Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak duzo naskrobalyscie 🙂 🙂 🙂 🙂

mmoj naszczescie kaszki ani nic takiego nie ma tylko zalazki ciemieniuchy....podczas wanny te fafrocle wymywam i paznokci podczas snu bo inaczej zabiera raczki....moj maly prawie w ogoel nie placze a dzis go z tatusiem zostawialm i chiwle po moim wyjsciu dostal amciu i krzyk hehhheehhe tesknil a moj mowi ze on nie moze piernac...ale jakos jak jest ze mna nie ma takich problemow heheheh bardziej kocha mame
🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
A co słychać u Ciebie Zosienko, już lepiej z męzulkiem? i jak maleńka?

Z mezulkiem lepiej- jak bedzie dalej zobaczymy...Uspilismy Mała i poszedł na siłke.Może sie wyżyje i bedzie luz 😉
Mała uśpiona, nakarmiona, a ja zamierzam udoić mleko do butli, bo jutro mam pacjentke i mama zajmie sie Mała.
Słodkich snów Krówki 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka śpioszki 🙂
moje maleństwo śpi - chyba dobrze zniosło szczepienie bo nie pojawiły się żadne dolegliwości poza tym że ciągle śpi, no i jeszcze wczoraj na noc żeby jej się nie ulewało podłożyłam dużego jaśka pod materacyk w kołysce i bidulka ciągle się zsuwała jakoś więc mnie budziła i poprawiałam:/ aż w końcu o 5 wyjęłam jaśka, ale i tak o 6 wstałyśmy na karmienie:/ jej ja nie wiem jak śpią ludzie których dzieci płaczą w nocy 😞

aa i wczoraj wieczorem musiałam wylać ponad 250ml mojego mleka 😞 caluteńką butle aż po brzeg była wypełniona, dziś znowu rano odciągnęłam bo mi się już przelewało ( Rozalka rano je resztę mleka odciągniętego wieczorem bo chce szybko jeść 😉, szukałam informacji na necie czy nikt tego mleka nie potrzebuje ale jest tylko o inicjatywach żeby powstał bank mleka i to w W-wie. ale głupio tyle cennego materiału się marnuje - chyba sobie sprawię kota :laugh: :laugh: :laugh:

miłego dnia
a kwiatuszek dla Reni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziubaski!!

widze że ja dziś otwieram dzionek 🙂))

Jaś u dziadka lulany a matka ma chwile dla siebie 🙂
zaraz mam plan umyć okna a pożniej spacerek bo ładna pogoda dziś 🙂

Paznokcie obcinam podczas snu, albo podczas karmienia, bo moj Janek tak sie rozluźnia przy cycu że można z nim robić co sie zechce 🙂)

zapomniałam Wam powiedzieć że od weekendu mam swój długo wyczekiwany uśmiech Janka 🙂) jest bombowy!śmieje sie całą gębą!

oki biore sie do roboty poki nie ma pełnego słońca 🙂
ale mam na Was oko 😉

kfiatek dla Kamilki!
buziole 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka napisał:
a jednak nie byłam pierwsza 🙂)

bhrka: szkoda tego Twojego mleka. A nie myślałaś aby zamrażać?? Mleko w lodówce może być schłodzone 24 h a zamrożone nawet do 6 m-cy. wiec może kiedyś Ci sie przydać jak bedziesz miałą kryzys.


no nie byłaś pierwsz Anuś 😎

oczywiście że myślałam, ale póki co jestem w fazie kupowania butelek bo znalazłam takie za 5zł wielokrotnego użytku 🙂 tylko czekają na wypłatę.
Kurnia Ania pożycz dziadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie!!!

Ale się rozpisałyście już dawno tyle nie narabiałam.

Małe jeszcze śpią ja już butle wyparzyłam głowę umyłam i mam zamiar iść kupić Oli bluzeczkę białą na rozpoczęcie roku szkolnego 🙂
Kuźwa cała wyprawka mnie kosztowała 730zł 🤪 co za zdzierstwo a z mopsu nam przysługuje 100 zł za tą 100 to chyba tylko zeszyt i okładka!!

Zoltri kurcze to ty za grosze kupujesz te chusteczki 😠
Ja też już mam małą na pampersach 3 z aloesem i polecam bo są rewelacyjne przede wszytskom są cienkie i delikatne.

Do Serci dzwonię już drugi tydzień i włącza się poczta nagrałam się i czekam na info mam nadzieję że są na wczasach a nie coś innego się stało 🥴

Aniutka- my tez interesowaliśmy się kredytem hipotecznym i jak masz zdolność to nie bierz tego rodzina na swoim nie opłaca się tak jak reni pisze musisz im oddać więcej kasy a państwo przy kwocie 250 tyś spłaci ci zaledwie 30 tyś a to jest nic bo spłacić do banku musisz przy takiej kwocie 485 tyś więc niech się w nos ugryzą a jeszcze cię zablokują że przez okres kredytowania nie możesz nabyć żadnej nieruchomości więc jak coś by się trafiło to lipa.

Odnośnie kaszki na buzi to wykupcie sobie maść elocom coś wspaniałego moja miała wysypkę alergiczną i dr zapisała tą maść jedno posmarowanie i buźka gładziutka (to jest na receptę).

