Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
JA ZWYKLE RADZIA WSZYSTKO ZWALAJĄ JEDNI NA DRUGICH,TO JEST CHORE 😠 😠

NO MÓJ ZAWSZE PO PIJAKU POTRAFI MI WYZNAWAĆ WSZYSTKIE MIŁOSTKI HEHE,CHOCIAŻ PO TRZEŹWEMU TEŻ MI GADA,ŻE MNIE KOCHA CZĘSTO:P :P BO CHYBA DLATEGO,ŻE OD ZAWSZE SOBIE TO CZĘSTO MÓWILIŚMY I TAK SAMO DO NASZYCH DZIECI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Winny cały swiat tylko nie oni!!!

Mój to też podróżnik, tyle ze raczej zostanie bardziej podróżnikiem naukowcem, bo jak miał tydzień to był z mamusia na uczelni na egzaminach 🙂 🙂 🙂 i mamusie motywował do nauki 🙂

Radziu nie to nie tak że moge pracować w domku, normalnie od poniedziałku śmigam do pracy, tylko jeśli nie zaczne tego juz teraz w domku to nie wyrobie sie w czasie w pracy, a że tak powiem to sprawa być albo nie być.

Mój jak podpity to non stop mnie przeprasza na okrągło za wszystko 🙂 🙂 🙂 i oczywiscie nad zycie kocha i przeprasza 🙂 🙂 🙂 i patrzy tylko zeby sie przespać 🙂

A Kubuś robi mi od kilkunastu dni normalnie twardzielki kupki. Wręcz takie zbite bobeczki. Nieiwlkie te kupki ale kilka razy dziennie.

Radzia to chyba ząbeczki. Moja dr powiedziała mi ze moge spokojnie przy gorączce czy bólu podawać mu cos przeciwgorączkowego (najlepiej w syropuku) przez 4 dni a potem zgłosić się do kontroli. Gorączkuje ale najczęsciej na wieczorek. Znacznie gorszy jets ból niż gorączka. Bo gorączke to wiem kiedy ma a bóljak go łapnie to nie moge dać sobie z nim rade. Wogóle ostatnio jest okropnie niegrzeczny i nie śpiący przy tym. Próbowałam Radzia Twojego sposobu, zadziałał na 1 nocke i koniec. Spi jak mucha co niecała godzina pobudka. ALe to temu ze mu czwóreczki idą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na dziko a pozniej stres ,ze @ nie ma...a najczesciej na dziko to sa wpadki,bo czlowiek sie nie kontrolujeAnulka7 napisał:
RADZIA MOJA PRZEWAŻNIE ROBI JEDNĄ KUPKĘ DZIENNIE I WŁAŚNIE ZIELONKAWĄ 🙂

NO JA TO JAK MÓJ PODPITY T NAJBARDZIEJ LUBIĘ KAKAO:P :P :P :P BO WTEDY TAKI DZIKI:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: A TAK TO SPOKOJNIE RACZEJ,A JA LUBIĘ DZIKO ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas nie leje 🙂
no ja też się zabezpieczam gumkami - hihi od urodzenia Rozalki to nie było jeszcze aż tak szalonego kakao bez gumek ale nawet z istnieje pewne ryzyko - bo indeks pearla świadczy o tym że zawsze w każdej nawet najbardziej innowacyjnej metodzie jest jakiś przypadek że nie zadziała nawrt jak się będziemy kochać zupełnie po Bożemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti posyłaj troche słońca i Jodu!!!

Przeżyłam szok. Jestem sama a w kuchni stuka i stuka i stuka, słucham ewidentnie po szybie. Myśłe co jest. A to ptaszeczek głodny wpadł mi do mieszkania za jedzonkiem. Ledwo co go odgoniłam. Czyli zima zbliża się na całego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ptaka nakarmie w nocy albo nad rankiem :P :P :P

Ja też na gumasach jade, to znaczy my jedziemy. Nie potrafie sie do tabsów przekonać. Wogóle to smaki na kakao trace 😞 ANULKA ratuj pozycz libido!!!

My Kubusia też na spokojniaka w tygodniu po slubnym. Zarzartowalismy sobie ze robimy dziś i pich pach wyszedł Kubuś 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo to plaga azjatyckich biedronek które wtargnęły do Polski 😞 to gryzonie - są większe od tych naszych i są szkodnikami - pojadają owoce i gryzą i występują chmarami
jacyś pomysłowi rolnicy z zachodniej europy sprowadzili je z Azji aby walczyły z mszycami no i się rozprzestrzeniły na całej europie
co gorsza jak bęą tępione to pewnie się oberwie i tym naszym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DObrze masz z teściowa moja przychodzi tylko wtedy gdy jestem na maxa zajęta albo zaraz mam gdzieś wyjść a ona o tym wie. Taka złośliwość 🙂

Kubuś dostał panadolek i na razie nie płacze, moze zaśnie choć jeszcze na chwilke 😞 🙂

Ide nastawić pranie, napalić w piecu a potem dalej pracować ale Was mam na oku !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...