Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zoltri bedzie dobrze 🙃 kto sie czubi ten sie lubi :P 😉 [img size=174]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/suw-a6ee538b1f8cd75e4d7c18949a4f0791.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[img size=174]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/suw-0aad7d328b70e3aebfe60b848da4ec26.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

hehehhe ale to fajne szkoda tylko,ze nie umiem zalaczyc tego aby caly czas zalanczalo sie samo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
A TAM MNIAM ZOLTRI,JA BYM WOLAŁA WIDOK BIC MACKÓW:P :P :P :P


ty zarłoku ,a dupa rosnie!
ja spadam spać bo mielismy ciężki wieczór,mała marudziła strasznie i nareszcie zasnęła ,ja sobie polezałam w wannie teraz schna mi włosy ,jestem padnieta 😞

Reni
ten twój Kubus to troszkę odstaje od naszych pocioech ,jakis taki doroślejszy.........ale przeciez on sie wczesniej urodził tak jak Małgosia,ona tez pewnie juz duza,hahaha niedługo ja zobaczę ,jeszcze 10dni..................
nie to co mój dzidzuś 🤪 ale kocham mojego dzidzusia nawet jak marudzi jędza mała 😉

oczy mi sie zamykaja
spadam
dobranoc wiedzmy i wiedzmiątka
Kwiatuszek dla Kathy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc piekne Panie!!!
obie karpatki wyglądały mniam mniam...ja ostatnio tak rzucam sie na słodkie, ze nie dośc ze moja figura zniknie to jeszcze będę jak w 9 miesiącu...musze przystopowac. wczoraj peirwszy raz zjadlam trochę czekolady (w lodach oczywiście...) i Mała juz zero kup od wczorajszego popoludnia, a zawsze z nocy mega kupon był..
nocka jak zwykle 3 pobudki, ale spoko. wypije i spi, wiec nie mam co narzekac...
pisałam Wam ze przyszły juz i kombinezon z coccodrillo i kurtawka???
ja to mam kurde szczęście: kombinezon r. 68-74 (tak jest na metce), śliczny jak nie wiem co, ale wygląda jak na roczne dziecko..a nawet półtoraroczne...małej w nim nei widać...
a kurtka...dziwna sprawa, na papierowej metce (oryginalnej) rozmiar 68 a na kurtawce naszyte 74...i tez za duza...ale za 9zl to mi nawet nie szkoda. moze w marcu pochodzi..albo nad morze pojedziemy na wiosnę next year to bedzie jak znalazł 😉
za oknem nie widze nawet sąsiada co 10m od nas meiszka co taka mgła...biegnę do piekarza po bułeczki. jestem dzis w sumie w domu więc będę na bieżąco 🙂 przynajmniej do 15.30 bo potem znów dzieciaki w językówce.
kwiat dla gochy za przepis (tylko chyba cos o kremie obcięło..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny!
no wczoraj pochwaliłam dziecko że ładnie mi śpi - do 11 w nocy ciągle mruczała i krzyczała więc trzymałam ja na rękach na których bylą spokojna - o 11 tej gdy miałam już dość włożyłam ją do nas do łóżka między nami i dałam cyca i nie wiem o której ona zasnęła w każdym razie ja to zrobiłam szybciej i jak się przebudziłam w nocy to spała i jeszcze ją wyubierałam na noc bo na spacerze widziałyśmy robotników i dziurę w ziemi z której buchala para - no i zgodnie z przewidywaniami zepsuło się ogrzewanie 😞 i chłodno było - troszkę sobie farelką przygrzaliśmy przed kąpaniem a na noc ubrania - na szczęście już kaloryfery są ciepłe chodź w mieszkaniu dalej takie powietrze chłodne

