Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rety Reni - Twoja koleżanka może iść do któregokolwiek szpitala i tam mają obowiązek ją przyjąć - skoro jest 2 tygodnie poterminie - ja akurat jestem przeciwniczką dawania w łapę i wierzę w dobre intencje lekarzy(jeszcze - a moja mama mówi że to dlatego bo w życiu nie byłam tak na poważnie chora) i bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy 😞 bądź natarczywa w stosuinku tej twojej znajomej
Reniferek śliczny 🙂
a ja spotkałam się brzuszkami z krakowa 🙂 co prawda przyszły tylko 2 dziewczyny ale i tak było miło 🙂 a czekolada była pyszna
a Tymo mistrz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olka już na zajęciach a ja dalej na szmacie

Gocha nie chodzi na gimnastyke tylko chciała chodzić na akrobatykę i taniec współczesny więc na to chodzi.

Co do foteli to ja na 100% jak mnie będzie stać to w salonie będę miała meble ze skóry jasno zielonej mozna powiedzieć coś jak świeża trawa 🙂 bardzo mi się podoba i praktyczne przy dzieciakach.

Pineska cudna i oczywiście Oliveczka nasza słodziutka też bomba 😘

Reni powiedz tej twojej koleżance że to już nie są żarty moja Ola się urodziła 10 dni po terminie i była przytruta, bo wody miałam już zielone a nikt mi ich nie zbadał wczesniej. Po tem sa same problemy z takimi bobasami non stop badania i słabo przybieraja na wadze. Niech dziewucha jaj sobie nie robi tylko jedzie do innego szpitala i ściemnia że ją brzuch boli i sami zrobią jej prowokację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
wrocilismy
tymo dzzielny jak zawsze, instruktor powiedzial,ze jak bedzie dalej taki dzielny to go do grupy wyzej przepisze 🤪
w przyszlym tygodniu robimy foty- wpuszcza widzow na basen, teraz przez zakamarki drzwi mozna ogladac..


beatka, my zaczynamy basen za miesiąć, juz jestesmy na liście 🙂 i plus akize na basen wchodzi oboje rodziców, jeden w wodzie ze szkrabkiem a drugi na brzegu. tak więc bardzo sie cieszymy, będziemy rodzinnie śmigać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie lubie tych ekoskor...nie wygladaja albo z cerata mi sie kojarza... 😞 tak juz mam 🤨
moze dlatego,ze nie lubie podrobek...

kuzwa ja juz dawno wisialabym w szpitalu na pompie oxy, chyba ta dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego co moze sie wydarzyc!!! ja na wlasne oczy widzialam przenoszone dziecko- podtrute w inkubatorze pod respiratorem...biedactwo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MI SIĘ NAWET BARDZIEJ EKO SKÓRY PODOBAJĄ,TO ZALEŻY JAKIEJ JEST JAKOŚCI,TANIE GÓWNO TO WIADOMO,ŻE SIĘ ŚWIECI ITP,ALE TAKIE PORZĄDNE TO SUPER!!!!

MÓJ TATO MA SKÓRY DAŁ PONAD 10TYŚ A WYGLĄDAJĄ PO KILKU LATACH JAK....TAM GDZIE SIĘ SIEDZI NAJWIĘCEJ CAŁE POPĘKAŁY,A EKO SKÓRY MA W INNYM POKOJU I JAK NOWE WYGLĄDAJĄ 😉

NO DLA MNIE TEŻ TA DZIEWCZYNA NIEODPOWIEDZIALNA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karpatka
Ciasto:
1/4 l wody
125g margaryny
4-5 jaj
1 szkl.maki

zagotowa wodę z margaryną dodac mąkę i dalej gotowac rozcierajac masę ,po dokładnym wystudzeniu masy wbijać do niej kolejno jajka i miksowac ok 5 minut ,do uzyskania jednolitej ,gładkiej konsystencji.Ciasto podzielic na dwie części i rozprowadzić kazdą z nich na wysmarowanej tłuszczem blaszce o wym :25a byc gesty tak żeby mozna było "kroić".Po dokładnym wystudzeniu masy zmiksowac masę z miękkim masłem ,do uzyskania gładkiej konsystencjii.Krem jest gotowy do przekładania ciasta.
Gotowa karpatke podawac po ok,2 godz,przechowywania w lodówce.

