Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zoltri napisał:
i tak sie nigdy nie odwaze chocby ananasy i avokado jadl cale zycie nie ma mowy :P:P:P:P:P:P

nie ja musze sowj ten bialy jednak sprzedac bo do swiat to on ani razu go nie bedzie mial 😞


a dla długowieczności Zoltri? :laugh: :laugh:
a ja wczoraj próbowałam wcisnąć jakieś gacie na dupcie mojej Rozalki i większość jest za mała a najlepszym dowcipem były takie na których pisało do 6 miesięcy (do6,5kg) 🤪 🤪 🤪 🤪 wolnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
my noc do tylu, pierwsza taka z pobudkami...o 20tej padł, o 22ej pobudka, pozniej ok 2ej i 4ej i nad ranem o 8 , spalismy do 10tej...
o 5 rano przyjechal kuzyn z zamoscia i bedzie 2 tygodnie u nas 🙂 pisze prace na pg i ma spotkanie z promotorem itd a 19pazdz. obrona mgr ,bo inz. juz ma.
Aniutko nic nie szkodzi , drzwi u mnie szeroko otwarte! najwazniejsze,ze sie poprawia u Was, oby juz na zawsze!

Zosiu cieszymy sie razem z Toba!

u nas padalo cala noc i teraz tez...jest do d...

ja butkow juz nie musze kupowac, wystarczy to co ma a kombinezon ma z nozkami wiec nie zmieszcza sie buty.

zeby soki byly slodkie to trzeba regularnie pic sok z ananasow i zdrowo w miare sie odzywiac, zero alku i papierosow- wtedy jest jak miod 🙃 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa napisala ktoras z Was,ze 180ml daje malemu...dalam raz na noc a teraz 150ml, nie zageszczam niczym i nie zageszczalam do tej pory i tak nie zjadal zawsze zalecanej ilosci butelek dziennie,bo cyce jeszcze daje. napisane na bebilone comfort,ze od 5tego miesiaca 180ml wiec powoli bede zwiekszac, bo jutro maly konczy 4 miesiac zycia i zaczyna 5 miesiac.

chce kupic ta kasze waniliowa i ewentulnie zageszczac na noc - tylko jak wy to zageszczacie- normalne ilosci lyzeczek mleka plus 2 kaszki?? a co ze smoczkiem? ja mam TT 3+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE NIEBO 🙂

JA DAJĘ MAŁEJ PO 150 I JEST OK,CZASAMI PO 2-3 GODZINKACH SOBIE PRZYPOMNI,ZE NIE DOJADŁA TO JEJ JESZCZE DORABIAM 90-120 ZLEŻY.

JA DAWAŁAM NORMALNIE ILOŚĆ MLEKA PLUS WŁAŚNIE DWIE ŁYŻKI STOŁOWE(BO NA KASZCZE NAPISANE)KASZKI,ALE SMOCZEK MAM DO D...BO TO C NA DNIE ZOSTAJE JEST TAK GĘSTE,ŻE MAŁA NIE MA JUŻ SIŁY TEGO WYCIĄGNĄC.

JA KUŻWA ZNOWU CZEKAM NA @ I CO MIESIĄC SCHIZY BO O KILKA DNI PÓŹNIEJ,JUŻ MNIE TO WKURZA,CHCĘ PRZEKWITNĄĆ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
aaa napisala ktoras z Was,ze 180ml daje malemu...dalam raz na noc a teraz 150ml, nie zageszczam niczym i nie zageszczalam do tej pory i tak nie zjadal zawsze zalecanej ilosci butelek dziennie,bo cyce jeszcze daje. napisane na bebilone comfort,ze od 5tego miesiaca 180ml wiec powoli bede zwiekszac, bo jutro maly konczy 4 miesiac zycia i zaczyna 5 miesiac.

chce kupic ta kasze waniliowa i ewentulnie zageszczac na noc - tylko jak wy to zageszczacie- normalne ilosci lyzeczek mleka plus 2 kaszki?? a co ze smoczkiem? ja mam TT 3+.


na kaszce masz napisane na 160 ml mleka 3-4stolowe a ja zawsze daje 3 male lyzeczki

malemu daje samo mleko w dzien a na noc z kaszka ale 180 on nie zjadl jeszcze hehehe raz walnol ale byl glodny jak cholera jeheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
HEHE NIEBO 🙂

JA DAJĘ MAŁEJ PO 150 I JEST OK,CZASAMI PO 2-3 GODZINKACH SOBIE PRZYPOMNI,ZE NIE DOJADŁA TO JEJ JESZCZE DORABIAM 90-120 ZLEŻY.

JA DAWAŁAM NORMALNIE ILOŚĆ MLEKA PLUS WŁAŚNIE DWIE ŁYŻKI STOŁOWE(BO NA KASZCZE NAPISANE)KASZKI,ALE SMOCZEK MAM DO D...BO TO C NA DNIE ZOSTAJE JEST TAK GĘSTE,ŻE MAŁA NIE MA JUŻ SIŁY TEGO WYCIĄGNĄC.

JA KUŻWA ZNOWU CZEKAM NA @ I CO MIESIĄC SCHIZY BO O KILKA DNI PÓŹNIEJ,JUŻ MNIE TO WKURZA,CHCĘ PRZEKWITNĄĆ 🙃
\


wszczep sobie implant ja mam id 3 dni ale tylko lekkie plamienie :P:P:P czyli nic


siedze i czekam na mame u niej bo znikla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka się nie schizuj! ja sobie nie zaznaczyłam w kalendarzyku(hihi zapomniałam) kiedy miałam ostatnią i tez chodziłam na głowie bo wydawało mi się że już powinnam mieć a tu lipa... no ale mam 🙂 a najlepszy był G - mówię mu: "dostałam okresu ale dziwne bo wcale nie boli mnie brzuch" a on na to: "to skąd wiesz?" 🤪 🤪 🤪

Edith super kurteczka i kombinezonik też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...