA 🙂 wcinała az jej sie uszy trzęsły ,nie bedzie problemy z jedzeniem ,cyc,butla słoiczek.....dałam jej pół na próbe ,ale jak sie skończył to ryk i dostała cycusia.Fajnie bo w PL juz ja spoko zostawie na pół dnia i zupkę wpierdzieli a cycusia nadal chce dawac a szczególnie na noc bo to wygoda 🙂

Veli
kładz mała na brzuszek mimo protestu ,połóz sie naprzeciwko zeby cie widziała to wtedy bedzie ciekawa i polubi ,wiem ze to bardzo ważne w rozwojy miesni własnie tak jak Anulka pisała

Zoltri

jak pokazałam fotke Pudzianka P. to stwierdził ze wyglada jakby miał 2 latka,hihihi 🤪 🤪 🤪 ale dla mnie to rewelacyjny kandydat na zięcia,hihihi i Olivka by miała przebojowa tesciówkę 🤪

Anulka
moja Olivka wyglada w tym krzesełki dokładnie atk samo jak twoja Vanesska,sa identyczne ale siedzi zadowolona,i kupiłam je tez z tego powodu nie ze potrzebuje na JUŻ do karmienia ale jest mi wygodnie własnie jak my jemy to ona sobie siedzi obok i nas dobrze widzi bo na macie to tak sobie juz jeczy a na lezaczku musi stac na stole wiec tez niezbyt nam wygodnie
no i ładne to rainforest ,nawet ładniejsze niz w necie wyglada na żywo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ WARIATKA 🤪 POZAZDROŚCIŁAŚ :whistle: :whistle: :whistle:

HEHE BĘDĘ MAŁPA,ALE TWOJE SIOSTRY MIAŁY TROSZKĘ RACJĘ,ŻE NA MIKOŁAJA CHCAŁY KUPIĆ BO TE KRZESŁKA SĄ OD 6-GO MIESIĄCA,ALE ŻE MY NASZE DZIECI "ROZWIJAMY"SZYBCIEJ TO JUŻ INNA BAJKA:laugh: :laugh: :laugh: ALE GOŚ JA JESZCZE Z 3 DNI TEMU MÓWIŁAM DO Ł,ŻE KUPIMY MAŁEJ PO CHRZCINACH KRZESEŁKO:P :P :P

A NIE MYŚLAŁAŚ NAD KOJCEM ZAMIAST ŁÓŻECZKA??NO CHYBA,ŻE TO TY PISAŁAŚ,ŻE CI SIĘ NIE PODOBA BO JUŻ NIE PAMIĘTAM ☺️ ☺️

A OD PUDZIANKA WARA,JEST MÓJ :evil: :evil: :evil:CHCIAŁAM TYMKA TO MI ZOSIA ZABRAŁA,A TERAZ TY MI ZIĘCIA PODKRADASZ 😠 😠

MOJA KUZYNKA WCZORAJ JUŻ DAŁA KEVINOWI MARCHEWKĘ,A DOPIERO 25-GO SKOŃCZYŁ 2 MIESIĄCE MÓWIŁA,ŻE WPIERNICZAŁ JAK DZIKI:laugh: :laugh:

NO I GOŚ TAK NAPRAWDĘ CIESZĘ SIĘ BARDZO,ŻE KUPIŁAŚ OLIVI ŚLICZNOTCE KRZESŁKO,PROSZĘ O FOTKĘ 😘 😘
MY MAMY POPROSTU DROBNE DZIECIACZKI,KURDĘ ALE GOŚ PATRZ MY NICZEGO SOBIE:P A TAKIE MAŁE KRUSZYNKI,A TE WSZYSTKIE CHUDZIUTKIE LASKI MAJĄ WIĘKSZE 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHEHE JA TEŻ POKAZAŁAM Ł ZDJĘCIE NASZEGO ZIĘCIA,TO SIĘ SPYTAŁ CZY ON JUŻ CHODZI???:laugh: :laugh: :laugh: BUZIACZKI ETHANEK JESTEŚ "WIELKI" 😘 😘 😘

