Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka kur...jak cie jebne sorki znow za slownitwo to pobioegniesz tam Lukasz wie??? jak nie to mu z checia napomne mam nr telefonu :P:PP:P:P

nie kobieto to nie sa jaja wiec idz sprawdz jeszcze razPineska i Jessi potrzebuja mamy a nie wraka


Gos moze cos z przewodem pookarmowym ...mala ci duzo ulewala ogolem i wymiotowala...nie jetem lekarzem ale ta reakcja chyba nie jest normalna...pediatra ci powie najlepiej i kffiat dla Princesski Olivki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulinka !! no jestem z Ciebie dumna 🙂
Kurde a moja siostra to zawsze ma jakiś problem ze zdrowiem:/ od urodzenia - urodziła sie silna i zdrowa - 4,6kg ważyła ale po miesiącu miała gronkowca na paluszku i już seria zastrzyków, potem mama zachorowała na różyczkę i przestała ją karmić i zaczęła łapać co tylko się dało, w wieku 2- 3 lat zaczęła mieć astmę i ujawniać zaczęły się jej wszystkie alergie... nie ma miesiąca żeby nie szła do lekarza. Rety i jeszcze teraz ta torbiel...

Anulka - nikt lekarzy nie lubi(no prawie nikt) ale musisz iść! i zwalczyć zło w zarodku!!

ślub też chętnie wspominam 🙂 miałam śliczną też wymarzoną białą suknię - tz miałam kupić ecru ale przed podjęciem ostatecznej decyzji poprosiłam siostrę o radę i ona mi przyniosła śnieżnobiałą bez ramiączek i jeszcze z guziczkami z tyłu w rozmiarze 38!(nigdy nie nosiłam rozmiaru mniejszego niż 40) i jak ją przymierzyłam to wszyscy łącznie ze stylistką z salonu byli na tak(ja oczywiście też) - krawcowe w salonie wypruły guziczki zmieniły zamek na sznurowanie i to była moja suknia marzeń 🙂 która ze względu na swój kolor świetnie wyglądała szczególnie na naszym zimowym plenerze 🙂 na którym cała sie ubłociła ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIE KRZYCIE NA MNIE POWIEDZIELI,ŻE TO RACZEJ NIE RAK ☺️ BĘDĘ ŻYŁA,MUSZĘ!!!MAM DLA KOGO!!!

WŁAŚNIE GOŚ,A MOŻE TO TAKA REAKCJA NA BANANA,SPRÓBUJ INNEJ KASZKI.

ANIUTKA WSPÓŁCZUĘ CI CAŁYM SERCEM 😞 😞


Anulka Ty mi nie wspólczuj ja sobie rade dam 🙂tylko pomyśl o sobie, to że nie byl to rak 5 lat temu wcale nie świadczy że teraz nim nie jest!!!!!!!a sama widzisz że musisz!!!
moja przyjaciółka straciła mame przez raka piersi, wiec ona jest teraz spod ryzyka i konrole robi co roku!!Wiec weż sie w garść i przynajmniej to skontroluj!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja suknia tez była snieżnobiała i długo jej nie szukałam bo wiedziałam czego chce 🙂była prześliczna 🙂)
a do tego ją wypożyczyłam i nie mam teraz zbednego balastu w szafie 🙂

chyba nici ze spaceru, tesiowa gdzies znikneła z kluczykami do komorki i nie mam jak wózka wyjac he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I temu nie lubie teściowych jak sąpotrzebne to ich nie ma!!!

Goś mój coś ostatnio tej kaszki też coś nie bardzo toleruje zamiast po niej spac budzi się co chwile a bąki ma nieziemskie i znów kupki twardziele. Ale za to malinkową uwielbia. Spróbuj jej moze zrobić malinkową ale nie tak gesta jak jest w przepisie, moze zaakceptuje. Ja zawsze te kaszki robie na rzadko bo jak zje mi taką pulte Kubek to jest potem zmulony do końca dnia.

