Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no szok pierwszy moment pomyslalam o tym samym...ze to ten powod-w ciazy sluchalam jednej pioseneczki i przy niej zasypialam...i Nadii jak ja puszcze to tez zasypia...wiec jak sie denerwowalam w ciazy przez pewna osobe...a teraz ona slyszy ten glos to moze tak jest???:P 😲 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny. my dzis powrzszcelismy na siebie z G, bo sie nazbieralo. ja jak zwykle szloch i foch...faceci troche ograniczeni sa czaem, no nie...
zosia-super ze jestes. bedzie dobrze. bo jak ma byc 🙂 🙂
kathy-ja mysle ze to wraznenia calego dnia, w dodatku Mała pewnie czuła Twoja "radośc" ze jedziecie do tesciow i byla nerwowa. ja bym sie nie denerwowała az tak tym. Karolinka raz w taka histerię wpadła, i darła sie przez 2h...po czym zasnęłą i potem all OK bylo.
gos-śliczne halloweenki byłyście a kierwoca to ch... czysty. bez komentarza 😠 😠
bhrka, oddaje kwiatuszka, krem wyszedł ok.
anulka, jak tam zdrówko meza?
zoltri-jak tam pakowanie?????
beti-co porabiasz, gdzie jesteś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pakowanie a raczej wpakowywanie do samochodow szybko jakos tylko jeszcze amlego lozeczko i komoda i ciuszki ...narazie spi w travel cot.....jakos powoli living room juz ulozony kuchnia cala jutro do ikei po szafe jedziemy bo w tamtym mieszkaniu mialam wilka garderobe a teraz szfe musze kupic....Kathy nie martw sie na pewno wrazenie tak jak wszytskie mowimy......moj tez taka histerie mial w pl u mojej przyjaciolki a jego chrzestnej przyszlej nowe miejsce nowi ludzie...a do tej pory ma ze jak sie obudzi to nikt obcy nie moze go wziasc bo placz...taka moja kocha ciepla klucha....edith kfiat za G :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAsia nie martw sie - nasza Niunia zrobiła też nam taką akcję - pisałam o niej dziewczynom - jak chcieliśmy się wybrać na party to jakoś wyczuła to chyba i tak płakała w niebogłosy wrzeszczała i zanosiła się - jak nigdy że dzwoniliśmy na pogotowie gdzie nam powiedzieli że dzieci płaczą - więc myślę że będzie ok wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A DZIĘKI EDYTKA Ł JUŻ LEPIEJ,WYLECZYŁ SIĘ DRINECZKAMI I PIFKIEM:P :P :P

OGLĄDAMY BOKS HEHE TZN NO MUSZĘ MU TOWARZYSZYĆ BO MU NIE POZWOLIŁAM IŚĆ DO BRAT,BO OBIECAŁAM,ŻE BĘDĘ Z NIM OGLĄDAĆ:P :P :P

EDITHD NO MAJĄ FACECI CZĘSTO NASRANE 😠 ALE ZAWSZE MÓWIĘ,ŻE NAJLEPSZE JEST GODZENIE SIĘ KAKAO I TE SPRAWY:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki auri..poleci odwzajemniacz jak tylko będe mogła 🙂 kurde, nie wiem co jest z nami.... dawniej takich hard chajek nei było, a teraz jak niby jest Mała i mialoby byc spokojniej to jakoś te emocje sie strasznie nasilaja. ale znów na jakis czas mamy clean air 🙂 a wracając do tematu nowego mieszkanka, to pakowania nie zazdroszcze, ale pewnie fajnie jak juz ise urządzisz. my sie w 2 pokojach gnieździmy, w sumie sypialnie mamy na serio wielką, ale nazbierał sie juz tyle rzeczy Małej ze za neidługo nie będziemy mieli tego gdzie trzymać, a juz częśc rzeczy mamy w piwnicy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie klocic sie o boks a tak poza tym w niedziele bede chodzic na boks po powrocie z polski jest trzy razy w tyg ale sama nie pojde a kumpela tylko w niedziele...boks a raczej spalanie kalorii i wyladowanie sie dla kobiet musze o siebie zaczac dbac:P:P:P:P

Edith no mieszkanko moje kochane...mam juz je prawie 3 lata tylko my sie wyprowadzilismy na wynajem bo nie chcialam aby mama gdzies szla a wiadomo jak to jest jak sie rodzinke sciagnie...pisalam kiedys 'nowe a jednoczesnie stare' :P:P:P

ja sobie nie wyobrazam miec dwoch pokoi dla mnie tragedia jak to anulka mowila z duzego metraza jestem heheheh cale zycie mialam duze mieszkania a raczej mam w pl ...no i tutaj 2bedroom i living standard ale moj kochany ...maly swoj pokoj bo za duzo rzeczy jego aby sie gniezdzily w moim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis koszmar doslownie aaaaaaaaaa WIECIE ZE PRZESTAWIAMY DZISIAJ ZEGRAKI-KOCHANE SPIMY GODZINKE DLUZEJ

p.s. ja mam dwu pokojowe mieszkanie ale jest dosyc przestrzenne mam duza kuchnie,big duzy poko,Nadia ma duzy pokj i baaardzo szeroki i dlugi przedpokoj,ze wozkiem mozna jezdzic 🙂 jestem zadowolona ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA MOŻE MAM MAŁE MIESZKANKO,ALE WIEM ŻE JESTEM U SIEBI BO U MAMY TO TAK JAK U SIEBIE:P :P NIC NIE MUSZĘ WYNAJMOWAĆ I JESTEM HAPPY:P :P :P

