Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
JA JUŻ MINI DZIECKO WYKĄPAŁAM:P TERAZ KARMIĘ I IDZIE LULU,ONA SIĘ NIE PRZESTAWIŁA Z CZASEM I DZISIAJ O 6.30 WSTAŁA A JA RAZEM Z NIĄ O 10 JUŻ MIAŁAM OBIAD 🙃

OCZYWIŚCIE LUMPEK DZISIAJ TEŻ ZALICZYŁAM I KUPIŁAM MAŁEJ ŚLICZNY KOCYK O TAKI TEŻ NOWIUTKI:P

http://cgi.ebay.com/BON-BEBE-EXTRA-COZY-SNUGGLE-BLANKET-WITH-SATIN-BACK-NIP_W0QQitemZ230386559552QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item35a41bea40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja Niunia juz tez po kąpieli i w krainie snu. dzieki za kwiatki babulce, oddam każdego 🙂 mi sie oczy kleją...zarzuce sobie porcje lodów do seriali i tez pewnie odpłynę...
kurde, laski, wiecie co mnei czeka od jutra: wymiana rur kanalizacyjnych!!!!!!!!!!! bedziemy co najmniej 2 dni bez wody. w ogole. zero. tzn wode mozna puszczać, ale nei można wypuszczac, więc mój tata stwierdził, ze zakreci wode, zeby sie komus nie zapomniało....jutro z samego ranka mamy akcje nalewania wody gdzie sie da. ja sobie tego nie wyobrazam... jak mi sie zachce .... to na podwórko do wychodka..masakra. a tam robotnicy 3m od tego kibelka podwórkowego będą...mnie zacisnie na 3 dni ze stresu. założe sobie te aloesowe pampry Młodej 🤪 🤪 🤪 🤪 wieczorem basenik zalicze, więc o kąpiel sie nei martwię..i jeszcze ryzyko ze jak cos sie spierd...podczas tej wymiany to mozemy i tydzien być bez wody..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDITHD WSPÓŁCZUJĘ JA TAK CO ROKU W LIPCU(JAKOŚ W TYM NIE,ALE W ZESZYŁ I 2,3 LATA TEMU)NIE MIAŁAM WODY PO TYDZIEŃ,TYLKO NA WIECZÓR ZIMNĄ PUSZCZALI,MYSLAŁAM,ŻE SZAŁU DOSTANĘ Z KĄPIELĄ ITP,WODĘ W GARACH GRZAĆ 🤢

KUŹWA VANESSKA DZISIAJ ROBIŁA KUPKĘ TAKĄ JAKBY ZE ŚLUZEM CIĄGNĄCYM SIĘ 🥴 NAJPIERW ZROBIŁA NORMALNĄ,ALE POTEM DWA RAZY JAK JĄ PRZEBIERAŁAM TO NA PIELUSZCZE TAKI ŚLUZ 😞I JAK NIE PRZEJDZIE TO BĘDĘ MUSIAŁA ISC DO LEKARZA 😞WYCZYTAŁAM,ŻE TO MOŻE BYC NA TLE ALEGRICZNYM,ALBO COŚ Z JELITAMI,ALE JAKBY MIAŁA COŚ Z JELITAMI TO BY JĄ CHYBA BRZUSZEK POBOLEWAŁ TO BY PŁAKAŁA,A JEST OK,POGODNA I WOGÓLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka
mi tez dzis Olivka zrobiła taka kupke i czekam na piątkowa wizyte u pediatry jak na zbawienie ,bo juz mnie to zaniepokoiło ,jak nie robi 3-4 dni,potem robi 3-4 dziennie rzadkie a dzis taka dziwna 😞 no ja bym poszła mimo wszystko do lekarza ,moja tez pogodna i nie płacze z bólu brzuszka, je chetnie ,sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
A SUKIENECZKA ŚLICZNA GOŚ 🙂U NAS WIDZIAŁAM NA ALLEGRO,ALE PRAWIE 8 DYCH,JESZCZE MNIE NIE POGRZAŁO,ŻEBY TYLE WYDAĆ NA W SUMIE JEDEN RAZ 🙃

ZOLTRI LAMPKA POMYSŁOWA,ODKRYJESZ SWÓJ TALENT:laugh: :laugh:


a ja kupiłam,bo uwazam że tylko raz niunia bedzie taka mała i na jej pierwsze świeta musi miec super sukieneczkę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki

No i byliśmy u pediatry
I po pierwsze:
mały ma zapchane jedno uszko drugie troche mniej dostalismy krople do ucha które mają je oczyścić
Po drugie:
lada dzień wyjdzie mu ząbek na dole bo już bardzo się przebija i do tego ból w dziąsełkach promieniuje na uszka 😞- paracetamol w czopkach
Po trzecie:
coś mu świszcze w klatce piersiowej- syropek na oskrzela 😞
Po czwarte:
Krople do nosa jak dostanie katar
Po piąte:
Jak wyżej wymienione nie pomogą dostalismy antybiotyk



Nie mam sił........... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny.Nie wchodzilam bo mam dola.Bylam dzis u pediatry i Sofia choc zdrowa to jej waga spadla o 200 gram. W zwiazku z tym lekarka postanowila wprowadzic papke ryzowo kukurydziana na sztucznym mleku... jakos posilek wieczorny.I to jeszcze wcale mnie tak nie dobilo...no coz.Trudno mowie, jak moje mleko nie starcza. Wracam do domu... i dupa. Poklocilam sie fatalnie z Mariano. Powiedzial,ze sofia spadla z wagi bo to moja wina.Ze jak jej daje jesc to jestem nerwowa i pewnie jej to wszystko przekazuje. I ze w ogole to,ze mamy problemy w zwiazku to tez moja wina i ze jestem nie do zniesienia itp,itd... Naprawde nie mam juz sil. Nic mi sie nie chce, a tu jeszcze ta cholerna przeprowadzka.
Probowalam dac Sofii te papke ale isnty cyrk... Zjadla z lyzeczki (bo kazali mi lyzeczka dawac) jakies 2,3 lyzeczki ,a reszte do smieci poszlo. Wyla wyla i nie chciala za zadne skarby...Moze za gesta zrobilam... 😞
dajcie jakies rady. Jak wy dajecie papki????Jaka gestosc???? Buuuuuu... 😞
No i teraz niby mam pakowac kartony, ale szcze mowiac odechcialo mi sie. Jutro rano musze wczesnie wstac,bo Sofia ma szczepienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj migotki

Izulka glowka do gory-bedzie dobrze-antybiotyk mysle,ze nie bedzie potrzebny a do noska kup Antosiowi Sterimar jest super!!!Do jednej dziurki od noska i do drugiej i wtedy gruszka-jak slyszysz,ze ma zapchany jak ma tylko suchosc to nawilzac jemu co 3 godzinki-najlpeiej podawac przed jedzonkiem,zeby lepeij sie oddychalo i przed spaniem najlpepiej po kapieli.

Bichito Biedaku...nie doluj sie-az nie wiem co Ci napisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dzisiaj z Czukutkiem spacerowalysmy z 2 godzinki-pogoda swietna az nie chcialo mi sie wracac do domku hehehhehe ogolnie dzien okej.wieczor troszke nie zapowiada sie ciekawie ale coz 😠 bywa i tak

NIEBUS WRACAJ????GDZIE JESTES????ALE JUZ MI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...