Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
strasznie mi się podoba imię Franek 🙂 wiecie dziewczyny ja chciała bym wam zdradzić sekret na którym opiera się przesypianie nocy przez Rozalkę ale nie wiem w czym pies pogrzebany - i jeszcze panicznie się boję chwalić bo jak się chwalę komuś że np. jest grzeczna zawsze włącza się jej maruda.. 🙂 - ale ona to np. sobie pojada nie bezpośrednio przed spaniem a ok 7-8 godziny- po prostu nie potrafi puścić piersi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Małgosia ma do tej czapeczki białe futrko i jak jej to wszystko zakładam to wygląda jak misio 🙂

Anula biedna jesteś z tymi nockami ale ja ci nie pomoge w tym bo moja już od 3 miesiaca śpi całą noc 🥴 więc nie wiem za bardzo jak to jest.
Udanego wypadu życzę.

Bhrka moja też nie je przed samym snem zjada ostatnia butlę ok 18-19 i już potem je nad ranem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello.
My zaczelismy do dup tydzien. Pojechaam do szpitala wczoraj z shanti, byl ordynator. Popatrzyl na diagram z EEG i powiedzial ze robimy piwtorke w czwartek , bo cos tam bylo nie tak 😞
Ta lekarka co to robila to popelnia bledy czasami i on chce to widziec osobiscie 😞 Znowu sie boje jak cholera!!!
Poza trym z ranca montowali nasza furtke i kurwa mac, trakiego huku narobilki ze myslalam ze dom rozniesie 😠 😠 😠
olecialam na dor i zaczelam sie drzec czy sa normalni, bo w domu jest malenkie dziecko!!! a oni to w dupie mieli i pol godziny byla masakra!!!
Pozaniej zgubilam kolczyka 😞 czyli poszlo sie rypac 400E !!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 I chyba szlag mnie trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Swietnie sie tydzien zczal...

Nockamarna, pobudki co 3 h. a do tego daniel z goraczka, wiec dwojka dzieci w domu 🤢

Dziiaj fryzjer. Milego dnia dla was i oby nie byl taki jak moj wczorajszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIUTKA NO JA TEŻ NIE MOGĘ CI NIC PORADZIĆ MOJA JAK MIAŁA 2 MIESZKI JUŻ SPAŁA RACZEJ CAŁĄ,NOC SPORADYCZNIE SIĘ OBUDZIŁA RAZ NP OKOŁO 4.

BHRKA A CO TO ZA SEKRET,NAD GAZEM JĄ TRZYMACIE HEHE ŻART,MOJEJ KUZYNKI CHŁOPAK ZAWSZE SIE ŚMIEJE,ŻE JAK KEVIŚ GRZECZNY TO NAD GAZEM GO POTRZYMAŁ 5 MINUT:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

RADZIA TO POKAZAŁABYĆ NAM MAŁGOSIĘ JAK TAKA ŚLICZNA PANI MISIOWA 🙂

VELINKA WSPÓŁCZUJĘ,ALE NAPEWNO BĘDZIE DOBRZE WIERZĘ W TO 🙂A KOLCZYK MOŻE SIĘ JESZCZE ZNAJDZIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka napisał:
strasznie mi się podoba imię Franek 🙂 wiecie dziewczyny ja chciała bym wam zdradzić sekret na którym opiera się przesypianie nocy przez Rozalkę ale nie wiem w czym pies pogrzebany - i jeszcze panicznie się boję chwalić bo jak się chwalę komuś że np. jest grzeczna zawsze włącza się jej maruda.. 🙂 - ale ona to np. sobie pojada nie bezpośrednio przed spaniem a ok 7-8 godziny- po prostu nie potrafi puścić piersi

bhrka, moja obie wypija ok 19.30 do dna, ze tak powiem, a i tak sie budzi...nie ma reguły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka myśle że każde dziecko jest inne, ja to już sie przyzwyczaiłam do tych pobudek..skoro kaszki nie pomagaja to chyba nie miałam innego wyjscia jak sie przyzwyczaic 🙂)

Veli wspólczuje dzionka!dzis jest nowy dzien wiec bedzie lepiej 🙂)

ja już zrobiona na bóstwo teraz musze troche posprzatc i w droge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli złe dobrego początkiem więc głowa do góry. Trzymam kciuki żeby z maleńką było wszystko dobrze a chorego faceta współczuję oni w tym czasie są gorsi od dzieci.

Anula jasne że wam pokażę tylko ubrac ją muszę a wiesz jakie ja mam tempo ze zdjęciami może na wiosnę wam pokażę:laugh: żart.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Radzia ubieraj ją i pokazuj 🙂 na wiosnę pokarzesz nam jak będzie Gosienka przebrana za kwiatuszek 🙂
Velinka - czasami tak już jest że się źle zaczyna tydzien - oby było tak jak Radzia misze że reszta będzie udana- i trzba wierzyć że ten ordynator tylko skontroluje pomiar tej lekarki - bo widać że się na nią uwziął i że wszystko będzie z Maleńką ok - a kolczyki dostaniesz jeszcze ładniejsze bo nowsze 🙂 jak wyleczysz mężulka... no bo faceci to też mają z tymi chorobami - mój też strasznie tragizuje i jedynie dentystów lubi 🤪
nie do końca mnie zrozumiałyscie z tym karmieniem - to że mój głodomorek opróżnia mi piersi o 19tej- 20 tej nie oznacza wcale że tuż przed snem(kąpiemy ją ok21) nie je - owszem je i to obydwie piersi... a zdaje się że sekretem braku pobudek w nocy jest nasz twardy sen :laugh: :laugh: :laugh: - żarcik - ja się budzę nawet jak Mała się obraca w kołysce - no tak dzieci są różne - ale trzeba zrobić wszystko żeby się wysypiać - żeby dziecko miało świadomość dnia i nocy i że w dzień się bawi i je a w nocy śpi - bo wypoczęta mama = dobra opieka nad dzieckiem 🙂 i jej dobre samopoczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
MNIE JAK GOŚ PRZEZ SKAYPA NAUCZYŁA WKLEJAĆ FOTKI TO CHYBA DO DZISIAJ ŻAŁUJE:P :P :P BO JA CODZIENNIE COŚ WKLEJAM:P :laugh: ALE NADRABIAM CAŁY ROK,BO NIGDY NIE UMIAŁAM WCZEŚNIEJ WKLEIĆ 😠


