Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no niby to nie w gości jade bo troche u tesciów ,a troche u rodziców bede i u teściów jest moja pralka ,która miałam w Rzymie bo kupiłam nową i zwiezlismy ją do Pl przy przeprowadzce wiec spoko ale wiadomo jak to jest -odwiedzic tych i tamtych ,wszyscy beda chcieli małą zobaczyc i czy starczy mi czasu na pranie ,prasowanie ???U mamy to sie nie martwie bo mi wszystjko zrobi no i tesciowa tez nie jest zła ale wiadomo ,-wszędzie dobrze ale w domu najlepiej,chociazby z tego względu! 🙂
Ale teraz w Pl wyprzedaze jak braknie ciuchów to pojde i cos kupie zresztą tak miałam zrobic bo w Pl taniej 🤪
ograniczenie mam 15kg bagazu,więc to nie dużo na nas obie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gos pralke rano wstawisz, zrobi sie, wieczorem wyprasujesz- pol godziny to zajmie?? no ja to widze w kolorowych barwach!
do podrecznej torby zapakuj małej pieluchy i to co mozna na poklad- zorientuj sie w jakich pojemnosciach mozna, bo ja rok temu lecialam ostatnio wiec moglo sie cos zmienic.dla siebie niewiele- bo wyprzedaze wiec w pl siebie obkupisz .i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
gos pralke rano wstawisz, zrobi sie, wieczorem wyprasujesz- pol godziny to zajmie?? no ja to widze w kolorowych barwach!
do podrecznej torby zapakuj małej pieluchy i to co mozna na poklad- zorientuj sie w jakich pojemnosciach mozna, bo ja rok temu lecialam ostatnio wiec moglo sie cos zmienic.dla siebie niewiele- bo wyprzedaze wiec w pl siebie obkupisz .i tyle.

wiem,dzięki,dam radę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem,ze dasz rade 😎 na luzaku!

wlasnie zadzwonilam do kliniki umowic wizyte do gina a on na urlopie i wizyte mam 20 sierpnia najszybciej...FUCK FUCK FUCK! no trudno, do innego nie pojde sie rozłożyc.
to kakao bedzie zanim do gina sie wybiore. bo jeszcze nie pilismy. ja to jestem tchórz! nie wiem jak mała bedzie na zmiane pogody reagowac, bo u nas jest ciagle ladna pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to masz dobrze Zoltri,ja tez kiedys autkiem podrózowałam i powiem ci ze czasem wydawało mi sie ,że nam sie rozciągał ,byl pod dach wypakowany...a papmersów biore na droge i tylko tyle co by z lotniska do jakiegos supermarketu dojechać 😉

a u mnie kakao tez bedzie dopiero po wizycie a mam w piątek ,bo ja sie boje o to co tam w środku mi te irlandzkie rzeżniki zrobiły i czekam na odpowiedz mojego lekarza :gdzie mój prawy jajnik???:P
a mi na urlopie w PL zawsze lepiej smakuje i bedzie jazda codziennie,mam nadzieje jak mi mąż nie odpłynie ,jak bedzie pępkowe opijał z każdym po kolei 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki.
Jak tam szykujecie się na zlot czarownic w Szczyrku? Nas niestety nie będzie, lecimy dopiero w październiku dzień przed moimi urodzinami więc wreszcie spędzę je w rodzinnym gronie 🙂
Jak będziecie oblewać zlot to wypijcie za zdrówko Maksia akurat 2 miesiące skończy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oddałam kwiatuszek Tymusiowi 😘

ide polezakować bo moje dziecko śpi ,ale co jakiś czas placze przez sen i muszę być blisko po główce pogłaskać,i śpi dalej 😞 to chyba te skutki szczepienia ,to nie jest zle 🙂
kapie mi z cycków ,bo przymierzałam które staniki wziąć do Pl i zmiesiciłam sie do takich normalnych tylko dwóch ,to i tak dobrze bo pod normalna bluzke mam co załozyc a tak to śmigam w tych sportowych i wygodnie mi karmić bo tylko fyk do góry i juz cyc na wierzchu ,i dobrze trzymaja ,a mleko i tak kapie 🤪 czy wy jeszcze tez używacie tych wkładek laktacyjnych bo ja musowo!!!!!!???
spadam ,bo mąż cos sciąga i mi laptop chodzi jak flaki z olejem 🤢 nie mam cierpliwości jak tak powoli chodzi ,wole go wyłączyć 😠
zajrzę wieczorkiem ,ale pewnie nic ciekawego sie nie wydarzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam na szczęście kryzys laktacyjny za sobą i juz jest ok. Byłam już tak zdesperowana że opijałam się bawarką, kupiłam laktatory Aventa i Medela bo ponoć najlepiej ściągają a mleko i tak samo wróciło:laugh: Nic, od przebytku głowa nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo u nas jest nan active ale w puszce,kupiłam takie na początku jak jeszcze podawałam trochę cyca. 🙂no i te mleka normalne w katronach to mają długo ważność,moje po rok,a nawet dłużej.

