Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja pojde za tydzien pudziana zwazyc i az sie boje heheheh

malemu wprowadzilam nowe menu czyli zobaczymy czy bedzie sie potym budzil w nocy jeszcze na butle

rano -tak jakby kaszka gesta lyzeczka wcina jak nic breakfast heheh
ok 13 deserek

wieczorkiem danie warzywne


niby tak kaza zeby dzidzia zalapala juz calkiem pelny brzusio

a i wody ile chce mu podaje codz zauwazylam ze nie chce juz 150 mleka a 120ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dziewczyny!
a ja dzis nie mam sily 😞 wczoraj bylismy na nocnym seansie w kinie.. jak wrocilismy jeszcze cos zdziałalismy i poszłam spać o 2 a o 6 oczywiście Rozalka zrobiła mi pobudkę... Grzes nie szedł do pracy wiec niby polezelismy troszke ale pozniej pojechalismy i kupilismy krzeslo i jakos mi sie spac odechcialo i tylko zmęczenie zostało
Krzesełko kupiliśmy to tańsze bo babeczka powiedziała że to to samo krzesełko tylko inna firma i oczywiście tamto baby ono okazało się że kosztowało 269,99zł i baba powiedziała że to nie możliwe ze na allegro jej sklep wystawil taniej...(a przeciez do tej pory pisze tak na aukcji!) grunt że Rozalka ma cukierkowe krzesło 🙂

A Olivka widać że powoli wyglądem mame goni 🙂
super wieści Kathy
no i znowu spadam bo jest głód i płacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj pudzian pudzian

balabym sie jakby on byl jakims zarlokiem ale jak juz mowilam pediatra w polsce mowila mi ze on ma taka nature ...patrzalam na inne mamy w necie ktorych dzieci mily taka wage ppozniej wyrosly na szczypiory heheheh

dopoki nie jest otyly i rozwija sie prawidlowo jest wszytsko oks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko Ania fota już leci 😉 - a o Vaneskę się nie martw - moja Rozalka tak przechodziła pierwszą szczepionkę - ja patrzyła bym na pozytywne tego strony
moje koleżanki przeprowadziły takie"badanie" i wszystkie które były wielkoludkami jak się urodziły wyrosły na szypiory - Pudzianek wie kiedy rosnąć po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
OJEJ,ŚLICZNIE!!!HEHE BHRKA ROZALKA PRAWIE JAK PUDZIANEK W TYM KRZESEŁKU WYGLĄDA,W PORÓWNANIU DO OIVKI I VANESSKI:laugh: A JA MAM TAKIE SAME BODY Z TYMI CIASTECZKMI TYLKO BIAŁE 🙃 UWIELBIAM JE:P

no - jest świetne - tylko juz na Rozalke ciasnawe, miała wcześniej takie z ciastkami tylko białe w zielone ktopeczki i też było superowe i jeszcze z grubszego materiału - w ogóle uwielbiam cartersa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale macie problemy,huhu,nie martwię się juz waga ,i p[oszłam zapytac czy już jej przez to ze jest taka malutka nie podawac cos wiecej i usłyszałam po raz kolejny :do 6 -tego miesiąca może być tylko na cycu!Wiec na razie nie bede kasy wydawac na słoiczki i karmic ja czymś nowym dla swojej przyjemnosci ,skoro sie dobrze rozwija,i to najwazniejsze!!!

podczas rozmowy z pielegniarka wkładała obie rączki do buzi i kciuka ssała i gadaaaaaaała jak najeta wiec mogłam o wszystko wypytac bo na bieżąco Olivka podsuwała tematy;A wiec pchanie raczek do buzi-zzupełnie normalny odruch i badanie wszystkiego "buzią"tez norma pozaty dziecko przygotowuje się własnie do jedzenia,potem moga to byc ząbki ,no u nas raczej jeszcze nie są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...