A wogóle przestawić się nie moze budzi sie na dobre o 6 rano o 10 chce obiadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i zaraz znikam bo juz maz smiga po laptopa 😠 :P Czukutek najedzony bawi sie na macie...a ja zaraz bede prasowac...siedze w dresach i w ogole wygladam jak czarownica wiec ogarne sie chcoiaz troszke i rzesy sobie pomaluje zeby nie straszyc hehehhee a za pol godzinki smigam z Czukusiem na spacerek bo zawsze po spacerku ma taki humor fajny,ze i mi sie udziela 🙃 😘

Gos daj jej na sprobowanie innej i daj jej w dzien-bedzie dobrze Kochana zobaczysz

milego dnia do piatku coraz blizej....

Anulka smigaj do lekarza...na kontrole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To pewnie tak pewnie zleci ci jakieś badania albo stwierdzi ze poprotu za wcześnie dla żołądeczka. Bo tak też moze być. Goś a czy ona piła ci już sztuczna butle czy tylko cyc? Bo jak tylko cyc to rzeczywiscie mozę być na kszki za wcześnie

Ja pędze ugotować małemu zupke, po raz pierwszy, bo tak to słoiczki były. A i kompocik jabuszkowy koniecznie, bo jabuszka się marnują. Będe tu zaglądać, póki męzulo nie wróci bo potem mamy mnóstwo roboty. I czas na zgode bo się popsztykalismy wieczorkiem 🙂 a ze gniewać sie nie umiemy to trzeba się pogodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widze że nie tylko ja leniwo dziś, mały znów śpi a taki na buźce zmarnowany 😞 Ja siedze jeszcze w piżamie ...
Czekam na teściową aż wróci ze szkoły i smigam do fryzjera. A co do tych prezentów to ja musze zaczynać w październiku kupować bo mam tak: w środe imieniny taty i dziadka za tydzień urodziny siostry, w wigilie imieniny teściowej 11 listopada imieniny szwagra 30 grudnia urodziny mamy do tego jeszcze prezenty pod choinkę a w tym roku musimy zrobić ich 12!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, my dzisjuz po basenie, teraz tymo spi, nocka bez pobudki 🙂

poczytalam zalegosci i mam tylko do powiedzenia tyle-
ANULKA- ty piczo głupia! takie sprawy to na fundusz sie operuje a nie prywatnie, poza tym nie rozumiem jak mozna chodzic z czyms i o tym wiedziec i nic nie robic??? chyba nie chcesz sie przekrecic? i sie zatanawiam czy nie chcesz tego usuwac,bo sie chwaliłas,ze tak swoje cycki lubisz i sa jedrne( bo nie karmilas dzieci) a po operacji bedzie blizna...DLA MNIE TO SKONCZONA GLUPOTA,ZE MASZ COS W PIERSI I NAWET BIOPSJI NIE ZROBILAS ZEBY SIE DOWIEDZIEC CO TO!!!

BHRKA - trzymam kciuki za udana operacje!

Bichito- ja mam nadzieje,ze Mariano nie jest typowym hiszpanem ( oni sa wspaniali przed slubem i dziecmi a pozniej to kobieta schodzi na drugi plan i jest tylko od "domu i dzieci" 😉,wiem,ze grecy , wlosi szczegolnie...oby to nie dotyczyło Ciebie! i nie daj sie! super,ze go wygonilas do lekarza, on tez jest ojcem dziecka i niech wie od poczatku ,ze ma obowiazki. Drugie dziecko na Twoim miejscu to odpuscilabym teraz, bo jak urodzisz za rok to sie sama wkopiesz....poczekaj, zobacz czy sie on zmieni- bo mała ma 4 miesiace a ile juz razy mieliscie takie akcje- srednio raz na 3 tygodnie,to stanowczo za duzo!
ja Tymo daje kaszke zmieszana z mlekiem sztucznym(kaszka na mleku modyfikowanym) i popieram Zoltri z karmieniem lyzeczka- nie na noc.

