Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂
Byliśy dzisiaj na szczepieniach, wszystko jest ok 😉 Czytałam ostatnio że Beata chodzi z Tymusiem na basen tak sobie mysle czy warto kupować jakieś ubranko dla malucha czy spodenki wystarcza i koło. Byliśmy kilka dni temu az ponad 2h na basenie ale woda cieplutka coś około 37st mój zaczął marudzić dopiero po 2h a tak szalał na całego 😁 Fajna to zabawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kathy! bidulko bez kontaktu ze swiatem...wiesz,ja bede chciala sprzedac swoj laptop, bo chce nowy mniejszy a ten smiga bez zarzutu..moze porozmawiaj z mezem o kupnie takiego uzywanego zebys miala swoj. ja ten za 500zl chce sprzedac, bo jest lekko obudowa peknieta ale to ma juz od ponad roku i nie przeszkadza w uzytkowaniu. moze poszuka w necie taki prezent na swieta dla ciebie- porozmawiaj z nim.

my wczoraj wrocilismy wieczorkiem, may sprawowal sie raczej poprawnie, tylko w parku na spacerze po godzinnej drzemce rozdarł sie i musialam go poniesc jakis czas na rekach,pozniej sie uspokoil i juz bylo do wieczora ok. wrocilismy to szybka kapiel i lulu, poczytalam was( malo bylo) i padlam sama spac,bo wczoraj kilometry na swiezym powietrzu zrobilam 🙂

u nas jeden rower stoi w gornej lazience a drugi u bratowej rodzicoww- do zabrania hihi.

Bagirko ja nie chodze na typowy basen tylko na nauke plywania z instruktorem. Tymo ma zajecia po 30min w wodze,temp. wody ok 34', bo to nie kapiel i dzieci maja sie aktywnie ruszac. nie trzeba zadnych kapielowek- wystarczaja swimerki( specjalne pieluszki do plywania) i mamy je zmieniac po pol godzinie ,bo one szybko woda zachodza i juz siuskow nie trzymaja i nie lapia(to nam powiedzieli na basenie jako rade na przyszlosc gdy dziecko bedzie dluzej,bo teraz jest za male na dlugie posiedzenia w takiej wodzie).

My dzis na spacerek na poczte po odbior jakis ciuchow z allegro, bo mam awizo.

aaa wczoraj jadlam jablko i mały sie tak patrzyl jak gryzlam wiec obgryzlam tak zeby nie bylo ostrych katow w taki niby dziobek i dalam mu do possania 🤪 jak mu smakowalo! ssal i gryzł dziasełkami 🙂 taki byl szczesliwy. oczywiscie nic nie zjadl ale poczuł smak i mysle,ze troszke soczku wyssal.

nocka bez zarzutu, od 21.30 do 7 rano , obudzil sie jakos 6.30 i lezal grzecznie gaworzac i robiąc bąbelki ze slinki.

ja mam tak samo,ze jak jest korek i za dlugo stoje to sie Tymo irytuje ale jak tylko ruszam jest spokoj. Paulinko a nie moglas gdzies sie poprostu zatrzumac, wlaczyc awaryjne( na autostradzie sa zatoczki wlasnie gdyby cos) i wyjac cyca i jaj dac?? ja czesto w drodze na tylnym siedzeniu karmilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO NIEBO MUSZĘ IŚĆ DO APTEKI BO SIĘ WYKOŃCZE,NIC PRZEŁKNĄĆ 😞ALE NAJGORSZE,ŻE CAŁY DZIEŃ MAM KONTAKT Z PINESKĄ I SIĘ BOJĘ,ŻEBY JEJ NIE ZARAZIĆ 😞W DUPIE Z TĄ JESIENIĄ PIERNICZONĄ 😠 😠