a ja lubię 🙂 nawet uwielbiam oglądać i podziwiać - Anulka więcej fotek - a nie napisałam Ci wczoraj śliczny Twój świąteczny reniferek 🙂
a Niebo - super te buciki skarpetki 🙂 moja Malutka ma pieski takie owieczkowe i 2 pary na drutach robionych papuci jej pasują na nóżki - ale nie zakładam bo mamy gorąco strasznie a mnie wkurza to że ona wszystko ze stópek zdejmuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka, każde dzieciątko jest inne, ja już próbowałam wiele rzeczy aby Janek przesypiał, chyba taki jego urok 🙂) spi jak mu sie podoba, ale co tam..chodze troche niedopsana, lecz nikt mi nie obiecywał że po urodzeniu dziecka sie wyspie, wiec aż tak nie narzekam...wyspie sie zxapwene na emeryturze, tylko z tego co słysze wtedy dopiero zaczyna doskwierac bezsennosc 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bhrka napisał:
edithd napisał:
hmmm, z mojej emerytury to ja zamieszkam w szałasie...


:laugh: możesz postawić go koło naszego 🙂 to ludzie tworzą klimat



Was bynajmniej stac bedzie na szalas...karton nr.4 przy Was bedzie stal-to bedzie moj domek hahahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello dziewczynki

Bharka kwiatek dla Ciebie zawsze mnie rozsmieszysz...zreszta Edi tak samo...wieczorkiem Edi kwiatek dla Ciebie zaklepany :P

u nas okej tylko wybacznie mi ten tydzien przygotowania do pracy i obrony poza tym jeden dziadek nie chcial mi wpisac zaliczenia i musze isc w czwartek na kolokwium z prawa spolek...cholera jasna...sobie wymyslil...jezeli nie zalicze go mam po obronie 😞 wiec kuje zelazo poki cieple...szok...i w czwartek musze zdac wszystkie papiery...masakra jak to sie skonczy to chyba zemdleje z wrazenia 🤪

u Nadzi taka jakos dziwinie...bo nie raz ma takie smutne dni???nie wiem jak to nazwac w kazdym badz razie nie raz gada jak szalona i sie smieje...a ma dwa dni,ze nawet do mnie sie nie usmiecha poza tym jest balada jak sciana wiec chyba brak zelaza znowu sie klania 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
ja tez pójde "z torbami"jesli chodzi o emeryturke 😞 chybaże ta tyra za grznica cos zmieni,moze podniesie z 1000 na 1100zł,hihihi,kużwa jak stray człowiek ma przezyc za takie pieniadze skoro połowe na leki wydaje 😠

Ale nic to ,-Aniutka łączę sie z Toba z tymi kitowymi nockami ,ale najdziwniejsze ze moje dziecko teraz dopiero sie tak budzi bo wczesniej miała 1,no max 2 pobudki i sprawdzałam w nocy czy oddycha a dziś np;1.30;3.45;6.10,no teraz dostała cycora o 8.30 i spi ,pewnie do 10.Ja sie zabije ajk tak dalej bedzie ale wczesnie była raz pobudka o 3.30 zawsze i potem dopiero ok7-8 rano,nie wiem co sie jej stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka
dopiero dzis odczytałam twoja wiadomośc na NK ,także spokojnie ,nie pali sie ale jak przyjade to forsę chcę miec na koncie! 😠 :P No i przez ten jednodniowy poslizg zyskałas bo dzis słabiutko kurs Euro ,ale przezyje -dla Pinesski 😘
Ładniusio wyglada i to najważniejsze!
no i juZ nie wiem ale ten kolor skarpetek to dla mnie CZERWONY ,ale ty juz wszędzie róż widzisz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzinedoberek:P:P:P


Aniutka moj sie budzi raz w nocy idzie spac ok 21 a budzi sie 2-3 a pozniej 6-7 j na sile i tk go klade spac hehehe

teraz lezy gda do dziwek i sprezynki ktor laduje w jego buzce:P:P:P

Gocha moj taka wyszla wczoraj niezbyt wyrosla....dodlam margaryny nie masla jak zawsze 😞 [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/SDC10761.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!!!

Gosia ja do Was dołączam z niewyspaniem. Kubusiowi też ostatnio coś sie zle sypia ichodze z zapałkami w oczach a najgorsze ze od 2.11 wracam do pracy. Taka niewyspana to nic tam nie zdziałam. Ciężko to widze!!!

Ja podziwiam moich rodziców którzy razem mają niespełna 1200 emeryturki i rentki miesięcznie plus choroba mamy i mnóstwo kasy na leki. Nie wiem jak to zrobili ze nas wychowali bez długów blink: i sami jakoś przędą 🙂

KAthy dasz rade spokojnie z obroną. Ja miałam w dwa tyg po porodzie obrone a praktycznie przez te dwa tyg. non stop egzaminy i dałam rade nawet na naukowe wyciągłam 🙂 Nasze malce nas podwójnie motywują

Kasia zaraziłaś mnie katarem !!! Kicham od rana jak opętana !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...