Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a zupe brokulowa robie tak - w zalezności od tego jakie mam mięso -drobiowe wrzucam do zimnej wody inne do gorącej, gotuje w trakcie daje marchewkę i pietruszkę, po jakimś czasie ziemniaki pokrojone w kotkę pod koniec brokuły, sole pieprze troche ziarenek smaku zagęszczam śmietanką z mąką albo samą mąką no i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NIEBO MASZ KFFIATA ZA TĄ WREDNOŚĆ:laugh: NO JA TEŻ SĘ STARAM SIĘ BYĆ MIŁA DLA LUDZI,ALE JAK KTOŚ NA MNIE Z GÓRY PATRZY TO MAM GO W D....

SMAKOWITA TA ZUPKA MUSI BYĆ MUSZĘ ZROBIĆ 🙂

ZOLTRI I ZAPOMNIAŁAM NAPISAĆ ☺️ ALE MIAŁAM PRZYKRĄ AKCJĘ Z PUDZIANKIEM 😞 😞BIEDNY JA BYM CHYBA ZAWAŁU DOSTAŁA 🤨 DOBRZE,ŻE WSZYSTKO SIĘ DOBRZE SKOŃCZYŁO 🙂

POKARZĘ WAM COŚ:P :P :P [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PA301144.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobitki

Jas mi zachorował 😞 jeszcze dzis rano tylko kichał, ale cos mne podkusiło i poszłam do lelarza, no i dostał antybiotyk 😞
cały dzien marudzi, a na wieczor to go juz całkiem rozłozyło, spac nie moze bo nosek zatkany i tak kima na zmiane raz u mnie raz u meza na rekach. szkoda mi go strasznie 😞

co zrobic kochane z noskiem aby lepiej mu sie oddychało??

mielismy jechac do kielc na swieta, ale sobie odpuscimy bo Janek najwazniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello nie nadrabiam zaległosci bo nie mam czasu .
Hancia ma katar jak Jaś -polecam krople nsivil i maść majrankowa u nas działa i niunia przechodzi katarek całkiem nieźle 😎
Katy moje gratulajszon .......... fiu fiu pani magister!!!!!!!!!!!! ... tyle wysiłku ale napewno opłacało się......
to tyle uciekam do męża bo zrobił i dziś miłą niespodziankę .....kupił mi moje ulubione Escada mmmmmmmmmm..........ale pachnie 🤪
dobranoc juz nie mamm gości to jutro wpadne na dłużej .
Aha......... w tym tygodniu mam spotkanie z moim Prezesem -ponoć ma dla mnie jakąś super propozycję ( awansu) bo 16 grudnia wracam do pracy 😞 a jak ta propozycja mi sie spodoba to może szybciej ponoć bardzo na mnie czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka kwiatek dla Ciebie za ta malpe :laugh:

dziewczyny obronilam sie-zalaczylam szybko dwa zdjecia na nk zebyscie wiedzualy bo lecialam na urodziny do brata meza...a gdybym weszla na brzuchol to rozgadalbym sie na amen...z Wami :laugh:

dziewczyny moje kochane Migotki mam bombe na 102...a picie dopiero sie zaczelo...Nadinka juz spi...takze pijactwo czas strat 🤪

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kocham Was 😘

NIEBUS JUTRO KWIEK DLA CIEBIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!!

Kathy raz jeszcze gratulacje!

edithd czasem tak wlasnie bywa, ze nam maluchy o 5 juz dzien zaczynaja.

ja wczoraj dostałam telefon, ze kumpel ze szwajcarii przyjechal i robi male spotkamie w clubie 🙂 i maz mi pozwolil sie wyrwac na 3 godzinki 🙂 moglam dluzej ale dzis rano do fryzjera a pozniej studio tatoo wiec nie chcialam po nocy wracac,bo bylabym dzis nieprzytomna.
spotkanie udane tylko ja bez alku,bo przyjechalam autem i nawet sie ciesze,bo dzis bym zdychała...poza tym duuuzo wodki sie lało wczoraj:P aaa i byl jeden chlopak z Dublina, mieszka na jakiejs dzielnicy blisko lotniska( moze nawet z nasza Gos po sasiedzku).
powiem wam,ze bylam taka dzika- tyle ludzi, inny klimat...a nie pieluchy i kupki 🙂

wczoraj wieczorem przyjechaly tez ciuchy zamowione - i jestem mega zadowolona,bo sa praktycznie nowki! nie maja zadnych sladow uzytkowania! babeczka ma swietne ciuchy dla chlopcow 🙂 i same firmowki wiec gatunkowo super.
wystroje mojego Tymo i wam pstrykne fotki, teraz sie kreca w pralce.

Auri a jednak telefonik sie przydał 🙂

Sabinko fajne takie prezenciki 🙂 ostatnio tez mi wpadl perfum a nie przyznam sie,ze jeszcze mam dwa cale inne 😉, jeszcze chce euphorie do kolekcji.

smigam cos zjesc i jade działac 🙂 buziole i milego dnia!

Tymo po szczepiponce nic nie mial, spal cala nocke do 7 rano wiec suuuper chlopak! zloto moje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:

powiem wam,ze bylam taka dzika- tyle ludzi, inny klimat...a nie pieluchy i kupki 🙂


zazdroszcze Beti, ja sie nastwaiłam wczoraj na dzikośc a było jak na kółku różańcowym.. szkoda gadac wolę z ludźmi z roboty wycodzic bo jest zawsze mega ubaw i tańce do białego rana 🙂

ja z perfumów to mam 3 ulubione, zawsze na duty free sie zaopatruje 😉
nr 1 : chanel allure
nr 2 Calvin Klein ONE
nr 3 DKNY
teraz mam nr 2 i 3, tesknie za nr 1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
kwiatuszek juz polecial do Edi bo dzis wcześniej wstała 😉

biedny Jaś - ja też polecam Nasivin, zakrapianie solą morską albo zwykłym roztworem izotonicznym noska i później dokładnie trzeba oczyścić nosek najlepiej jakimś aspiratorem - i powtarzać to dość często, nosić dzieciaka w pozycji pionowej, jak leży podłożyć poduchy żeby główka była wyżej, dać do wąchania - tz położyć w łóżeczku chusteczkę nasączoną amolem, i posiekany albo zmiażdżony czosnek w gazie zawiesić gdzieś żeby sobie wdychał. No i katarek przejdzie... w końcu

Niebo pokazuj zdobycze 🙂

mój Misiek znowu dziś pracuje 😞 a Mała Żaba wkurza mnie bo zje i jak ją kładę to zaraz na brzuch i jej się ulewa i wszystko mamy znowu obrzygane bleeeeeeee
miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...