A MI SIĘ PRZYPOMNIAŁO JAK NAPISAŁAŚ,ŻĘ DAŁAŚ TYMO POSSAĆ JABŁKO,JA OSTATNIO JADŁAM KANAPKĘ Z SZYNKĄ I MAŁA TEŻ TAK SIĘ PATRZYŁA WIĘC JEJ DAŁAM POCIUMKAĆ TROSZKĘ,ALE BYŁA SZCZĘŚLIWA,BO WŁAŚNIE TAK JAK PISZESZ NIE UGRYZĄ,ALE ZAWSZE INNY SMAK 🙂DZISIAJ JEJ BĘDĘ GOTOWAŁA MARCHEWKĘ Z ZIEMNIAKIEM,BO DOTYCHCZAS TO TYLKO NA SŁOIKACH LECIAŁAM:P :P WYGODNICKA ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith bede pamietac 🙂 ja mam nadzieje,ze na gwiazdke dostane( maz teraz ma miec jakies fajne zlecenie wiec troche kasy wpadnie, jak splacimy credit card to zobaczymy ile zostanie) , poza tym juz od roku mu jecze,ze chcetaki 12 cali i moze sie uda( mam tez w grudniu urodziny okrągłe wiec moze te dwie okazje polaczyc jak dla mnie) . teraz daje swoj kompik na reinstalacje zeby jeszcze lepiej smigal 🙂

Tymo uwielbia szeleszczacego motylka z łuku muzycznego.ciagnie go do dzioba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
wstałam dzis wczesniej bo musze jeszcze poprasowac wczorajsze pranie i włosy zrobić ,chociaż z tym odrostem to nic nie daje moje modelowanie wyglądam jak Mietka 😉

Mała śpi z tatusiem który wczoraj tak sobie u mnie nagrabił ze zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam kupujac bilet powrotny,szkoda gadac 😞

dziś pogoda irlandzka ,ale jak cos sie zmieni to jeszcze chcę do centrum handlowego tu na osiedlu ,chce jakis długi sweterek kupic dla siebie taki do legginsów i kozaków.......hmmmm,nie wiem co dalej bo siostra ma przyjechac ale jak leje to nie wiem,no i jak juz ona bedzie to nie zajrzę bo wiecie ona z dwójka dzieci 🤪 kochane maLUszki nasze 😘

kwiat dla Ani na gardełko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ,bo jak byłam w pon w centrum to zapomniałam ze u nas był tzw.Bank Haliday i takie instytucje były zamkniete,no jak nie pracuje to zapominam o tym ale co sie odwlecze to nie uciecze 😠

A mąż ..........szkoda słów.
Wczoraj rano niby pół zartem ,półserio powiedział coos ze az mnie wbiło w ściane i wieczorem zaczęłam drążyc temat ,że chyba sie przejęzyczył -licząc na jakieś wytłumaczenie i przeprosiny ale on jeszcze raz z premedytacja to p[owtórzył,no nie wiem co myslec ,bo nie było zadnej kłótni ani złch dni a tu takie słowa......przepłakałam cały wieczór z niunia w łóżku a on przyszedł spac jakby nigdy nic ,dzis tez ma 2 zmiane i dzięki bogu ,nie mam ochoty go ogladac a jutro rano wylot wiec odpocznę .........moze na dłuzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka7 napisał:
NO EDITHD WYBREDNE TE NASZE MAŁE KOBIETY:laugh: MOJA ZNOWU TYLKO TĄ MALINĘ I KOPER PIJE,A MAM JESZCZE RUMIANEK I UŁATWIAJĄCĄ TRAWIENIE TO STOJĄ PRAWIE CAŁE I NIE RUSZY ICH:P :P :P 🤨



witaj w klubie Anulka moj Czukus ma tak samo...koper i malina reszta stoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂

u nas po staremu, z Radkiem supcio w pracy ok

mała zaczęła mi od wczoraj wieczór gorączkować 😞 choinka nie wiem z czego może ona być bo innych objawów nie ma 😞 mam nadzieję że to od zębów...

Gocha musimy to obgadać jak przyjedziesz 🙂 powiedz mi lecisz do Krakowa a potem do teściów czy do Bielska odrazu?

Za tydzień w czwartek zapraszam do mnie w godzinach przedpołudniowych na plotki i kawusię 🙂 Odstresujesz się... już nie mogę się doczekać co twój wymyślił 🙂 Czekam Gocha na ciebie 😘

ja dzisiaj siedze w domku mam wolne ale znów gonitwa z Olcią na te zajęcia

wczoraj byłam u gin i wszytsko jest super... czyściutko... okropną mam bliznę ale powiedział że taka ma uroda i jedyne co może zrobić to zastosować metodę wstrzykiwania sterydów ale jeszcze nikomu tego nie przepisywała ale jak bardzo chcę to może mi to dać.... nie zdecydowałam się mam nadzieję że za jakiś czas zmniejszy się nie będzie już taka wyraźna...

lecę sprzątać mam oko na was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...