Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no tak bhrka, to juz 10 lat, a ze nie maj to kurde dlatego ze moja klasa mega niezorganizowana...w maju dostalam maila od kolezanki zeby to we wrzesniu robic, we wrzesniu cisza, wiec 2 tyg temu posłałam im na NK posta kiedy to robimy. i teraz na wszystkich swietych sie masa ludu zjedzie wiec termin OK 🙂w ogole mogloby byc w zamknietej knajpie z jakims dobrym jedzonkiem a tak to mamy w pubie tylko kilka stolikow zarezerwowanych, bo jak nas 15 bedzie (na 34) to bedzie super....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
M zabrał tymo na szczepienie i bilans a ja polatam na odkurzaczu.

Bhrka ja juz mialam spotkanie po 10 latach i bylo nas kilka osob. nawet nie 10 😞 bo ludziom tak ciezko znalezc 2-3 godzinki.

Kwiatuszek dla Anosia 🙂

nie wiem czy sie nic nie dzialo,bo maly spal ale jakby mial goraczke to zapewne plakalby i ja o tym bym sie dowiedziala.
oby nie mial, a czopki mam w lodowce z paracetamolu te dla niemowląt.
ok, smigam na odkurzacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO SAŁATKA ZROBIONA 🙂BHRKA AKUTAK LUBIĘ WSZYSTKĄ ZIELENINĘ OPRÓCZ NATKI:P :P

NIEBO JAK TYMEK ZNIÓSŁ DOBRZE POPRZEDNIE TO ITAK Z TYM BĘDZIE,U NAS WSZYSTKIE 3 BYŁY BEZOBJAWOWO,TYLKO SPAŁA CAŁY CZAS,ŻADNEJ GORĄCZKI ITP

GOŚ NO NAPEWNO JUŻ NA PL ZIEMIACH 🙂

IZA WIDOCZNIE GŁODOMOREK POTRZEBUJE WIĘCEJ JEDZONKA,MOJA JAK ZJE NA WIECZÓR TO DOPIERO RANO SIĘ BUDZI WSUNIE 180 POBAWI SIĘ CHWILE I ZNOWU IDZIE NYNAĆ

KUŹWA JA MAM TAKI BURDEL W CHACIE,ZE NIE WIEM W CO RĘCE WŁOŻYĆ I JESZCZE NA DODATEK CAŁĄ KUCHNIE ZALAŁAM SOKIEM Z OGÓRKÓW 😠 😠 I WSZYSTKO SIĘ KLEI I POROZNOSIŁO PO CAŁYM DOMU 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikt ze mna nie tesknil 😞( 😞 😞 😞 😞:

wczoraj w DZinedobry Tvn lecialo o splocie ramiennym...myslam ze tv rozwale przez jednego doktorka...statystyki cc wzrosna beszczelny


ja wczoraj przezylam prawie zawal....moj maly jak go polozylam w wannie na brzusiu jak zawsze ...zachlysnol sie woda z gabki, polozyl twarz na niej a wody w wannie nie bylo...nie mogl oddychac albo mi sie tak wydawalo ...panika byla dla mnie a Ethan chyba tez....wiec usta usta na szybko zeby pomoc mu powietrze zaciagnac....wiec po wszystkim wyszlo ze on zpanikowal sam a ja przy nim


Iza wygladasz zajebiscie!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka i Bhrka po kfffiatulcu za to ze pamietalyscie:P:P:P:P

ja juz po kartonach dawno i chate zdalam w srode depozyt oddali:P:P:P

ale wczoaraj nie mialam neta po odlaczyli aby dzis poprzenosic...wiec od dzis w stalym normalnym kontakcie

Niebus moj pudzian to podroznik wiadomo od wyjscia ze szpitala po marketach

z antykoncepcja wiecie ja jestem zaimpantowana wiec ok na calosc hehehehe....chodz czasem nie mam ochoty moze hormon z impantu....moj facet do tych spraw zawsze pierwszy heheeh

moj Ethan wszytskie szczepienia idealnie zniosl wiec Tymus silny chlopak nie powinnien miec przy oststnim


Ethan zaciesza z wujaszkiem...Ethan jest noemalnnienie do pobicia z jego smiechem i jego minami



co do jedzenia daje sloiczki bo nie ufam warzywa z marketow a tutaj nie ma takich jak w pl...chodz jak mu robie sama to tram sie kupowac w paczkach specjalnie dla dzieci czyli z wieksza pewnoscia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Auri, a ja myslalam,ze sie zakartonowałas 🙂

Tymo po szczepieniu spi, tatus powiedział,ze byl dzielny i troche popłakał przy ukłuciu. poza tym ok.
Waga na dokladnie 4,5 miesiaca zycia 7,800, 66cm dl wg tych miarek ich ale ja ubieram mu 74 spodnie,bo jest dlugonozny. gore nosi 68 i jest ok.