SMACZNEGO!

p.s
ja w ostatniej fazie do ciasta dodaje jeszcze 1łyżeczkę proszku do pieczenia ,Rosna lepsze góry:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja co do skor to zadna cerata nie jest bo mialm kilka mieszkan a w chatce swoejj najpierw uzywane dwa wypoczynki i jak nowka trzeba dbac :P:P:P

ja bym na pogotowie za nia zdzwonila i zglosila z eco ssie stalo i moze jakby przyjechali to by sie zdeydowala jakby jej kwitek wystawili za nie uzasadniona interwencje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
reni
trzymam kciuki za ta kolezanke ,cholera ,tyle sie słyszy teraz złego na tych naszych polskich lekarzy ze nie mam słów............................. 😞

a propo, sluchajcie tego, moja friend w pierwszej ciązy,termin miala na 16.09.br, dzieciak mial 4500gr...poszla do szpitala, po tyg lezenia dali jej ...2 prowokacje, po drugiej zaczela mieć skurcze, to stwierdzili ze dzieciak ma juz 4700gr i dali jej 2 zastrzyki na powstrzymanie skurczy... i po 3 kolejnych dniach jej cesarke zrobili...Maly 4800gr, lekko znikształcona główka, bo spędził kilka godzin juz w kanale rodnym..masakra, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisalam o tym dzieciaczku pod respiratorem- urodzil sie po 11 dniach po terminie,po 2 pompie oxy silami natury 5,050 kg!!!! to sobie wyobrazcie!
moj tymo tez mial dluga glowke,bo dlugo wychodzil..pozniej wrocila do normy.

tymo padl...jak sie obudzi to kapiu kapiu i kaszka na noc- aaa M byl w hurtowni i nie bylo tych kapciuch owieczek, kupil mi za to smoczki do kaszki TT i maja taki smieszny otwor w ksztalcie koniczynki i zastanawiam sie czy nie za duzy...ale kaszka jest po 4 miesiacu(ta na dobry sen) wiec chyba bedzie ok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIESZ CIOCIA RACZEJ KASY W DOMU NIE TRZYMA TO PRZYPADEK BO AKURAT WCZORAJ WZIĘŁA I NIE WIEM JAK TO BYŁO 😞A NIE CHCE DO NIEJ DZWONIĆ I JEJ DODATKOWO DENERWOWAĆ 😞MI BABCIA POWIEDZIAŁA,KUŻWA ONI TEŻ DWÓJKA DZIECI I TACY NIE JACYŚ BOGACI,PRZECIĘTNI,WSZYSTKIEGO SIĘ LATAMI DORABIALI,NA RATY ITP DLATEGO MI TAK ICH ŻAL 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula strasznie mi przykro z powodu Twojej cioci! Wiesz jak się to mówi pod latarnią najciemniej! Ale nic sąsiedzi nie słyszeli?

LAski naciskam na nią ale przecież do szpitala ani ją ani jej męza za ręke nie zaciagne! Totalnie jej nie rozumie, bo kompletnie sobie chyba nie zdaje sprawy co się dzieje i co się stać może. Całą jej ciąże nie powiedziałam o jej lekarzu nic złego, ale nerwy mi już puściły i opowiedziałam o ciążach mojej mamy pod jego okeim. Qwa mać i nawet to jej nie rusza. Mam nadzieje ze sie to dobrze skończy, bo inaczej całe zycie bedzie sobie potem pluć w twarz!!!

My małego zmorka wykąpaliśmy, to znaczy ja bo samotnosć mnie dopadła! A jest coraz bardziej genialny ten mój bobasek 🙂 nic tylko brzuch i zaczaił ze ruchem gąsienicy można też do przodu i tak potrafi całą wersalke przesmykać 🙂 Nalałam mu w waniennke duuużo wody tak ze tylko z wanienki na podniesionej gąbeczce głowe było widać. Ale był zadowolony!!! A chlapał ze hohoho...

Jak się mi uda pstryknąć fote uśmieszku z ząbeczkami to Wam pokaże te dwa jego małe świecidełka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...