Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bhrka napisał:
to Anulka spoko masz owulację trwająca 37 dni 😎 😎 😎 wiec gdyby się taka utrzymała to do soboty masz czas na okres a nawet dłużej, ach te porody zupełnie zmieniły cykle
no właśnie ja też się zastanawiałam kto ma prawo w Anglii do tej bezpłatnej antykoncepcji? tylko że z drugiej strony gdzies wyczytałam że reakcje na te wkładki domaciczne są różne - że może być tak jak masz Ty Zoltri że niemal zanik miesiączki a może być zupełnie odwrotnie... no i jeszcze z jakiegoś powodu Polskie Towarzystwo Ginekologiczne rekomenduje je kobietom które już nie chcą mieć więcej dzieci po 35tym roku życia



ale to nie jest wkladka domaciczna tylko mam wszczepione pod skore podramieniu...dlugosci zapalki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niebuś-nie ma problemu moge Ci podesłać 🙂 ja mam akurat otwartą kaszke bobovity, dokładnie taka
http://www.allegro.pl/item774125359_kaszka_bobovita_7_opakowan_dlugi_termin_od_1zl.html

i malinową tez od 4 miesiąca.

Veli!nie przejmuj sie, mysle że to nic poważnego. dzieci czasami tak mają. Bedzie dobrze zobaczysz. Ostatnio Janek leżał w kołysce i zaczął krecić głową w lewo i w prawo bardzo energicznie, i tak kilka razy. Na początku sie wystraszyłam, ale jak przestał to zacząl sie do mnie chichrac wiec odrazu widze że sie wygłupiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebus- co do lekarki to wiem... zrobila jak nalezy, tylko ze ja idac z tymi obawami mialam nadzieje na odpowiedz w stylu "prosze sie nie martwic, tak sie dzieje ..."
a to co shnti robi to nie na kupke na 100 %, bo obserwuje ja. to sie dziieje bez przyczyny i to mnie martwi 😞
OKi, nie bede was zamatwiac za wczasu... Mam tylko nadzieje ze to nic powaznego. Wyjasni sie w srode...

uciekam dziewczyny. Dam wam znac co i jak, gdy tylko sie dowiem.A jak zosia po konsultacji???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBUŚ KUP SOBIE TAKĄ NAPRZYKŁAD RYŻOWĄ,BO TO NIE MA BYĆ MLECZNO RYŻOWA TYLKO SAMA RYŻOWA JA MAM TAKIE W AUCHANIE OKOŁO 4 ZŁ:

http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item_id=5004&pkt_id=&pro_id=&char_id=

JA MUSZĘ VANESSCE TAKIE CUDO KIPIĆ,TYLKO POSZUKAM W SKLEPIE BO SZKODA MI ZA PRZESYŁKĘ BULIĆ:P

http://www.allegro.pl/item768534321_sliniak_plastikowy_z_rekawami_canpol_9_702.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli kochanie nie wiem co powiedziec moze jedynie miejmy nadzieje nerw

bede w pl o 8/11 wiec nie ma sprawki umowimy sie

jezeli niebus masz bebilon 1 to mozesz mi wyslac ja ci kaske przeplace jak bede w pl a wtedy nie bede musial kupywac

napisz co myslis o tym....no wlasnie jak sie da stolowe to nie ma mowy aby z butli pilo ja tez uzywam miarki po mleku i daje 3 na 150 ml

a uzywam smoczki 0+ tylko ze ja je wczesniej powiekszylam widelcem i zostaly do kaszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam ostatnio 2 z Disneya 0-6 miesięcy - ale jak zwykle jestem nie w pełni zadowolona bo chciałam zaoszczędzić bo z Nuk-a jeden smoczek był za 12 zł a te 2 no ale z Nuka należy wymienić po 3 miesiąca użytkowania a te po miesiącu - dwóch

Velinka oby było dobrze wszystko - możliwe że tak jak Nadia albo moja Rozalka kiedyś ma przejściową dysproporcje która z czasem zaniknie i nie będzie miała żadnych konsekwencji

oj Anulka Ty to jesteś ubezpieczona nawet na to że smoczki przestaną produkować 😘 kwiatek dla Ciebie

a ja sobie kupiłam termometr owulacyjny elektryczny - chyba będę stosowała metodę naturalnego planowania rodziny hihi ale z gumek nie rezygnuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...