Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO WŁAŚNIE MNIE TEŻ TROSZKĘ DROGA,ALE NAM W SUMIE WYJDZIE NA PRAWIE 4 POSIŁKI,BO MOJA NIE ZJE NA RAZ 250ML,MUSZĘ SIĘ ROZEJŻEĆ BO JEJ JESZCZE NIE WIDZIAŁAM W SKLEPIE,A TERAZ PODCZAS KĄPILI W GAZECIE WYLUKAŁAM I JESZCZE TO MI WPADŁO W OKO:P

http://allegro.pl/item766049260_playskool_skuter_chodzik_jezdzik_9_36.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczymy jaka bedzie...bede miec projekt nie rzut tylko taki real w kolorach i z plytkami ktore wybrałam wiec zobaczymy ktora wizualnie bedzie pasowac...no i wcisnelismy pralke obok wanny, a mialo jej nie byc... 🤨 a byc musi..

kaszka bedzie raz dziennie wiec jak deserkow nie kupuje wychodzi kosztowo tak samo(jeden deserek tez ok 2,50 kosztuje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też chce ta kaszkę!!!Tam jest napisane :Poprawia uczucie sytosci.....tyo może nie miałabym tyle pobudek w nocy,Ona wraca do wieku noworodka jak si e budziła 4 razy 😞

a i własnie taki chodzik-pchacz kupie ,tutaj sa bardzo powszechne i mam upatrzony .....z kubusiem oczywiscie ,nie kupie takiego tradycyjnego bo podobno niedobry dla kręgosłupa,jak wiekszośc gfadzetów dzisiaj ,ale z tym to dziecko się pionizuje wtedy kiedy samo potrafi ,w tym tradycyjnym natomiast jest wsadzone i"chodzic "musi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wklejam wam linka od najbardziej popularnego sklepu z zabawkami ,krzesełkami ,i wszystkim dla dzieci

te chodziki-pchacze są na str.22-23,a te z Kubusiem na str32

http://www.toys.ie/Online_Catalogue.aspx

jak chcecie jakies ceny to ja mam w domu prawdziwy i mogę wam podac


katalog ma prawie300 stron to zyczę miłego oglądania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...