Piszesz Anulko ,ze juz dajesz 180ml mleka, ja jeszcze 150ml. a ile posiłkow dziennie??
moj Tymo je:
150ml o 7.
150ml ok.11-12.
150ml ok.15-16 czasem nawet o 17, zalezy ile spi na spacerze
150ml po kapieli czyli ok.20.
w nocy juz nie dostaje,bo sie nie budzi.

czasem kaszke dostaje ok.poludnia zamiast mleka.
herbatki pomiedzy posiłkami dziennie ok.200ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cZEŚĆ KOCHANE, ZARAZ Z wAMI POKLIKAM,ale doradźcie mi która lepsza zabawka taka http://www.allegro.pl/item795699609_nowy_little_tikes_160f_muzyczny_ocean_2009_bonus.html czy taka http://www.allegro.pl/item794274363_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5w1_nowy.html bo się nie moge zdecydować dla mojego malca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA BYŁAM PO JESSI NA ZAKUPACH JESZCZE JAKIŚ DROBNYCH I W BANKU,MUSIAŁAM SIĘ TŁUC AUTOBUSEM Z DZIEWCZYNAMI 🙂I KUŹWA W OBIE STRONY PRZYJECHAŁ JAK NA ZŁOŚĆ ZE SCHODAMI 😠 😠 😠 I SAMA GO WTASZCZAŁAM DO GÓRY BO ŻADNA ŚWIĘTA KROWA NIE POMOŻE,CO ZA LUDZIE 😠 😠

ZOLTRI JA PIERWSZA ZA TOBĄ ZATĘSKNIŁAM I DZIĘKUJĘ ZA KWIATKA 😘 😘 😘 😘

NIEBO MOJA PO SZCZEPIENIU PÓŁ DNIA SPAŁA I TEŻ SIĘ MARTWIŁAM,ALE WIDOCZNIE TAK JEST,A CO DO JEDZENIA TO ONA OD KILKU DNI ZJADA PO 180,BO JUŻ SZAŁU DOSTAWAŁAM BO ONA BY CO DWIE GODZINY JADŁA,ONA MNIEJ WIĘCEJ TAK:

RANO OKOŁO 7 180 LUB 150 ZALEŻY

POTEM OKOŁO 10-11 150

OKOŁO 14 150ML

POTEM OKOŁO 17 TEŻ ZZE 150

I NA WIECZÓR PO KĄPIELI TO ZALEŻY RAZ 0 19,RAZ O 20 180

NO I PICIE TEŻ W MIĘDZYCZASIE,A NP WCZORAJ ZJADŁA 0 15 CAŁĄ MISKĘ MARCHEWKI Z ZIEMNIAKIEM,WYPIŁA 100ML HERBATY,A O 17 JUŻ 150ML ZJADŁA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muzyczny ocean mi sie bardziej podoba 🙂
smigam na spacer z Tymo, musze apteke zaliczyc.

a jutro mam fryzjer i studio tatoo 🙂

Anulko a ja zawsze sie pytam czy moze mi ktos pomoc, bo teraz sie wszyscy boja, bo kobiety takie samodzielne.
i nikt nie odmowil i jeszcze chcetnie pomoga.
Anulko to tak mniej wiecje jak Tymo je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ktos chcial przepis na zupe brokulowa z grzankami?

moj wyglada tak:
gotuje brokuły na parze (mozna w wodzie),
kupuje zupe w proszku brokułowa winiary chyba- robie proszek, wrzucam ugotowane brokuły i mieszam.
to wersja prosta.
druga to proszek z rosolkiem mieszam jak mam rosol.

grzanki:
kroje pieczywo na kawalki male, wrzucam na patelnie z rozgrzanym masełkiem i ruszam na patelni chlebkiem zeby nie przywarł i sie sam kulał w masełku, to chwile robie zeby sie tylko lekko zarumieniły grzanki.

podaje zupe i wrzucam grzanki do niej tuz przed podanie m na stol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mamy Reni ten 5 w 1 i na razie jest spoko 🙂 i też kupiła bym raczej ten bo na dłużej z drugiej strony y chciałaś Kubusiowi i tak kupować to Krzesełko do karmienia takie 2w1 ze stolikiem - wiec nie wiem czy ten stolik do rysowania się wam przyda 🙂 a ten ocean to niby fajniej wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...