gosia dzielna Olivcia!!!super,a pakowania ci nie zazdroszczę ja nigdy nie wiem co zabrać i zawszę zabiorę nadmiar i połowy nie zakładam,tak samo z Jessi było i teraz pewnie z małą będzie:P tylko,że Ciebie te kg ograniczają.
mi prać by się nie chciało pewnie,a ciuzków małej to już prawie wcale nie prasuję:P jak powieszę ładnie to potem tylko trzepnę i jej zakładam,no chyba,że coś się wygniecie,a pierzecie wszystko po jednym założeniu dziecku,bo ja np jeansy i bluzy(ja nie uleje itp)to zakładam po kilka razy.

bagira ja też już niektóre zakładam małej na 3-6 to zależy od firmy.

spadam do sklepu kupić coś kuzynce dla malucha,bo jutro jedzie do nich na cały dzień i będziemy się bawiły w nianie przy maluchach hehe,a później jedziemy do taty go pożegnać bo rano wylatuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom ja też prasuje 🙂 ale z niechęcią w sumie to dlatego że jak są uprasowane to ładniej wyglądają i idzie je jakoś ułożyć w szafie hihihi no i te roztocza to też ale teraz pranie susze na słońcu które podobno zabija..
Bagira ja używam pajacyków 0-3 i niektóre owszem są za małe ale pare jest jeszcze ok, zresztą tu w Polsce są teraz upały i pajacyki to tylko do spania na noc, a i to nie zawsze. Ale jak juz kupowac to 68 czyli 3-6 miesiąca.
I zupełnie się zgodze z Niebo - trzeba dużo pić wody itp

a moje dziecko nie chce spac... i ciagle jej sie ulewa 😞 Niebo twojemu Tymusiowi tez sie ulewało - moze masz jakis sposob?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje dziecko -dalej śpi 😞 chyba przespi to co najgorsze po szczepieniu ,budzi sie tylko cycus i dalej spi 🙂

no mi tez chodziło o to ,ze mleko po otwarciu trzeba zużyć w ciągu 5-7dni,no i dlatego ten kartonik 😎 bo to jedna porcja

ja pajacy praktycznie nie uzywam ,tylko takie cos jak pajac,ale bawełniane jako piżamki,a te co mam takie ozdobne to jeszcze za duże 😞 a wogóle to miałam wam pisać ,ze my jeszcze na 1 pampersach jestesmy,a ubranka dopiero zaczynam wyciagac te o-3,bo wczesniej tylko te na wczesniaki dokupione używałam i te newborn,więc do tych 3-6 jeszcze nam daleko 😞

i prasuje wszystko ,bo mam natym punkcie coś z głowa i zawsze prasuje nawet nasze rzeczy,pościele i dziecku tez bede prasować-zawsze!ale to taka moja schiza 🙃


i pije jak smok wawelski,dwie herbatki laktacyjne dziennie ,butlę mineralki 2l,i do tego wszystkie inne płyny:kawa,wyciskana szklanka marchwiowego dziennie,i inne, mleko tez czasem nesquik. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwonili ,ze dzis maja przywieżc wózeczek!!!!!
ale do szwagra więc na zywo zobacze dopiero w niedzielę 😞
no może dzis przez skypa:P

aha,i dokupiłam sobie jeszcze jesden bagaż-to tylko dycha a juz nie muszę sie stresować ,ze czegos nie moge zabrać ,więc mamy z córcią po jednej walizce + 10 kg podręczny!a co ?JAk Damy to musza jechac z porządnym bagażem! 🙂


PYTAŁAM WAS CHOLERA ,CZY WAM TEZ TAK CIEKNIE ,ZE MUSICIE WKŁADKI LAKTACYJNE NOSIĆ??????????bO JA JUZ NIEWYRABIAM 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesteśmy po wizycie. na szczęście wszystkie badania są OK, wszystko w normie. Winą obarczyć należy kolki. Kubuś bedzie mieć prawdopodobnie taką urode ze w razie wystapienia bardzo silnego bólu będzie mdleć. DOstał leki na kolke na 5 dni i jeśli dostanie bóli kolkowych to czekają nas badania na flore jelitową, bo być moze ma za słabo rozwiniętą. Przyplatała sie nam z koleii skórna alergia, takie ropme krosti po całej głowe. Dostaliśmy antybiotyk. A co do chomonta, to niestety musimy nosić. KONIECZNIE. Póki wada jest mała. Kubuś musi się przyzwyczaić nawet jeśli będzie płakać.

A co do stresu i karmienia to koniecznie zero stresu. MI się nakumulowało stresu na maksa i mimo ze bardzo chciałam karmić po trzech tygodniach straciłam zupełnie pokarm. Nie pomogły herbatki laktacyjne, bawarki, mnóstwo wypitych płynów i nawet stałe przystawianie małego. POprostu pokarm zanikł. WIęc karmiące mateczki ZERO STRESÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...