Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jesem...
poszwedalam sie po 3city, a Tymek w tym czasie z M zostal i wyobrazcie sobie,ze wypil ta herbatke hipp malina z dzika roza! kupilam,bo mowilyscie,ze dobra i mały wypił!
w rossmanie widzial takie kapcie jak ma tymo ale little frog i byly zielone i drozsze niz ja kupilam,bo po 19,00. byly tez skarpetki z roznymi takimi gadzetami.


tymo ma adidaski, lonsdale, moro i te papucie( to te ktore na teraz sa) i na zime kozaczki sztruksowe z misiem w srodku. wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem guła,bo my robimy foty...M powiedzial,ze byle jakiej kamery mi nie kupi( niczym Gosi P) i musze poczekac az kupi tą własciwa...a taka ze 4tysiaki kosztuje wiec sobie poczekam :whistle:

maly wykapany, dostal butle a ze juz konczy we wtorek 4 miesiace to zwiekszylam mu dzis na noc dawke , w dzien jeszcze dostanie ta stara a jutro na noc znow wiecej i powoli bede zwiekaszac,bo od 5tego w bebilonie 180ml jest.

zrobilam sobie kasze manna z sokiem malinowym na kolacje, uwielbiam kasze manna...dostawalam w dziecinstwie i kocham jej smak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała już śpi, ja znow wyskoczyłam dzis na 18 na basen, teraz bagietki podpiekam w piekarniku i sałatak grecka z serem feta czeka 🙂 troche wygłodniałam na baseniku

a mannę (tzw grysik 🙂) też uwielbiam...mnnnniam. zrobię sobie jutro na sniadanko.

kathy kwiat za dzielne zniesienie tesciowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Edith damy rade 🙂 - kwiatuszek na tą naszą dietę naszych Malenstw 🙂
hmmm Niebo ja mam taką malutką zwykłą która kamerkę która jakaś super droga nie była - dostaliśmy ją na ślub ale nagrywa spoko, co prawda jak jest ustawiony tryb HD to nie da się regulować przybliżenia ale jakość naprawdę jest spoko, no Niebo nie daj się prosić - kup kamerkę sama :P :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane,

Ale zeście ise naprodukowały przez te pare dni !!!! Zaległosci poczytam z ciekawoscią jutro 🙂 Ja tylko tak jak ostatnio przelotem 🙂 ale juz bliżej końca i juz widać pierwsze efekty 🙂 🙂 🙂 jeszcze tylko czekamy na szafe i końcowe zakupki przed nami i finisz pokój nr 1, a jeszcze przedpokój łazienka i kuchnia 😞 😞 😞 ale teraz już z mniejszym rozmachem i w wolniejszym tempie 🙂

Kubuś zniósł genialnie remoncik i byle tak dalej, dają mu tylko pierońsko popalić ząbki 😞 biedaczek płącze i płącze, zel pomagał ale juz przestał pomagać. DR kazała podawać panadol, ale przecież też nie podam mu codziennie bo tak biedaczek mi płacze.

Najważniejsze co kochane słychać u Zosi???? Są juz jakieś wieści???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam kilka par butków dla Rozalki ale nie mam kozaczków... najgłębsze buciki to trampki ale one mnie tak wkurzają... tak niecierpie ej ich ubierać(i Rozalka też nie przepada) że nawet teraz w takich pantofelkach sobie chodzi. A jakie rozmiary tych kozaczków kupujecie? bo na zimę wypadało by kupic takie 6-9 mieisęcy a na Rozalkę takie od 0-6miesięcy są jeszcze za duże...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki goś - ale w marcu to nasze dzieciaki będą miały 9 miesięcy - więc na pewno nie wejdą taki 0-3 miesiąca. hmmm chyba zaczekam jeszcze z tym kupowaniem i moja Rozalka będzie miała najmniejszy zasób butków... tylko 6 par... z czego z 2 a nawet 3 zaraz wyrośnie a 2 są póki co za duże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ TO JUŻ ZGŁUPIAŁAM CO Z TYMI SKARPETECZKAMI,A ZRESZTĄ NAPISZĘ CI NA NK 🙂

JA NIE PAMIĘTAM WSZYSTKICH ROZMIARÓW BUCIKÓW,MAM RÓŻNE,WCZORAJ MIAŁA Z NEXTA KOZACZKI 3-6 I JEJ NIE SPADAŁY:P ZAKŁĄDAM JAK MI SIĘ PODOBA,A JAK GUBI W WÓZKU CZY W FOTELIKU TO TRUDNO 😉 PRZECIEŻ TO W WIĘKSZOŚCI DLA OZDOBY,BO KIEDYŚ DZIECI WOGÓLE BUTÓW NIEMOWLAKI NIE NOSIŁY I TEŻ ŻYŁY,TO BARDZIEJ BAJERA 🙂

JA MAM KOZAKÓW 5 PAR:P DWIE Z NEXTA,JEDNE H&M,FUTERKOWE I BOTKI NA JESIEŃ 🙂

NIEBO MY MAMY TAKĄ MINI KAMERKĘ ALE Z HD I PRZYBLIŻANIEM,TAT NAM KUPIŁ NA DZIEŃ DZIECKA,ŻEBYŚMY VANESSKĘ MIELI CZYM KRĘCIĆ I COŚ OKOŁO 7 STÓWEK DAŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA CI PERSEN MUSZĘ PODESŁAĆ:P :P :P

JA JUŻ TEŻ ZASYPIAM,MISIEK SIĘ KĄPIĘ I ZARAZ JA SPADAM.

JEJKU MOJA NIUNIA PIERWSZY RAZ ŚPI SAMA W DRUGIM POKOJU I CO CHWILĘ LATAM DO NIEJ ZAGLĄDAĆ,JAKOŚ TAK DZIWNIE MI ☺️ ☺️ ,ŻE JEJ NIE MAM POD RĘKĄ,ALE MUSZĘ JĄ WKOŃCU PRZEZWYCZAJIĆ DO KOJCA,NIE PO TO 5 STÓWEK WYDAŁA BABCIA,ŻEBY KURZ ZBIERAŁ 🙃

ŚPIJCIE DOBRZE!!!

A I JA DAM OLIVCE,WCZEŚNIEJ DOSTAŁA MAMCIA TO TERAZ CÓRCIA DO KOMPLETU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj poszalaly z butami

my mamy hmmm
Adidas-biale
Adidas-granatowe
Reebok-granat
Next-do kanciakow hehehe
Adidaski w moro
trampki za kostke
kapcie tygryska
3pary kapci niebieskich i chyba wszystko

i na zime timbarlandy musze kupic

nie wiem gos czy teraz one beda w primarku jak bede to tez lukne jak cos to sie zgadamy ktora znalazla:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...