Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc kochane!Dziekujemy z So za kwiatuszki...
Dzis lepiej spala.moze tez 2 lyzeczki kaszki troche ja wypelnily jednak.Macie racje...sprobuje z butli.
Wiecie co dzisiaj zrobilam!!!???Wstalam wczesnie rano zeby przygotowac sie do wyjscia na szczepienie So i widze,ze Mariano jeszcze spi. Wiec podeszlam,szturchnelam go i powiedzialam, a moze to Ty pojedziesz ja zaszczepic co!??? On na to-ja musze pracowac. A ja nat ,ze ja tez mam sporo pracy i ze niech zbiera tylek z lozka i jedzie z so.Bo ja sie dosyc po lekarzach z nia juz wloczylam sama. I poszedl! Ha!!! A ja pakuje spokojnie kartony, robie pranie, estyrylizuje butle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bichito napisał:
Czesc kochane!Dziekujemy z So za kwiatuszki...
Dzis lepiej spala.moze tez 2 lyzeczki kaszki troche ja wypelnily jednak.Macie racje...sprobuje z butli.
Wiecie co dzisiaj zrobilam!!!???Wstalam wczesnie rano zeby przygotowac sie do wyjscia na szczepienie So i widze,ze Mariano jeszcze spi. Wiec podeszlam,szturchnelam go i powiedzialam, a moze to Ty pojedziesz ja zaszczepic co!??? On na to-ja musze pracowac. A ja nat ,ze ja tez mam sporo pracy i ze niech zbiera tylek z lozka i jedzie z so.Bo ja sie dosyc po lekarzach z nia juz wloczylam sama. I poszedl! Ha!!! A ja pakuje spokojnie kartony, robie pranie, estyrylizuje butle...


Brawo Paulinko!!Ogromny całus!! MOj tez sie wczesniej wykrecał że to on pracuje, tak jakby opieka nad dzieckiem i robota w domku to zawsze była przyjemnosc 😘 😘 ... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bhrka!trzymama kciuki za operacje siostry. Bedzie dobrze!

Wielki buziak dla Kubusia z okazji 5 miesiecy! Ja tu widze,ze Sofia jest chyba najmlodsza... Zgadza sie?

No i ja tez na slubie mialam suknie ecru.Ech..to byly czasy. Ja wiem,ze Mariano kocha nas ponad wszystko,ale nie wiem czemu ostatnio mamy takie spiecia.Zawsze bylo tak harmonijnie...
Kathy.Moj tez gotuje wysmienice. Tez mial kiedys restauracje i to tez jego wielka pasja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też miałam i biała taką jaką sobie wymarzyłam. Teraz muszą ją opylić na allegro bo mi miejsce w szafie zajmuje.

Grypsko mnie łapie wszystko mnie boli jak nie powiem co a leje się mi z nosa ze szkoad gadać.

Bhrka będzie dobrze, grono wiedźm trzyma kciuki to musi się udać!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniutka napisał:
mij Jaś tez sie obudził i guga jak skowronek 🙂)

Kathy to pozazdroscic zdolnosci kulinarnych męza..

a ja miałam białą suknie i byłam z niej zadowolona 🙂


co do tych kulinarnych umiejetnosci to nie ma czego zazdroscic-bo nie moge go niczym zaskoczyc...i ma straszne wymagania hehehehe ale smiejm sie razem jak cos tam mi nie wyjdzie...

poza tym moja suknia do slubu tez byla biala-ale historia wygladla nastepujaco przymierzyla ecriu-suknia moich marzen byla idealna taka jaka sobie wymarzylam...ale wszyscy mowili,ze biala to biala...i mama na mnie strasznie naciskala...a rodzice mi kupowali sukienke i tak wyszlo,ze nie moglam ich przebic...zaluje bo gdy pokazalam ta ecri mezowi to oniemial z wrazenia...coz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka coś Ty to zrobiła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Szoruj do lekarza, przecież z tym nie ma żartów!!!
Mężulek o tm wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA MIAŁAM MOJĄ WYMAŻONĄ SUKNIĘ,JEDNOCZĘŚCIOWĄ Z WILKIM KOŁEM NA DOLE:P :P BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW TYLKO CAŁĄ W FALBANACH NA DOLE 🙂PRZYMIEŻYŁAM W SALONIE I JUŻ Z NIĄ WYSZŁAM,BO BYŁA IDEALNA 🙂TERAZ LEŻY W PIWNICY:P :P BO TAK JĄ WYMĘCZYŁAM NA WESELU,BAWIŁAM SIĘ JAK NIGDY W ŻYCIU NA SWOIM WESELU I POPIŁAM I WYTANCZYŁAM SIĘ DO 5 RANO I PADŁAM POTEM,BYŁO SUPER ŻADNEJ KREMPACJI:P :P BO TYLKO NAJBLIŻSI I JAK BYŁO GORZKO TO SAMA SIĘ RZUCAŁAM NA MĘŻA Z JĘZOREM ☺️ :laugh: :laugh: :laugh:

