Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bhrka napisał:
fajne Goś te drugie troszkę bardziej mi się podobają - ale chyba mamy trochę inne style 😉 moje buty muszą być "takie krysiowe"


no wiesz ,o gustach sie nie dyskutuje ale z autopsjii mi wiadomo ze ty w swoich "krysiowych'butach możesz po górach smigac ,a ja czasem kupie takie wynalazki ze do auta dojść nie moge,hihihi,wiec dobrze robisz i tak trzymaj ,chodz w tytm co sie tobie podoba i w czym jest ci wygodnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
bhrka napisał:
fajne Goś te drugie troszkę bardziej mi się podobają - ale chyba mamy trochę inne style 😉 moje buty muszą być "takie krysiowe"


no wiesz ,o gustach sie nie dyskutuje ale z autopsjii mi wiadomo ze ty w swoich "krysiowych'butach możesz po górach smigac ,a ja czasem kupie takie wynalazki ze do auta dojść nie moge,hihihi,wiec dobrze robisz i tak trzymaj ,chodz w tytm co sie tobie podoba i w czym jest ci wygodnie!


hihi krysiowe buty nie są przeznaczone do biegania i też ciężko dojść czasami do auta 😉 ale mi się podobają a teraz to żadko i tak chodze w takich butach jakie najbardziej lubie bo wszedzie niemal tachram ze sobą mojego 8mio kg klocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogóle najbardziej to kocham kozaki ,mogłabym w nich chodzic cały rok ,we włoszech miałam nawet takie na lato ,jasne w kolorze cappuccino i cała cholewka była dziurkowana ,więc wtedy jeszcze piekna ,zgrabna i młoda jak wskoczyłam w mini jeansową ,opalone nogi i te kozaczki to wszyscy makaroniarze sie slinili,hihihi,ale mam wspomniena ,bo włosi to świnie -tylko o jednym mysla ,no dobra o trzech rzeczch ,dokładnie w tej kolejnosci:
1.JEDZENIE
2.SEKS
3.PILKA NOZNA

i tylko te tematy słychac w knajpach ,pubach i nawet jak przez telefon gadaja to albo o piłce albo o zarciu!
Nie hce oczywiscie obrazac męza Veliny ,bo zdarzaja sie wyjatki ale rzadko!


a co myslicie o butach ze skóry węża ,to tez przemiłe zwierzatka których nie nalezy zabijac dla naszej przyjemnosci????
wiem ze takie ciężko kupic ale strasznie mi sie podobaja ,szczególnie kowbojki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WRÓĆIŁAM,BO TATO BYŁ I SIEDZIAŁAM Z NICH CO DO BUTÓW TO NAJBARDZIEJ MI SIĘ PODOBAŁY TE GOŚ CO POKAZAŁAŚ ED HARRIS Z USA,ALE BYM SIĘ NA NICH ZABIŁA:P :P :P RESZTA NIE MÓJ TYP:P :P NO TE CZERWONE DO OTREGO KAKAO MOGŁBY BYĆ:laugh:

GOŚ A JA TO BYŁAM ZAKOCHANA W CO DRUGIM TYM MAROKINO WE WŁOSZECH 🤪 TYLKO,ŻE BYŁAM Z MĘŻEM 😞 😞 😞 ALE ONI SĄ DLA MNIE ZAJEBIŚCIE PRZYSTOJI I JEDEN TO TAKI MI WPADŁ W OKO,ALE ON ALBANEZ A TO CZUBY!!!ALE WIECZNIE SIĘ ZA MNĄ TAK GAPIŁ,ŻE AŻ MI BYŁO GŁUPIO PRZED ŁUKASZEM ☺️ ☺️ BO SIĘ CZERWIENIŁAM I ON WIDZIAŁ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
JA WŁAŚNIE PIJĘ KAWEKĘ I WCINAM WŁOSKIE CIASTECZKA OD MAMUSI(GOŚ PEWNIE KOJARZYSZ,TE TAKIE NIBY DO WINA TWARDE Z MIGDAŁAMI)UWIELBIAM JE 🙃

POKARZĘ WAM MOJĘ MODELKĘ:P JUŻ SIĘ BOJĘ CO Z TEGO WYROŚNIE:laugh:

wiem ,wiem ,pycha ja je z mlekiem lubiłam -cantuccini,mniam,mniam
tu je kiedys tez kupiłam w Lidlu ,jak był jakis włoski tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nawet przepis na nie zanalazłam


Cantuccini - klasyczne włoskie ciasteczka - konkurs - składniki
600 gr pszennej mąki
2 łyżeczki proszku
165 gr cukru
3 jajka
250 gr migdałów
garść suszonych żurawin
3 łyżeczki cukru waniliowego
Cantuccini - klasyczne włoskie ciasteczka - konkurs - sposób przygotowania
Wszystkie składniki trzeba dokładnie wymieszać podzielić na kilka części, uformować płaskie wałki. Piec w nagrzanym do 175°C piekarniku aż się zrumienią (u mnie to trwa ok 45 minut). Potem wyjmujemy nasze wałeczki, czekamy aż przestygną i kroimy je w dosyć cienkie, skośne plasterki. A następnie wrzucamy plasterki na blachę i suszymy w 150°C ok 20 minut. Sucharki powinny nosić przydomek "łamacze szczęk", lecz tą drobną niedogodność rekompensuje boski smak. Żurawina jest odstępstwem od klasyki, ale nadaje tym słodkim ciasteczkom szczególnego uroku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE URÓSŁ:laugh: :laugh: :laugh:

MUSZĘ UPIEC KIEDYŚ TE CIASTECZKA BO W SUMIE PROSTY PRZEPIS,TYLKO JA BYM BEZ ŻURAWINY ROBIŁA BO JEJ NIE LUBIĘ,I BOJĘ SIĘ,ŻE BY PĘKAŁY PODCZAS KROJENIA 🥴 KIEDYŚ W GALILEO BYŁO JAK JE PRODUKUJĄ 🙂

UFFFF PRZYSZŁA @,ALE ULGA NA SERCU I UMYŚLE:laugh: 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
HEHE URÓSŁ:laugh: :laugh: :laugh:

MUSZĘ UPIEC KIEDYŚ TE CIASTECZKA BO W SUMIE PROSTY PRZEPIS,TYLKO JA BYM BEZ ŻURAWINY ROBIŁA BO JEJ NIE LUBIĘ,I BOJĘ SIĘ,ŻE BY PĘKAŁY PODCZAS KROJENIA 🥴 KIEDYŚ W GALILEO BYŁO JAK JE PRODUKUJĄ 🙂

UFFFF PRZYSZŁA @,ALE ULGA NA SERCU I UMYŚLE:laugh: 🙃


gratuluje ,a myslałam że bede ci teraz ciuszki Newborn kupowac i wysyłać,hihihi 🤪

Aniu
nie bedą pekac ,bo one sa jak ciasto biszkoptowe ,dopiero pokrojone wkładasz do piekarnika i suszysz i potem sa dopiero takie twarde,wiem jak moja znajoma włoszka je robiła,pychotka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecko spi juz druga godzine a miała przyjśc kolezanka na ploty bo jej dziecko jest teraz na nauce pływania na basenie który widze z balkonu i jej nie ma ,to może dobrze bo Olivka sie wyspoała ,a ta to ja zaraz bierze ,całuje, ściska ,podrzuca ,kurde nie lubie jak mi tak dziecko tarmoszą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...