JA CHYBA JESTEM W CIĄŻY 🤪 POLAZŁAM DZISIAJ NA BAZAR I ZOBACZYŁAM OGÓRKI MAŁOSOLNE TO NA DZIEŃ DOBRY ZERZARŁAM 4,A TERAZ JEM I POPIJAM ZIMNYM LECHEM 🙃 MASAKRA JAKAŚ ZE MNĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NADZIU trzymaj sie,bedzie z glowka wszystko dobrze!

Gos super,ze kupilas! ja wlasnie czekam na jakas fajna okazje a jak sie wsciekne to nowe kupie ale to aquarium 🙂 a teraz zeby nie byl nisko stawiam lezaczek na worku sako i jest prawie jak w krzeselku 🙂 potrzeba matka wynalazku 🤪

Anulka a zarzekalas sie ,ze wiecej zadnych dieci a moze chlopiec bedzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,pokonałam 11 stron..ale macie wene
u nas OK. doktorka odradzila usuwanie naczyniaczka na razie. mała wazy 6600gr i mierzy 64cm. i rozwija sie rewelacyjnie.
dodatkowo powiedziała mi zebym do konca 6 miesiąca miała ja tylko na cycu... :whistle: :whistle: hmmm, nie wiem czy moje cycusie ją wykarmią jako jedyne żywicielki 😉)))

bardzo podobnie jak wasze dzieciaczki nei lubi juz gondoli. a i tak zabieram gandole jak gdzies na dluzej jedziemy. fotelik JANE jest strasznie wyprofilowany i wąski, strasznie ucisnięta w nim jest. za to gondola szeroka i długa, ale nie wiem czy ze śpiworkiem Mała wejdzie...w razie czego wrzucimy spacerówke i tyle

a tak poza tym to dzien minął jak szalony. 2 koleżanki wdepły na kawke, potem ja pojechalam na urodziny z Mała do mojej friend i juz była 19...

Anulka, bo ja zawsze jestem jakaś potracona...ale jak masz jeszcze płytke z pioseneczkami to wysłałabys mi???kaskę na przesyłkę Ci przeleje, tylko podaj mi dane na NK.

bochito, mi pampersy przeciekaja na plecka, tak samo jak twoje huggisy. mimo dokładnego zakładania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka
nie pozazdrosciłam ale jak mój usłyszał ze o0ne chca kupic krzesełko to zaraz by do sklepu poleciał;.........."bo jego stac i on wszystko SAM kupi swojej córci!"...............itd,itp,straszny ma charakterek ,bo jak ciotki chca prezent zrobić to Olivce a nie jemu ,no to dopiął swego i ja swoje dołozyłam a tez chciałam je już mieć,pozatym na moim pisze ze jest od 0+mto nie wiem Anulka ale moja siedzi w nim swietnie na półleżąco i sie bawi i dzis dostała tez na te swoje 4miesiące pierwszą laleczkę Fisher Price-od tatusia!
a moze ty faktycznie jesteś czerwcóweczka2010 :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka
nie pozazdrosciłam ale jak mój usłyszał ze o0ne chca kupic krzesełko to zaraz by do sklepu poleciał;.........."bo jego stac i on wszystko SAM kupi swojej córci!"...............itd,itp,straszny ma charakterek ,bo jak ciotki chca prezent zrobić to Olivce a nie jemu ,no to dopiął swego i ja swoje dołozyłam a tez chciałam je już mieć,pozatym na moim pisze ze jest od 0+mto nie wiem Anulka ale moja siedzi w nim swietnie na półleżąco i sie bawi i dzis dostała tez na te swoje 4miesiące pierwszą laleczkę Fisher Price-od tatusia!
a moze ty faktycznie jesteś czerwcóweczka2010 :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...