PAULINKA WIEM,ŻE NIE POWINNAM TEGO OLEWAĆ,ALE TAKIE USUNIĘCIE OKOŁO TYSIAKA I ZAWSZE MI SZKODA KASY ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bichito napisał:
Bhrka!trzymama kciuki za operacje siostry. Bedzie dobrze!

Wielki buziak dla Kubusia z okazji 5 miesiecy! Ja tu widze,ze Sofia jest chyba najmlodsza... Zgadza sie?

No i ja tez na slubie mialam suknie ecru.Ech..to byly czasy. Ja wiem,ze Mariano kocha nas ponad wszystko,ale nie wiem czemu ostatnio mamy takie spiecia.Zawsze bylo tak harmonijnie...
Kathy.Moj tez gotuje wysmienice. Tez mial kiedys restauracje i to tez jego wielka pasja!


Bichito Ty tez mialas ecriu-super!!!Mysle,ze ulozy sie- teraz jest dziecko a to duzo zmienia,laczy Was cos pieknego nie dajcie sie zwariowac obowiazkom tylko kochajcie sie...powspominajcie,obejrzyjcie sobie razem wesele...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzirndoberek


moje dziecko w koncu sie nie budzi zasnol o 20.30 a wstal na butle tylko o 5.00 wiec radoc dla mnie .....kurka nie mge go przykrywac niczym tylko spworek bo moja mendka narzuca na siebie ....i jeszcze mi sie ududi...caly sie podrapal bo matka zapomniala obciac


co do kryzysow i facetow nie lubie udawac i mowie szczerze....pamietajcie ze w kazdym a to kazdym zwiazku sa klotnie na tym on polega....czasem male dla niektorych sa wilka tragedia a dla niektorych tylko malutka blachostka.....niektorzy moze nie lubia opowiadac o swoim zyciu...wola wychwalac w nieboglosy...i twoezyc sztuczna prawde......Ale to prawda ze dziecko zabiera duzo i jezeli facet sie nie przylaczy od samego poczatku to pozniej ginie tzw'iskierka'

Bhrka wspolczuje ....mojej kuzynki corka
byla w szpitalu raczej na pogotowiu z ostrym bolem brzucha i podbrzysza...1sza diagnoza torbiele na jajnikach nastepnym razem 2ga teori wyrostek hmmm nie ma w moczu zadnych wskazan na to i 3 teoria jakas bakteria ale jej nie ma wiec powiedzieli my nie wiemy co jest ...spoko do 17sto latki takie teksty to niezle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka7 napisał:
BHRAK SMUTNE WIEŚCI,ALE BĘDZIE DOBRZE,JA MAM W CYCKU GUZA O WIELKOŚCI 15MM I JUŻ CHODZĘ Z NIM KILKA DOBRYCH LAT 😞BYŁAM U ONKOLOGA,POWIEDZIAŁ,ŻE NA RAKA MU TO NIE WYGLĄDA,ALE ŻEBY RADZIŁ USUNĄĆ,A JAKOŚ TAK SIĘ OLAŁO 🥴



co??????????????????niech no sie spotkamy to tak Ci napukam Matka,ze szkoda gadac!!!!Chcesz zobaczyc swoje coreczki jak kupuja suknie slubna swoich marzen????TO SZORU DO LEKARZA!!!!!Nie zaniedbuj sobie takich rzeczy-zdrowie najwaznijesze Anulka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja wczoraj jeszcze raz podjełam poróbę podania kaszki mojemu dziecku SMACZNY SEN Z BANANAMI ale dopiero po cycusiu i zjadła bardzo chętnie 60ml, no i powtórzyła się historia z przed tygodnia ,pawie na cały pokój ,i tak do 3 😞 jestem półprzytomna!!!!

byle do piatku i do lekarza!