Moja też zaciska piąstki 🙂

Anula co z tym twoim przyjazdem do Szczyrku bo chcę wysłać gościowi kaskę ale nie wiem czy wpłacać za ciebie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
willsonka napisał:
dziewczyny mam pytanie. Moja córka ma 2 tygodnie i ostatnio zrobiła sobie z mojej piersi smoczek. Co chwile chce cyca. Jak zasypia przy nim i ją odciągam to wryk. Dodam że normalnego smoka nie chce...Juz sil nie mam 😞


🙂 ona chce smoka tylko o tym nie wie hihi
ja co prawda takiego problemu nie miałam, polecam smoczki nuk - bo później kupiłam innego i bardziej jej wypada, no ale próbuj przytrzymać - opłaca się bo Rozalka to nawet czasami zasypia dzięki smokowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wilsonka!moj Janek też nie chce smoka, do dziś nim pluje na odległość, a próbowałam różne rodzaje smoczków 😞 Miałam dość bo ciągle wisiał na cycku. Jedyne co moge powiedzieć to cierpliwości, dzieci z tego wyrastaja. Janek już bierze cyca jak chce jeść no i czasami wieczorem przy zasypianiu.

ja sie inetersowałam tym kredytem rodzina na swoim, ale chyba faktycznie to sie nie opłaca...na szczescie nie jestesmy az tak zdesperowani

Radzia!Boshe tyle kasy!co prawda to prawda.."małe dzieci mały kłopot duże dzieci...."

ja tez już uzywam trójek i są the best 🙂)

mykam dalej sprzatac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dz\iendoberek 🙂 🙂

moj maly ledwo co juz widzi ale ostro dziweczki go jeszcze kreca:P:P:P:P:P:P

wczoraj utknelam w zaj..korku bo jechalam kupic oslone do lozka dla mojej 4letniej gwiazdy(kolezanki siostra) bo caly czas spada z lozka heheheh

Wilsonka moj tez plul,,najlepiej jakbys podotykala dzidzie po podniebieniu takie gilgotanie to zalapie zobaczysz i bedziesz miala troche spokoju...moj kocha TT bo maja wypustki a Aventa wypluwa na kilometr:P:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY 🙂

JA MIAŁAM ZNOWU DO D...NOC,KUŹWA OBUDZIŁAM SIĘ O 4 Z KRWOTOKIEM NORMALNIE,WSADZIŁAM SOBIE NA NOC TAMPONA I NIE WYTRZYMAŁ,LAŁO SIĘ ZE MNIE JAK Z KRANU TAK JAK RENI PISAŁAŚ I MIAŁAŚ RACJĘ,NORMALNIE LEDWO DO ŁAZIENKI DOBIEGŁAM,TO PO PORODZIE TAK NIE MIAŁAM 🤪 SZOK NORMALNIE,POTEM SOBIE MUSIAŁAM WSADZIĆ DWIE PODPASKI BO MIAŁAM W DOMU TYLKO NORMAL A JEDNA NIE WYTRZYMYWAŁA NAWET PÓŁ GODZINY,BO BYŁY ZA KRÓTKIE.JA PIERNICZĘ CZUJĘ SIĘ PRZEZ TO TAKA SŁABA JAKBY MNIE KTOŚ WYPĄPOWAŁ.NASZCZĘŚCIE MAŁA ŁADNIE SPAŁA W NOCY 🙂

RADZIA JA NIE WIEM CO BĘDZIE JESZCZE Z TYM PRZYJAZDEM 😞NAJWYŻEJ MI NIE REZERWUJ NIC,MYŚLĘ,ŻE JAKBY COŚ TO JEDEN POKÓJ BY SIĘ ZNALAZŁ,NIE CHCĘ WYJŚĆ NA DURNIA,ŻE TY ZAREZERWUJESZ A NAS NIE BĘDZIE 🤢 I TAK SAMO Z TĄ SKŁADKĄ NA JEDZONKO,NAJWYŻEJ KUPIMY COŚ NA MIEJSCU,PRZECIEŻ SKLEPY TAM SĄ JAKIEŚ NIE.

RADZIA TO NA CO TY AŻ TYLE KASY WYDAŁAŚ???KURDĘ ŁADNIE CIĘ KOSZTOWAŁA TA WYPRAWKA,JA JUŻ TEŻ PRAWIE WSZYSTKO MAM TZN,KLEJE,NOŻYCZYKI,ZESZYTY ITP ITD,ALE JESZCZE MI KSIĄŻKI ZOSTAŁY NAJDROŻSZY WYDATEK BO COŚ OKOŁO 300ZŁ,ALE MAJĄ BYĆ W SZKOLE W POŁOWIE SIERPNIA DO ODEBRANIA.

NO BHRKA TO TY KRÓWKA DOJNA JESTEŚ:P HEHE:laugh:

MUSZĘ COŚ POSPRZĄTAĆ,A POTEM NA JAKIEŚ ZAKUPY BO JESSICA JUTRO MA URODZINKI,A W SOBOTĘ JEJ ROBIMY IMPREZKĘ U TATY,GRILLA ITP,ZNACIE MOŻE JAKIEŚ FAJNE SAŁATKI NA GRILA,PODPOWIEDŹCIE COŚ BO JA NIE MAM POMYŚLUNKU 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...