pisalam juz,ze na noc raczej nie dawac ciezkich pokarmow,bo bedzie zle dziecko spalo. moj Tymo spi ostatnio pieknie cala noc do rana. nie zageszczam niczym mleka i daje 150ml. pieknie spi.
Gos pamietaj,ze moze zabki beda szly, bo dzieci roznie reaguja! tez sa akcje biegunkowe i wymiotne, temperatura, uczulenie. Raczej nie jelitka.
aaa Tymo po lyzeczce startej marchewki walnal kupona z niestrawiona marchewka- i to jest normalny objaw,bo organizm nie zna tego pokarmu, trzeba probowac co jakis czas az sie przyzwyczai i nie panikowac po takich kuponach czy wymiotach,bo to podobno norma(rozmawialam z lekarzem przez telefon gdy tymo wykupal po godzinie marchewke).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti
\w koncu sie odnalazłaś ,wiesz ja to wszystko wiem ,ale jeszcze jak mi ktos powtórzy to jest jakos łatwiej przyswajalne do wiadomości ,ide do lekarza w piątek a po tamtym tez dzwoniłam i mam nie panikowac!

Mleko czasem dostawała jak ją zaostawiałam a nie miałam odciągnietych zapasów,i były tylko normalne reakcje -tradycyjnie ulewanko i jakiś mały pawik serkowy po odbiciu ,do tego juz sie przyzwyczaiłam ale te po kaszce to są Pawie-Giganty.
😞 😞 😞
juz nie odciagam od jakis dwóch tygodni pożegnałam laktatorek bo :
po pierwsze;cycki mnie juz bolaly ,a
po drugie:nigdy mi p;okarm nie zaniknie jak bede tak sciągac co dwa dni
no i zużywam na bieżąco te zapasy z zamrażalnika bo po powrocie chcę CYCUŚ_BYE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide robic make up i jakies zakupy dla P ,pierogów mu musze nakupic i kurczaków ,moze przez tydziń nie umrze bezemnie,-żart-on tez świetnie gotuje-szczególnie specjalnosci kuchni włoskiej 🙂 własnie -ciekawe jak Veli w Polsce???
A pierogi i kurczaki dlatego bo najszybciej sie robi,a ma 2 zmiane wtedy jak mnie nie bedzie wiec komu sie chce gotowac o 20 wieczorem???
Spadam
zajrze popołudniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos powoli i bedzie dobrze...

Kurcze Anulko ja bym zrobila tak: po pierwsze poszla do poradni onkologicznej i zapisala sie na wizyte, tam skierowanie na usg dostaniesz i wtedy ewentualnie okresli lekarz czy biopsja czy nie. Tak doladnie bylo z moja kolezanka- cos znalazla sama w piersi przy badaniu , poszla do ogolnego a on skierowal ja do onkologicznej-tam usg, pozniej biopsja i kontrola co jakis czas,bo nie rakowe i tak bylo- zadnych prywatnych,...ja nie rozumiem dlaczego niby mozesz tylko prywatnie. [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/b2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti zdjęcie super, też chce z małym do basenu 😞 😞 😞 ale u nas nie ma niestety, zreszta u nas nawet żłobka nie ma 😞 ale dobrze ze mam instytucje mama 🙂

Małemu zupka coś nie za bardzo. Lepszy gerberek. Ale coś wcisnął pare łyzeczek na początek 🙂 teraz sen go zbiera, to moge wkońcu zająć się sprzątniem i gotowaniemm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Ja na szczęcie też jakiegos wielkiego kryzysu z meżem nie przeżyłam, ale okąd siedze w domku zrobił się z niego total leń!!! Wokół Kubusia zrobi mi wszystko od samego urodzenia więc tu nie mam co narzekać i jest totalnie za niego odpowiedzialny i za mnie jeśli jedziemy gdzieś razem samochodem. Ale za to w domu .... kompletnie nie zrobi nic tak od siebie. Musze się prosić i prosić i prosić. Wkońcu to zrobi z fochem. Zaraz po slubie to był podział obowiazków, ja gotuje on zmywa, ja prasuje on odkurza itp... a teraz total leń, dlatego czas najwyższy wrócić do pracy 🙂 a właśnie teraz najbardziej potrzebuje jego pomocy bo mam jeszcze szkołe 🙂

u mnie dokladnie tak samo, dokladnie. tatus z niego super...ale mężus juz troszkę mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...