MY WŁAŚNIE OGLĄDAMY JAKIŚ HORROR NA POLSACIE I PEWNIE KAKAO BĘDZIE:P :P BO JESSI NIE MA HEH TO MOŻNA SZALEĆ:P :P

KATHY TWOJA TEŚCIOWA JEST STUKNIĘTA PO NOCACH DZWONIĆ,PRZECIEŻ JUŻ PÓŁNOC 🤪
MASAKRA JAKAŚ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki,
obiecany kwiat fruuuu do auri.
my mieszkamy w mega big domu, na dole moi rodzice i od czasu do czasu babcia przybywa na pare dni. a na gorze my 2 pokoje, sredniej wielkosci kuchnia z aneksem ława-stól, a jeden pokoj zajmuje moja siorka, łazienkę dzielimy. ona korzysta z kuchni na dole u mamy. living mamy niezbyt duzy, sypialnie duuuza, jeszcze pół roku temu było na odwrót, ale łóżeczko się nam nei mieścilo, wiec zesmy zrobili mix. pisałam wam o tym jeszcze na czerwcóweczkach 😉
ogólnie nei narzekamy, bo miejsca jest OK, i przestronnie, i duuuzy ogród z sadem, ogolnie OK, ale ja bym chciała na swoim być. choc teraz fajnie bo jak gdzieś muszę wyjść a G nie ma to tylko Małą zniosę albo po mamę domofonem dryngne 🙂 no i koszty dzielimy...w sumei moi rodzice stwierdzili ze mamy zbierac na chate i nie chcieli w ogóle kasy od nas, ale zaczęłam płacic za wode rachunki i tak juz zostało. nie jest tego duzo (jakies 100-120zl/miesiąc), ale it ak sie cieszę, bo czułam sie jak pasożyt....
ale jak sie wszystko dobrze potoczy to w 2012 (wielkim roku dla naszego kraju) wprowadzimy sie do naszego domku. ok 5km od obecnego. moja mama lamentuje ze TAK DALEKO, ze względu na wnusię oczywiście...
kathy, ja tez mam dzis do tesciow jechac 🙂z tym ze mojej tesciowej do twojej to dalekoooooooooooooooooooooooooooooooo ale na obiad nigdy tam nie lubiłam jeździc, i teraz jak karmię to powiedziałam ze nie będę jeździc.wiec raz an tydzien jedziemy na kawke. mama w sumie jest w porządku, tylko lubi wypytywać (za duzo) i niby pomagać, ale swoja pomoca czesto wkracza w nasze sprawy i mnei to wnerwia na maxa. ale w stosunku do mnei jest zawsze OK...ale jak to tesciowa, gra mi czasem na nerwach...
dobra, to sie rozpisalam na dzien dobry....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heello mamuski

nocka spokojniutka-wiec ogolnie jestem spokojniejsza.Poza tym teraz siedzi i tak gaduli na maxa i sie smieje i piszczy po swojemu 🙂 ? wydaje mi sie,ze byla zmeczona bo w dzien zawsze spi mi z rana 2 godz.a po poludniu 3 wiec jak tego nie odespi to jest makabra 🤪 poza tym nie bede skromna przerazona byla tesciowka hehehheheh a jeszcze zona brata Remka mowi to moze przez ten kolor w salonie wsciekly czerwony ja dobija hahahahahahhaaa :laugh: chyba tak 🤪 ok jestem wredna ☺️

Edi z jednej strony,ze mieszkasz z rodzicami sa tego plusy - bo tak jak piszesz mozesz cosik oszczedzic i...zostawic w malutka w kazdej chwili.No ale jednak na swoim to na swoim -a poza tym jak wyprowadzilam sie od rodzicow to troche teskno mi bylo do nich :P ☺️ Kwiatek dla Ciebie Edi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pije sobie kawke ineczke z mleczkiem i zastanawiam sie co sie bedzie dzialo na obiedzie u tesciow 🤪Wkurza mnie to,ze mowia ze to brzuszek znam Nadie i wiem,ze to nie brzuszek zesrajtonila sie 2 razy tego dnia gdzie zawsze robi raz dziennie...i byla usmiechnieta dopoki nie pojechalismy tam...doslownie zdazylismy sie rozebrac usiazc i...placz Nadinki 🤪 nie,to nie byl placz to byl ryk,szok jakis...nie poznawalam jej bo mi rzadko placze i nie tak...wiec w pewnym momencie ustalam kolo meza i mowie...to nasze ??? 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
jakos sie obudziłam wczesniej bo przeciez mamy dzis godzinke do przodu 🙂
ja lubie moją teściowa ,bo sie nie wtrąca ,zawsze jak przyjeżdzamy to pyta co mamy ochotę zjeść bo wie ze to z polskosci to mamy tylko piwo 😞 nie wiem jak byłoby z nią na codzień ale narazie jest oki i niech tak zostanie 😘

ide stroic mała i do koscioła mykamy a potem moze jakis spacer bo słońce widzę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...