Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc laseczki. kathy oddaje kwiatulca, potem poleci do bhrki a potem do beatki bo dawno nie było 😉)))

kathy, ja tez jestem komputerowałamaga...jak mam cos nowego zrobic to leżę...ale sie dzielnie ucze 😉

bhrka, całuski dla sioistry. a na uczelnie jedź! ma dzis byc ładnie, poza tym nigdy nei wiadomo, dokument moze byc bardzo uzyteczny (przy znizkach w sklepach, w kinie...pewnie duuuzzzo chodzicie do kina jak i my:laugh: :laugh: :laugh: )

ciekawe jak tam Gos w kraju? ma któras z nią kontakt? anulka???

u nas noc OK, z 1 pobudka. powtarzam jedną 😉)) ale ja wczoraj pierwszy raz od porodu Małej o godz 15.30 zrobilam sobie zwykła kawę z expresu przepływowego....(tak to piję jacobs balance, z 50% mniej kofeiny, pychaaa, ale wczoraj po nocce byłam zola...dzieciaki by mnie w językówce rozniosły 😉i jak mnie dzieciątko o 2.15 obudziło, to potem zasnąć nie potrafiłam.... ja to jestem....normalnie żłopałam po 3 kawy dziennie przed ciążą, ale to juz długo jak nie pije zwykłej kawki i chyba tak mnie ta kofeina załatwila...chyba z godzinę leżałam...

za godzinke ruszamy do Gliwic. po drodze bierzemy tatusia z pracy i jedziemy do sądu po orzeczenie o niekaralności (potrzebują w mojej szkole) a potem na zakupki. moze juz cos na święta kupimy....i mam ochotę na pizze...ogromną!!!! (ochote, choc pizza tez moze byc big:P

acha!!!!!!!!!! sniło mi się że przyjechałyście do mnie na grilla 🙂 a ja mięska zapomniałam rozmrozić:laugh: :laugh: :P :P 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Edith Kochana wprost nie mogę wyjść z kina - dzień w dzień - już powoli repertuaru brakuje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🤪
kwiatuszek dla Ciebie na zaokraglenie
a ja kawoszka też byłam potworna 🙂 no ale Grześ mi zakazał - ale cichaczem pije 2 ale takie z jednej łyżeczki 🙂
a do kina pójdziemy za tydzień -11 listopada wchodzi film 2012 🙂 i będą świetne efekty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

MI WŁOSY LECĄ TAK,ŻĘ PO KAŻDYM UMYCIU ZOSTAJE GARŚĆ W WANNIE I TO NAPEWNO PO CIĄŻY BO NIGDY AŻ TAK MI W ŻYCIU NIE WYPADAŁY 😞

NIEBO ONA JEST CIEŃSZA KURCZĘ TAKIE JAKBY PŁÓTNO CIĘŻKO MI SPRECYZOWAĆ MI MAMA JĄ PRZYWIOZŁA,ALE ALE JA MAM ŁÓŻKA SKŁADNA I MI SIĘ NIE PODOBAŁO JAK SIĘ NA NIM UKŁADAŁA WIĘC MIAŁAM JĄ 5 MINUT NA ŁÓŻKU 😞A TE KOLORKI SĄ SUPER BO TAKIE ŻYWE 🙂

JA MAM TAKI KATAR,ŻE MI NOS URWIE ZARAZ I KICHAM JAK DIABLI 😞

EDITHD TWOJA KOBIETKA DOROŚLEJE 🙂

MIŁEGO DNIA LASECZKI 😘 😘 😘

BHRKA CHYBA WIĘCEJ NA ALLEGRO ZAROBIĘ NIŻ NA LUMPKU,BO W LUMPKU NIE SPRZEDAM CZEGOŚ DROŻEJ POPROSTU BO NP CARTERSA BO LUDZIE SIĘ NIE ZNAJĄ:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry MIGOTKI

kwiatek z rana dla Niebo 🙂

wrrrr mialam Wam o tym wczesniej napisac-mi wlosy tez starsznie wypadaja...szokkkk...musze lykac specjalne tabsy bo mialabyscie lysa kulezanke :laugh: :laugh:

dzisiaj umyje meble w kuchni...maz sie ze mnie smieje,ze ciagle piore i nazywa mnie szop pracz hahahaha :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka hmmm no nie wiem - właściwie to my tak samo mamy że pasowało by nam otworzyć firmę - ale gdybyśmy otworzyli to nie dość że składki mogły by nam dać w kość to jeszcze nigdy nie wiadomo czy dalej były by jakieś zlecenia i z podatkiem zawsze były by droższe... - tak samo lumpik wynajęcie powierzchni już by kosztowało i zawsze ta niepewność.... ale Anulka mogła byś otworzyć cześć zwykłą i część Exlusive - na hucie u nas jest cała sieć lumpków z ciuchami z Ameryki i tak kurde ciuchy kosztują tyle co nowe w sklepie normalnym tyle że markowe - mi się to średnio podoba ale.... działają i ja sama widziałam już 3 takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bhrka napisał:
Kathy - chciałam Ci napisać że się uda bo to łatwe jest - stworzenie pdf - my mieliśmy program pdf creator i nawet ustawił się w zakładkach na mozilli - naciskasz -na tą zakładkę - wybierasz plik który chcesz spakować i Ci pakuje i już masz gotową pracę 🙂 hihi pewnie już Ci się udało