hihi Edi - Goś specjanie nie dała przepisu żeby nikomu nie wyszła tak genialna jak jej:P - ja gotuję 1 i 1/4 szklanki mleka - wlewam do gotującego się w 1/4szklanki mleka z 1 łyżką mąki ziemniaczanej i 1 łyżką mąki pszennej(te łyżki bardzo czubate) - gotuję chwilkę tak żeby nie było grudek - jeszcze do gorącego wsypuje jakieś 3/4szklanki cukru kryształu i cukier waniliowy - i mieszam wszystko -odstawiam do ostygnięcie i po jakimś czasie miksuje kostkę miękkiego masła( a najlepiej pół kostki masła +10dag margaryny Palmy - tylko tej z brązowymi napisami i murzynkiem) i powoli po łyżce wkładam ta masę - przekładam wystudzone ciasto i posypuję na wierzchu cukrem pudrem 🙂 i jest pyszne - można zrobić też budyń z torebki ale mi nie smakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
My znowu neta nie mieliśmy 😞
Mój mały trzecie szczepienie tak samo jak pierwsze i drugie bez żadnej gorączki i niczego 🙂 15 ważył 7,700 a babka jak go zobaczyła na długość to mówi już ponad pół roczku ma :laugh: :laugh: i jeszcze na początku waga sfiksowała i pokazała 17 kilo 🤪 🤪 ale baterie były do wymiany a co tam u Was?? Proszę o streszczenie 🙂 Mam nadzieję, że w następnym roku też będzie zlot bo my z P już się szykujemy (drugiego wesela nie planujemy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z tymi ubrankami to tak jest Edi - ale lepiej że większe niż jest napisane - czasami jak jest mniejsze niż jest napisane to się nawet ubrać nie zdąży i mi aż żal dupe ściska hihi
a te kombinezony to super że są zbyt duże - ja pod spód ubieram Rozalce normalne ubranko i jeszcze skarpety i rękawiczki ubieram tak wewnętrznie( bo ładniej wygląda i nie spadają) no i mam problem z zasunięciem kombinezonów na 74 😞 a przecież nie będę jej ubierać w październiku tego prawdziwie zimowego! no i niosę takie wielkie dziecko :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja moja ubieram w body, dres i pakuje do takiego welurowego kombinezonika (nieocieplanego), w tym ją pakuje do śpiworka w wózku i przykrywam ta pokrywą z gondoli. i jest jej OK, szczeg jak jest ok 5-10'C...wlasnie ją zostawiłam w takim "stanie" pod oknem na ogródku. bo jak wrocilismy od piekarza to słodko sobie zasnęła i az szkodą ja budzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo dzien dobry!

ja tez jem mcdonaldy raz na jakis czas, od tego cholerstwa cellulit od razu sie robi...|
karpatki mistrzostwo!

dziewczyny w przyszlym roku we wrzesniu bede w gorach 19-24 wiec mozna zorganizowac zlot 🙂 bede w krynicy-zdroj!!

rzucam temat!!!!! ja bede napewno,bo M ma w tym czasie konferencje i jedziemy ! bookujcie terminy laski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
ooo dzien dobry!

ja tez jem mcdonaldy raz na jakis czas, od tego cholerstwa cellulit od razu sie robi...|
karpatki mistrzostwo!

dziewczyny w przyszlym roku we wrzesniu bede w gorach 19-24 wiec mozna zorganizowac zlot 🙂 bede w krynicy-zdroj!!

rzucam temat!!!!! ja bede napewno,bo M ma w tym czasie konferencje i jedziemy ! bookujcie terminy laski!


beti, sprecyzuj slowo GORY (zakopiec? szczyrk? wisla? where????), ja jestem blisko gór, i tym razem BARDZO chcę byc z Wami. u mnie w grę wchodzi weekend, bo w tyg będe w pracy we wrześniu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello Izuś!

ja tez nie przegrzewam tyma...szkoda zdrowia! poza tym jezdzimy na basen a tam woda 34' i mamy kapac w domu w temp.zblizonej ...

a kupilam kombionezon taki cieplejszy na polarku ale taki nadmuchany- czyli cos jeszcze pomiedzy wew.polarkiem a zew.materialem jest- i on 6-9 a jak wzielam centymetr to od czubka kapturka do konca stopy jest 68cm wiec na teraz idealny...ta rozmiarowka jest popaprana.to chyba bede na golasa go wkladac 🙂

mam teraz taki misiowy ale nie za gruby kombinezon i wkladam go w koszulce z dlugim i spodenkach, na to kocyk akryl i nakladka na gondole- jest mu cieplo a tu nad morzem jest bardziej wilgotny klimat wiec wydaje sie,ze jest zimniej niz termometr pokazuje...
kathy dasz rade! wciagniesz nosem ten exam! trzymamy kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał:
niebo napisał:
ooo dzien dobry!

ja tez jem mcdonaldy raz na jakis czas, od tego cholerstwa cellulit od razu sie robi...|
karpatki mistrzostwo!

dziewczyny w przyszlym roku we wrzesniu bede w gorach 19-24 wiec mozna zorganizowac zlot 🙂 bede w krynicy-zdroj!!

rzucam temat!!!!! ja bede napewno,bo M ma w tym czasie konferencje i jedziemy ! bookujcie terminy laski!


beti, sprecyzuj slowo GORY (zakopiec? szczyrk? wisla? where????), ja jestem blisko gór, i tym razem BARDZO chcę byc z Wami. u mnie w grę wchodzi weekend, bo w tyg będe w pracy we wrześniu....
a doczytalas??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Dziewczyny ja też nie przegrzewam Rozalki - bo ja nie wkładam ją do wózka - tylko w nosidełku trzymam, kombinezon ubieram nie zimowy tylko taki polarowy i też bez podszewki - więc na pewno nie jest przegrzana jeszcze się nie zdarzyło żeby się spociła! wręcz przeciwnie jak jestesmy zbyt długo to jej nóżki marzną
ja też się wpisuje 🙂 na Krynicę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...