Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sliczna laleczka 🙂 moj ma gasiennice z playskool, gra melodyjki i swieci jej sie buzia, ma 3 melodyjki do zabawy,3 na sen i lampke mozna wlaczyc bez melodyjek, o taka:
http://www.hasbro.com/playskool/en_US/shop/details.cfm?guid=F4DB2B25-6F95-1014-AC4F-9CBB844E488B&product_id=23801&src=endeca
dostał w prezencie 🙂

probowalismy znow sloiczka deserku, tym razem marchewka z jablkiem- efekt ten sam- pluje na odleglosc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
SUPER TEŻ TA GĄSIENICZKA,TEŻ MUSZĘ MAŁEJ JAKĄŚ TAKĄ PRZYTULANKĘ KUPIĆ:P

BHRKA MAM GO DWA DNI DOPIERO,ALE WSZYSTKO MI SIĘ W NIM PODOBA:P I KUPUJ NA ALLEGRO,BO DUŻO TANIEJ JA W SKLEPIE DAŁAM 360 🤢


rety to jest dopiero różnica - tym bardziej że sklep też jest w Kraku jutro Grzes ma wolne to podjedziemy 🙂 - dziękuję i kwiatuszek do Ciebie poleciał dobra kobieto
Lala super i gąsienica super 🙂. rozalka jak miała tylko 2 miesiące to się "bawiła" lalką ciotek taką baby born i to było super zabawne bo jak ona wydawała jakiekolwiek odgłosy to Rózia miała taką zadziwioną minę :laugh: , ja na razie nie kupuje takiej szmacianej - bo ktos miał ją kupić Rozalce ale jak dziś pójdę oglądać krzesełka to kupię klocki 🙂 a co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No do stycznie na pewno tego nie wyprowadzą ale nie poddam się bo kasa rośnie:P

Gocha ja już nie mogę się doczekać na nasz wspólny wypad na miasto ale damy czadu a Radek zostanie bo ja ostatnio do 2 w nocy siedziałam i na niego czekałam bo miał otwarcie nowej komendy i wrócił nabity jak szpak rozbierałam go jak Małgosię do spania:laugh: więc teraz moja kolej 😉
Czekam tylko na termin.

Mój smok teraz ma 68 ale już powoli musze się rozglądać za 74 🤪

Zabaweczki supcio ja nie mam kiedy iść na miasto muszę jej kupićnowy kombinezon przejściowy bo z tego różowego mi wyrosła i chyba polecę ale na allegro:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobey~:P:P:P:P

Katyhy trzymam kciuki i bedzie ok: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂):

Gos po zwracasz uwage na swoje siostry to nie ty sie chwalisz tylko one sa zazdrose...bo tatus Olivki sam powiedzial ze ona bedzie miala wszytsko co chce wiec siostry beda zazdrosne hehehehe


Niebus twoj Tymus chyba jeszcze nie chwapi sie na wprowadzanie dodatkow mleczko mu wystarcza

Radzia powodzenia w pracy ogolem:P:P

Anulka buziol:P:P:P i kfiat

Aniutka zazdrsosze polskiej zlotej jesieni u mnie swiecilo powtarzam swiecilo a teraz jakos mrzy


Moj maly to diabel....dziasla go swedza to wiem zel poszedl w ruch ale juz przestal dzialac to najlepszy gryzak moj palec nie chche lezec siedziec w bujaku tez terroryzuje dzis....a cwany jest jak lis......w ogole jAK wieczorem go klade na samym dole lozeczka to zaba z niego i przesuwa sie az do gory lozeczka nie mam pojecia jak on to robi ....wczoraj moja mama posadzila go bez trzymania i moj kochany siedzial hehehehehe oczywisice poduszki:P:P:P ale nie wskazane....a moj ma porzytulanek wystarczajaco ale dostal zabe z w ikei ostatnio od mojej mamy i mu najbardziej podpasila bo moze zlapac i do buzi wsadzic(widac na fotce na nk heheh)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI BHRKA.

NIEBO RÓŻNICA NIEWIELKA AŻ TAK BARDZO BEZ PRZESADY OKOŁO 60ZŁ Z PRZESYŁKĄ,A POPIERWSZE NIE MOGĘ KUPIĆ NA ALLEGRO,A PO DRUGIE W SKLEPIE SOBIE KARTĄ MOGŁAM ZAPŁACIĆ I JAK PRZYJDZIE WYPŁATA TO WPŁACĘ.

CO DO MIESZKANIE TO NIE MUSZĘ KUPOWAĆ BO MAM MIESZKANIE,ALE NA INNYM OSIEDLU I JA TAM NIE BĘDĘ MIESZKAŁA,POCZEKAM ŻEBY DOŁOŻYĆ KASE I KUPIĆ WIĘKSZE,BO TAMTO JEST 40METRÓW I NA PARTERZE I WOGÓLE MI SIĘ UKŁAD NIE PODOBA 😉 NO I PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ DOSTANĘ W SPADKU DOM PO TACIE BO ON PLANUJE WYJECHAĆ DO USA,WIĘC NIE POTRZEBUJĘ SIĘ ZACIĄGAĆ W HIPOTECZNY.

NAJECHAŁAŚ NA MNIE JAKBYM CONAJMNIEJ Z 1000ZŁ ZA NIEGO DAŁA,JEDNO SIĘ KUPI TANIEJ,A DRUGIE PRZEPŁACI TAKA KOLEJ RZECZY,SPÓJŻ NA TO Z DRUGIEJ STRONY ANI GROSZA JESZCZE NIE WYDAŁAM NA PIELUCHY WIĘC TE 60 ZŁ CO PRZEPŁĄCIŁAM TO TYLKO JEDNA PAKA PIELUCH:P I MAM TO W NOSIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI MAM TEŻ KREDYTY ALE GOTÓWKOWE:P BO HIPOTECZNE MNIE ZAWSZE PRZERAŻAŁY BO MOGŁABYM WCZEŚNIEJ UMRZEĆ NIŻ JE SPŁACIĆ 😞

NIEBO BO MI TU WYGODNIE,JESTEM PRZEZWYCZAJONA,MAM WSZYSTKO POD NOSEM,DO SZKOŁY,PRZYCHODNI,SKLEPU PO 200METRÓW 🙂KIEDYŚ SIĘ PRZEPROWADZIMY ALE DOPÓKI MAMA JEST WE WŁOSZECH,A TATO PŁACI CZYNSZ CO MIESIĄC TO GDZIE MI SIĘ SPIESZY 😉 MAM 500ZŁ MIESIĘCZNIE W PORTFELU.KORZYSTAM PÓKI MOGĘ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHEHE ZOLTRI I WZIĄŚĆ TERAZ HIPOTECZNY TO ZAJ.....SZTUKA,BO NIKOMU NIE CHCĄ DAWAĆ,A TYM BARDZIEJ MY BYŚMY NIE MOGLI,BO MÓJ ŁUKASZ W PRACY DOSTAJE TYLKO UMOWY NA 4 LATA,CO 4 LATA,ZABEZPIECZYLI SIĘ NIEŹLE,ŻEBY MIEĆ OKRES WYPOWIEDZENIA 2 TYGODNIE,A NIE 3 MIESIĄCE JAK TO JEST PRZY UMOWACH NA STAŁE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...