Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 tak gdzie jest co łaska to jest co łaska 🙂 - u nas za ślub to tak: u księdza 500zł, 200zł daliśmy za organistę i 200zł kościelnemu!!(za rozstawianie 4 krzesełek!!) za chrzciny to teraz nie wiem ale pamiętam jak dziś jak moja mama wróciła nabuzowana bo jak ugadywała z księdzem chrzciny bliźniaczek to nie dość że powiedział jej dużą sumę pieniędzy to jeszcze kazał za każdą osobno płacić(to było 15cie lat temu i nie wiem czy 50zł za każdą czy 100zł za każdą ). Teraz to chyba jest 200zł ale nie dała bym sobie ręki uciąć

Anulka a zobacz jaką ma sukienkę Rozalka:P [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Clipboard02.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane...niewiele wam napisze.kartony,kartony,kartony....
No moze jedynie tyle,ze wczoraj w nocy szczerze pogadalismy z Mariano i jest pokoj miedzy nami. Rano pojechalismy do nowego mieszkania uruchamiac ogrzewanie,zeby sprawdzic czy dziala.Ja wrocilam do domu nakarmic So i polozyc sieste. Mariano tam jeszcze dlubie.No to wracam do kartonow.W sobote wielka wywozka rzeczy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem na chwilke


ja bym chetnie zagęsciła cos małej na noc ale nie moge i nie widze nic w tym złego -jeśli dziecko jest głodne i budzi sie co 2-3 godz.tylko z głodu to dlaczego nie????
Pamietam ze w Italii dzieciom dawałam mleko z biszkoptami w butli ,przygotowywałam to wczesniej i te biszkopty tak rozmiękały ze po takiej butli na sniadanie i na kolacje ,nie były głodne ,dla mnie Włosi to przykłady do nasladowania pod względem jedzenia bo tam nie ma otyłych dzieci a jak juz sie spotka to wyjatki i wszystkie zdrowe.ja tez tak bede robić ok 9-10miesiąca. 😉


ofiare dałam na chrzest 100zł ,niby mówią że "co łaska" ale za dormo to dzis mozna w łeb dostać!!!!!!!!!!Anulka -takie czasy,ile dasz -twoja osobista sprawa.Ksiądz na tych "darmowych " sakramentach na zycie zarabia wiec za darmo nie słyszałam zeby cos dawali ,nawet cie za darmo nie pochowają:P tak jak Auri napisała na bryki musza zarobić!

no i kuruj się!!!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety dziewczyny byłyśmy u koleżanki (pojechałyśmy autobusem) i odkąd weszłyśmy do niej Rozalka włączyła wyjca i to takiego strasznego... łudziłam się że jej przejdzie aż zasypiała 2 razy z wyczerpania ale nie przechodziło - ściągnęłam Grzesia z roboty i nas przywiózł do domu i w domu znowu syrena - przed chwilką dopiero ją jakoś uspokoiłam 😞 czaicie od 13:30!

Anulka kuruj się bo jeszcze Małą zarazisz - a wiecie laska u której Grześ ostatnio pracował ma dziecko nad którym sprawuje "super" opiekę i jak teraz zachorowała - ma kwarantannę u swoich rodziców to samo jej mąż jak choruje idzie na ten czas do swoich, a w domu który wybudowali mają 4 pokoje w tym 3 sypialnie na górze - z łazienkami żeby każde z nich mogło mieć kwarantannę nie wychodząc z domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JESTEM 🙂CHRZCINY ZAŁATWIONE NA 27 GRUDNIA W NIEDZIELĘ 🙂NAWET Z KSIĘDZEM SIĘ U NAS NIE WIDZI TYLKO WSZYSTKO SIĘ W KANCELARI PARAFIALNEJ ZAŁATWIA Z PRZEMIŁĄ PANIĄ I DAŁAM 5 DYSZEK,W PROST SIĘ JEJ SPYTAŁAM CZY TYLE WYSTARCZY 😉 I POWIEDZIAŁA,ZE PEWNIE:P

GOŚ ZASTRZEGAM PRAWA AUTORSKIE TO JA O BRYKACH PISAŁAM:P :P :P

NO JA WCZORAJ NIE MOGŁAM SIĘ NADZIWIĆ,ŻE KEVIN TAK WPIERDZIELAŁ TE BISZKOPTY,2,5 BISZKOPKA ZJADŁ 🙃 A ON 3 MIESIĄCE MA I MA TĄ SKAZE WIĘC SKAZANY NA BEZGLUTENOWE.

BHRKA CHORZY LUDZIE 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam na chwilke u sasiadki tej co mi perfumke z IT przywiozła,bo ona 15 lat we włoszech siedziała i ma synka 20 miesięcy i znowu wróciłam z reklamówą ciuchów ,dostałam 12 par body z długim 7 z krótkim 4 pizamki i 1 worek do spania -wszystko z włoskiej super firmy i ekstra jakosciowa i takie szczuplutkie bo moje dziecko długie i szczupłe i wszystko na niej wisi a takie body juz kiedys dostałam i były super. 🤪 🤪 🤪
ale sie ciesze ,wszystko takie fajne kolorowe 🙃 nie tradycjyjnie majtkowy-róż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri...to widze,ze Ty tez w trakcie przeprowadzki.Uff...Cos strasznego.Dzis bylam z Sofia w Ikei.nigdzie niem ozna bylo wozkiem przejechac tak ciasno i tyle ludzi.Nastepnym razem wezme nosidelko.
Wracalam do domu 40 minut w korkach!!!!W tym czasie Sofia wyla jak syrena strazacka,a ja na autostradzie nie moglam sie zatrzymac. Myslalam,ze kota dostane. Potem jeszcze na dokladke szukalam 20 mint parkingu w tej cholernej strafie.Sofia w tym czasi wyla i wyla. W koncu jak zanalazlam parking to byla prawie na bezdechu. Potem szybko kapiel. Kaszki jesc dzis nie chciala,plula i plakala. Potem jeszcze zwrocila to co zjadla.Jestem wykonczona. SPadam do tych cholernych kartonow.Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...