Aniutka
madre słowa ,ale miejmy nadzieje ze wróci ci chęć do zycia i entuzjazm z przed kryzysu ,bo człowiek melancholijny bardzo traci na wartości w oczach innych ,ja tak mam, bo sama jestem zywioł więc jak ktoś ma takie narxzekające podejście to dla mnie staje sie męczący ,w twojej sytuacjii znam powód takiego zachowania więc ok,ale ktos inny moze pomyslec :O,boze co za laska -flaki z olejem .Ja wierzę ze bdzie dobrze w twoim zwiąku też!!!Żyj pełnia zycia dla Jasia! 😘

Izus =współczuje ,wszystko naraz ale najwyższa pora na ząbki 😞

WESELE
ja uwielbiam wspomnienia z mojego wesela ,było super udane ,ja byłam w najlepszej wtedy formie fizycznej ,i mojej snieznobiałaej sukni nie zamieniłabym na zadna inną ,gdybym miała wybierać dzis to byłaby ta sama lub bardzo podobna 😉

Anulka
jedna grządkę juz opieliłam ☺️ potem zrobie druga

Ja tez w tym tygodniu musze załatwić z praca ,bo do 22 listopada mam macierzyński ,potem chce wziąć cały niewykorzystany urlop,czyli miesiąć ,potem w tym biu5rze jest przerwa świątaczna więc powrót przypadnie mi na ok5 styczen i musze to załatwić w tym tygodniu bo nie wiem kiedy wróce z Pl żeby nie było za póżno na prośbe o urlop 🙂 Ale mam spoko menadzera więc załatwie wszystko momentalnie:P

Bhrka
przykroo m i z powodu siostry 😞

Paulnko
brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak trzymaj ,pokaz mu gdzie jego miejsce ,niech sie poczuje do obowiazków ojca!Ja tez mojego wzięłam raz na szczepienie i powiedział ze wiecej nie pójdzie bo nie może słuchac płaczu swojej córci ,a ja mu:a ja muszę!Kurde ,bedzie chodził i kon iec ,tez jest rodzicem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI MNIE TEŻ ŚMIESZĄ IDEALNE PARY,NIE MA TAKICH MOIM ZDANIEM 😉

NO A DZIECKO WCALE NIE MUSI DUŻO ZABIERAĆ,JAK SIĘ TYLKO NIE ZANIEDBA MĘŻA,MI DZIECI NIE PORZEWRACAŁY W GŁOWIE,KOCHAM JE NAD ŻYCIE,ALE WIEM,ŻE MĄŻ TEŻ POTRZEBUJE MIŁOŚCI I JA EGOISTA TEŻ ☺️ WIĘC WSZYSTKO Z UMIAREM.

GOŚ KURCZĘ ZNOWU BIEDNA OLIVCIA 😞

NO JA PÓJDĘ DO LEKARZA JAK BĘDĄ DWIE NIEDZIELE W KUPIE:P :P :P NIECIERPIĘ LEKARZY I ICH OLEWATORSTW,JAKOŚ PRZEŻYJĘ:P MUSZĘ,CO MNIE NIE ZABIJE TO MNIE WZMOCNI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
BHRAK SMUTNE WIEŚCI,ALE BĘDZIE DOBRZE,JA MAM W CYCKU GUZA O WIELKOŚCI 15MM I JUŻ CHODZĘ Z NIM KILKA DOBRYCH LAT 😞BYŁAM U ONKOLOGA,POWIEDZIAŁ,ŻE NA RAKA MU TO NIE WYGLĄDA,ALE ŻEBY RADZIŁ USUNĄĆ,A JAKOŚ TAK SIĘ OLAŁO 🥴


[color=#FF0000][/color]TY NIEODPOWIEDZIALNA MATKO DWÓJKI DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!
DO LEKARZA,GŁUPIA BABO!!!!!!!!!!!!!
BO JAK NIE TO PRZYJADE NA TO ZADUPIE I SAMA ZA REKE CIE ZAPROWADZE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoltri zgadza sie klotnie sa wszedzie i sprzeczki o piedolki i o powazne problemy.Ja ze swoim nie raz mamy blogostan a nie raz koty drzemy hehehhe ale pozniej sie z tego smiejemy...bo gdybysmy mieli toczyc wojny a postanowilismy spedzic ze soba reszte naszego zycia to...yyyy...chyba bysmy go nie spedzili razem do konca :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej, goś wspólczuje, ciekawe dlczego Olivcia nie toleruje tej kaszki 😞

mam nadzieje, że do flaków z olejem to mi jeszcze daleko hehe uśmiech i radosc zycia dla Jasia mam zawsze 🙂

Anula to nie są żarty!!myślisz egoistycznie bo nie lubisz olewatorów lekarzy. Ale pomyśl o Twoich córeczkach i o mezu!!
straciłam mame jak miałam 9 lat - szoruj do lekarza!!!!!!!


mykam na spacerek chyba- bo cos sie rozjasnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...