Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ALE MI CHODZI KONKRETNI O TEN MÓJ LEŻACZEK RAIFOREST,ŻE ON BARDZIEJ POD BAJER NIŻ PRAKTYCZNY,BO ANI W NIM NIE POSIEDZI,ANI NIC 😞I ON JAKIŚ KRÓTKI,KUZYNKA MA COŚ W TYM STYLU I MAŁA SUPER SIĘ W NIM MIEŚCI I POLEŻY I POSIEDZI

http://allegro.pl/item790983612_chicco_lezaczek_bujaczek_spring_2009_4_kolory.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Cześć kochane

Zaległosci poczytam w domku a teraz wysyłam Wam pozdrówka wprost zza biurka w pracy 😞 🙂 🙂 🙂

kochana ty sie ciesz,ze masz prace 🙂 ja juz za pazdziernik musze zus za dzialalnosc zaczac placic(juz pelniejsza skladke,bo mi nie nalezy sie kasa za wychowawczy wiec nie ide na wychowawczy). takze ja juz bede miesiecznie kupe kasy w plecy 😞 a firme musze miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie z▲e się ciesze że miałam do czego wrócić chociaż i tak nie wiadomo co będzie do końca roku 🙂 to raz. A tak jak każdy medal ma dwie strony tak i ten ma swoją druga stronkę 🙂 już nie bede spedzać z moim Kubusiem tyyyyle czasu i jak na razie pierońsko za nim tęsknie. W ciągu tygodnia praca w weekendy szkoła 😞 i mniej czasu dla dziecka.

A dlaczego musisz mieć firme? Jeśli oczywiscie moge zapytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie że tak. Lepszy wróbel w garści niz gołąb na dachu 🙂 Wszechstronnie to moze nie jestem uzdolniona ale to i owo to coś tam umie. Musze jakos przykombinować z pracą, bo inaczej w życiu się nie wybuduje 🙂 ale najważniejsze skończyć szkołyyyyyyyyyy i zacząc sie realizować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
reni, doswiadczony nauczyciel z 7mio letnim stazem (czyli ja 😉 ) Ci powie, ze fajnie jest byc nauczycielem, jesli twoj chlop ma konkretną kaskę, bo ja po 7 latach pracy zarabiam 1550zl na rękę...po 2 fakultetach...ale to jest Polska. ja lubie mój zwód bardzo, i lubie pracowac z młodzieża, i teraz są duże możliwości rozwoju (wyjazdy z socratesa, commeniusa, da vinci itp), ale gdzymy nie szkoła jezykowa, to byłoby z kasa niewesoło.tak wiec robić trza, czasem do 20tej...ale ja bym zawodu nie zmieniła. a juz duzo w zyciu robiłam (szczegolnie jak 2 lata w UK byłam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIEM że fajnie jest być nauczycielem bo prowadziłam mnóstwo korków jak chodziłam jeszcze do liceum. Co prawda korków za freee (bo to znajomi) ale czułam się z tym baaardzo w porządku 🙂 🙂 🙂 i to mnie pociąga 🙂 🙂 🙂 A może żłobek otworze, bo u nas w regionie nie ma żłóbka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nauczycielka hmmm podziwiam was Nauczyciel z Prawdziwego zdazenia =zadkosc a sa oni na wage zlota!!!!
no od nastepnego roku moze od stycznia chodz watpie musze jakis kierunek zaczac bo inaczej to chyba sama ambicja mnie zabije!!!

kombinowac trzeba bo jak nie to kasy nie ma a jednak bez niej same nieszczescia:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niebus ty juz masz kariere zrobiona :P:P:P

a ja nie zaczelam studiow bo sobie wyjechalam ale teraz jezyk opanowany po szkole tutaj z anglika jestem wiec moge isc dalej


iza mi ogolem wszedzie sie on przydaje mlody siedzi w nim a ja go przenosze i przynajmiej nie ryczy ze sam zostal:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Auri prezesowa jestem tu u Was a tak przez dupe to sie nie liczy 🙃
no i masz racje kochana, trzeba sie edukowac zeby tłukiem nie zostac.

wlasnie ja mam teraz lezaczek na sako połozony i słuzy jako lezako- karmiaco- bawiaco 🙂 a pozniej jak dojdzie krzesełko do karmienia to lezaczek do sypialni krzesełko do karmienia tu w livingu. a worek sako sie i tak przydaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello my już w domciu własie nastawiłam na zupkę jarzynowa i ruskie dzisiaj dostałam od mamy zamrozone-zawsze jak robi sobie to nam mrozi -bo ja nie mam czasu lepcić.
Ja dla idei nie mogłabym pracować 🙂
Lubie wiedziec za co tyle lat sie uczyłam i tyle kasy na studia wydałam. Ale niestety w polsce sa zawody -na które trzeba wydac kupe kasy na naukę a potem się mało zarabia i jaka tu sprawiedliwość.
naszczęście w moim przypadku tak nie jest jestem zadowolona ze swojej pensji i mam nadzieje, że po jutrzejszej rozmowie z szefem ona jeszcze wzrosnie.
Ja od nastepnego wrzesnia wybieram sie na aplikację notarialną spróuję podejść do egzaminu.
Od stycznia zaczynam przygotowania.
Zobaczymy co z tego wydzie do dwa tygodnie bede jeżdzic na wekendy do wrocjka na kus prygotowujący do egzaminu -i ten kurs kosztuje mnie na pół roku-bagatela jedyne 5000 zł -mielismy zmienic auto ale coż poczekamy najpierw zainwestujemy we mnie jakby sie udało to 3 latka szybko zlecą a kasa potem niezła i to w krótkim czasie mozna zarobic bo w polkowicach jeden notariusz a jak kupowałam mieszkanie to 1,5 tyg czekałam na miejsce w notariusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...