Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

aaaaaaa mam ogromna prosbe do ANULKI....otoz...w niedziele przychodza do nas na obiad tescie 🤪 i chcialabym przepis na ta Twoja pyszna slatke z papryczka ryzem...na nk napiszesz mi przepis???Bo w kolko robie ta sama salatake no ile mozna jesc to samo 🤪

p.s.a jest moze jakis przepis na podtrucie tesciowki hahahahahaa zart 🙃 :P :laugh: tescia mam super ale tesciowka ala z dowcipow szok normalnie tylko filmy z nami krecic lubi mnie bardzo kobieta hahahah oto jej dowody sympatii np.zyczyla mi w zyczeniach na swieta wiecej szacunku do ludzi Kasiu oszlalam 🤢 :laugh: ,w tegoroczne walentynki wystawila zdjecie bylej mojego meza 🤪 :laugh: ,w 8 miesiacu ciazy spytala mnie czy umyje okno u meza i zawiesze firanki 🤪 gdzie jej corka wlasnie przez to urodzila wczesniaczka 🤪 i wiele wiele innych ale to pewnie przypadek :laugh: 🙃 wcale tak pewnie nie chce :laugh: 🤪 🙃 za to tescia mam cudownego!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej,
ja od rana akcja komputer. cos sie nam z myszką stalo, komp siostry chodzi jak żółw więc "pozyczylam" laptopa Taty...zebym mu tu czegos sie zje... bo mnie zabije 😉
mala siedzi w krzeselku w dresie adidasa i tak smiesznie wygląda ze szok normalnie 😉))jak pilkarz w przerwie meczu 😉
ja wczoraj upieklam z rana sernik i polowe wsunęłam co taki pyszny.... ☺️ ☺️ ☺️ ale ze mnie żarłok...

rano akcja pościel i zasłony, juz sie wszystko pierze, mala sie rano zdrzemnełe to polatałam na odkurzaczu. pogoda jakaś nijaka, z sypialni widzę słoneczko a zkuchni zachmurzone...hmmm.mialam na zakupy skoczyc jakies odzieżowe, ale chyba se to zostawimy na sobote.

kwiat dla reni 😉 a potem dla tymka 😉 zeby dzis bylo spokojeniej!!! i jak cos bedziecie wiedziec o Kamilce to od razu piszcie!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiu to wspolczuje tesciowej, jakas taka jak z kawałów:P normalnie oby jak najmniej kontaktow!
edytko a ciebie energia rozpiera!! ja mam odkurzanie w planie , pralka tez sie kreci ale jakos mi sie nic nie chce przez ta pogode...aaa zrobilam ta spacerowke i maly w niej zasnal...moj kurczaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
My po drugim badaniu bioderek- wszystko jest ok 🙂 Mały grzecznie leżał i nawet nie zakwiczał 🙂
U nas pogoda beznadziejna 😞 Wczoraj w Tesco kupiłam małemu kurteczkę na jesień za całe 30 zł :P :P :P teraz smacznie śpi i co najważniejsze już 3 dzień budzi sie tylko raz w nocy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie daje Czukutkowi ten deserek jabluszko ze slodka marchewczeczka i...wczoraj dostala 2 lyzeczki i miala ladna kupcie...wiec dzisiaj jej tez dam...pomimo tego,ze jeszcze 7 dni do 16-stego... myslicie,ze moge jej dac tydzien szybciej???bo jestod 4 miesiaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry

Kathy kwiat za wczoraj obiecany dla Nadinki bo juz nie mogłam i link na moje krzesełko ,-jestem bardzo zadowolona-kupuj!
http://mebledladzieci.com.pl/krzese%C3%82%C5%82ko-karmienia-fisher-price-rainforest-lo541-p-871.html

Iza
ja nigdy nie miałam gondoli:P od urodzenia jeżdze ze spacerówka ,tylko rozkładam na leząco ,albo tak pod kątem 30 stopni tez juz wożę 🙂

beti
wiesz ,ze nie lubie kotów 🤢 ale ten jest przeuroczy,myślę ,ze jak popracujesz nad M to bedziesz go miała jescze wtym roku 🤪

A duzo znajomych mi mówi ze powoli olivka sie robi troszke do mnie podobna 😞 ja zawsze mówie ,ze chyba w kroku ,ale powiedzcie szczerze czy to prawda???? 😞

gdzie Anulka???SPi???
POBUDKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aha i dj znac zaraz jak tylko Zosia sie odezwie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mal nasza mieszana na maxa, ale ma moje oczka 😉 i rozczłapany nos-tez moj. 2ga broda to nie wiem po kim 😉)) beti, twoj tymus to caly marek 😉 na razie...

przepucowalam 2 okna, sasiedzi to ze mnie polew muszą mieć, bo ja mam fiola na punkcie czystych okien...nie mam firan i mnie denerwuje kazda musza kupa na szybie 😉 i jade co 2 tyg ze szmatą...obsesja 😉

Mała dzis mega marudna. slini sie. dubie w buźce. spi teraz pod oknem to troche sie uspokoi mam nadzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...