nie Kochana jeszcze mi sie nie udalo :laugh: ale zaraz to zrobie tak jak piszesz 😘 wieczorem kwiatek w podziekowaniach for you
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BHRKA EXLUSIV W WAŁBRZYCHU HEHE TO ZA DUŻA DZIURA,U NAS LUDZIE NAJLEPIEJ BY CHCIELI WSZYSTKO ZA ZŁOTÓWKĘ NIE RAZ JAK CHODZIŁAM PO LUMPKACH TO LUDZE PORAFIĄ SIĘ PÓŁ GODZINY O 2ZŁ TARGOWAĆ MNIE TO AKURAT ŚMIESZY BO JAK MAM DAĆ ZA COŚ 14 A 16 TO JUŻ NIEWIELKA RÓŻNICA 😉 😉
ALBO JEDNA TAKA CWANIARA(STARA BABA)PRZYSZŁA W CZWARTEK DO TEGO MOJEGO LUMPKU I ODŁOŻYŁA JAKIŚ SWETER "DO JUTRA"CZYLI DO PIĄTKU,A W PIĄTEK SĄ PRZECENY I NAIWNA BABA PRZYSZŁA W TEN PIĄTEK I CHCIAŁA TEN SWETER ZA 50% KUPIĆ:laugh: :laugh: :laugh: I SIĘ KŁÓCIŁA,ŻE PRZECIEŻ DZISIAJ JEST PRZECENA 🙃

JA SIĘ DZISIAJ WZIĘLA ZA PRANIE BO KUŹWA JAK W LUMPEKSIE BYŁO W ŁAZIENCE,TYLE SZMAT 🤪

A CO DO PŁYNÓW DO PŁUKANIA TO JA JUŻ DAWNO PŁUCZĘ W LENORZE SENSITIVE I NIC MAŁEJ NIE DOLEGAŁO,PROSZEK MI SIĘ TEŻ JUŻ KOŃCZY WIĘC NOWEGO NIE BĘDĘ KUPOWAŁA TYLKO JUŻ ZACZNĘ W NASZYM PRAĆ.NIERAZ PRZEZ PRZYPADEK Z NASZYMI COŚ MAŁEJ WYPRAŁAM I NIC.NAWET W LENORZE PERFUMELLO PŁUKAŁAM,APROPO TEGO LENORA JEST SUPER JAK BĘDZIECIE MIAŁY OKAZJE TO SOBIE KUPCIE,PIĘKNIE PACHNIE I NA CIUCHACH SIĘ DŁUGO UTRZYMUJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski

pierwsze co to całus ogromny dla Vanessy za pierwszego ząbeczka 😘 😘 😘 😘 😘

u nas masakra mała zaczęła już na poważnie ząbkowanie od 5 dni mamy jazdy w dzień i w nocy padamy na pysk...

Ja małej niestety muszę prać ubrania w płatkach mydlanych 🥴 ma uczulenie na proszki i te dziecięce i nasze

Anula a którego używasz tego lenora bo jest kilka rodzaji? Ja dzisiaj jadę na zakupy więc sobie go kupię bo już nie mam płynu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz wrocilismy, teraz mały cos kwiczy do gasiennicy 🙂
dzis bylo zanurzanie pod wode oraz zakladanie kolek na raczki do plywania- takie oswajanie z nimi. i juz na pleckach puszczanie dzieci 🙂 ale na chwilke tylko.

no a co do tych perfumello to pewnie sa fajne tylko,ze ja nie lubie za bardzo aromatyzowanych, zwykle kupuje sensitive. teraz cocolino,bo jest bez fosforanow.

Radziu witaj!!! 🙂)) jak dziewczynki? zdrowe?

szkoda Janka,ze juz od razu antybiotyk. ja mam taka doktorke,ze antybiotyk to juz konieczna koniecznosc...i cale szczescie.

u nas dzis bylo rano -2!! na szybie lod! masakra! teraz chwile w domu posiedzimy, maly sie zdrzemnie, karmienie i jedziemy do mojego taty. no i dowiedzialam sie,ze wczoraj zagineła suczka mojej chrzestnej- pekinczyk- ona zawsze ja wypuszcza do ogrodu i wczoraj nie wrocila 🤢 dzis bedzie moj brat szukac w okolicy..biedna sunia.a to juz staruszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedna - miejmy nadzieję że ktoś udzielił jej schronienia w okolicy i wam odda ją dzisiaj - bidulka - oby się znalazła

ha to Tymuś już pływak jest 🙂 super

ten Vibucol po pierwszym szczepieniu moja lekarka nam pozwoliła kupić bo to działa też przeciwgorączkowo - na szczęście nie było takiej potrzeby
oj Jasiu - zdrowiej

Radzia super że się spotykacie z Gosią 🙂 hihi ale zapisuj sobie o czym plotkowałyście bo liczymy na dokładną relację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek!!!!!

cholerka mleko mi sie skonczylo a mam takiego lecia zeby gdziekolwiek jechac musze malego ubrac wrrrrr no i siebie


co do wlosow to tragedia od miesiac tak normalnie tonami...przed ciaza zawsze mi lecialy poniewaz ja mam bardzo grube i ciezkiwe wlosy jak mila dluzsze to lecialy ale nigdy nie ubywaly hehehehe

mlody dzis szaleje moze tylko wczoraj mial taki dzien...chodz widze jego dziaslo dolne no i inaczej sie zachowywal chodz nadal sie smial

a to dla ciotek mala fotka [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/SDC10836.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutko- jak mus to mus, nic nie zrobisz...

Ethan przystojniaku! a ta zabcie to chetnie Gos by złapała dla Olivci,bo ona zaby kocha!
jakie on ma slipka cudne! oj rosnie łamacz serduszek ciotka!

maly zasnał, kotka chrapie ja sie walne na wyro i tez drzemke zrobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...