Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Veli sera??? no to lekko przegiełas... dziecko ma 4 miesiace dopiero.... tymo zjadl sloiczek marchewki z jabluszkiem, teraz grzeje herbatke zeby popil.
Veli modl sie zeby jej nic nie bylo i zeby wszytko wykupkała...

aaaaaaaaa widzialam te kapcie owieczkowe! 16zl , nie wiem czy jeszcze chcesz dla małej?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmmm Edzia niewiele Ci mogę dać - ale trzymaj kwiatka i nie łap doła 🙂 pogoda - minie może spróbuj zrobic jakieś świetne zdjęcie Karolince - łap dobre ujęcie to świetnie zajmuje czas i poprawia humor 🙂

oj Ewelinka - puściłaś Małą na głębokie wody... - tak na przyszłość - to nie wiem do którego miesiąca - ale na pewno nie teraz serek! no i do drugiego roku życia nie wolno podawać dziecku miodu - może być zabójczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WARIATKI WY JESTEŚCIE 🤪

VEL SZALEJE W JEDNĄ STRONĘ,A NIEBO W DRUGĄ I OBIE PRZESADZACIE,VEL ZA DUŻO WSZYSTKIEGO,A NIEBO WYCHOWA TYMKA POD KLOSZEM JEŚLI BĘDZIE UWAŻAŁA,ŻE WSZYSTKO NIEZDROWE I SZTUCZNIE HODOWANE,MY TEŹ SIĘ NA ROSOŁACH WYCHOWAŁYŚMY,A JESSI JADŁA DANONKI JAK MIAŁA 6 MIESIĘCY,KOBITY OPAMIĘTAJCIE SIĘ 🤪

BYŁAM PRAWIE 3 GODZINKI NA DWORZE I PO SKLEPACH,KUPIŁAM DROBNOSTKĘ ZIĘCIOWIA,ALE MI SIĘ SPODOBAŁA:P :P

ZJADAM PIZZE MROŻONĄ I IDĘ Z MAŁĄ NA POCZTĘ WYSŁAĆ MAMIE LEKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama dawala nam rosolek z golabkow, nie z kurczakow. dopiero pozniej noralnie jedlismy. a tymo nie bedzie i nie jest pod kloszem chowany,bo nie ma mozliwosci przy dwoch wszedobylskich kotach. tylko mysle co mu daje i juz. staram sie go teraz chronic przed chemia,pozniej juz bedzie to nieuniknione ale dopoki mam mozliwosc to robie. niech sie odpowiednio rozwija, nie chce przyspieszac,bo nie widze potrzeby.nie zamierzam sie opamietywac,bo nie mam z czego-no moze z choroby zakupowej dla Tymo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello my dopiero od rana zawiatałysmy w domciu : byłyśmy w sądzie i w banku i mase spraw załatwiłam.
I wiecie co ?
Zajechałam do salonu Renault bo moi rodzice kupują sobie nowe auto i zobaczyłam to coś
Czarne wypasione renault megane kupe na ogromnych laczach -masakara jaki kosmos- ja chcę taki samochód !!!!!!!!!!!
Ja tez mam meganke ale 8 letnią 😞
Ale jestem pod wrazeniem samochodu.
Mnie nakarmiono w wieku 4 miesięcy kapusniakiem i nic mi nie było trochę bąkó popuszczałam.
Trzymam kciuki za Szanti.
Moja Hania też zjadła wczoraj ogórkowej na smietanie i nic jej nie jest.
Tak się trzesła jak jadłam to trochę jej dałam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!
Z ta strefa klimatyczna powiazana z jedzeniem, to mozecie miec racje. Tutaj rosna przeciez pomarancza i inne cytrusy. Poza tym zauwazylam,ze wiele tych papek zawiera wlasnie te owoce. No wiec moze nie uczulaja. Choc szczerze mowiac...nie wiem czy jest sens ryzykowac. Moze zostane przy jabluszkach i juz.
A gdzie nasza Gosia???
Sofia spi jeszcze sieste. Jak sie obudzi podam deser jabluszkowy...potem zdam wam relacje. Mam nadzieje,ze bedzie jej smakowalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis w tesco widzialam przepiekne futerka dla dziewczynek! boskie! skichala sie wrecz na ich widok! ja chce dziewczynkeeeee!

a karmcie sobie jak chcecie:P ja bede swoim trybem i Tymo bedzie jadl po kolei i z rozsadkiem, bo nie zamierzam biegac pozniej po lekarzach albo patrzec jak cierpi,bo ja zawinilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO MÓWISZ KARMCIE SOBIE JAK CHCECIE,A NAS "KRYTYKUJESZ"DOŚĆ CZĘSTO:P :P :P :P

NO W TESCO PRZEPIĘKNE TE RZECZY DLA DZIEWCZYNEK JUŻ WAM KIEDYŚ PISAŁAM,CZEKAM NA PRZECENY:P :P :P

MOJEJ DZISIAJ KUPIŁAM PAŁECZKI KUKURYDZIANE TAKIE JAK CHRUPKI,ALE GRUBE I NIEPOWYGIANE I TAK DUMNIE TRZYMAŁA I ZAJADAŁA:P ONE ZAWIERAJĄ GLUTEN,ALE WŁAŚNIE OKOŁO 5-GO MIESIĄCA POWINNO SIĘ GO PO TROSZKĘ WPROWADZAĆ WIĘC VANESSKA BĘDZIE JADŁA TE CHRUPECZKI 🙂

I WKOŃCU MI ZASNĘŁA SZOK NIE SPAŁA OD 12.30 A TO DO NIEJ NIE PODOBNE,ŻEBY TYLE GODZIN NIE SPAŁA,CHYBA DŁUGI SPACER TAK NA NIĄ ZADZIAŁAŁ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE JESTEM HAPPY UDAŁO MI SIĘ OD WCZORAJ ZAROBIĆ 210ZŁ NA ALLEGRO:P :P :P SPRZEDAŁAM VANESSKI DRESIK,OGRODNICZKI I TAKI KOMPLECIK I SWOJĄ TOREBKĘ I KOZAKI 🙂 MOGŁOBY TAK DALEJ IŚĆ TO BYM MIESIĘCZNIE Z 1000ZŁ WYRWAŁA HEHE DO ROBOTY BYM NIE MUSIAŁA CHODZIĆ 🙂TYLKO MIS IĘ WKOŃCU RZECZY W SZAFIE SKOŃCZĄ:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brawo ! tym bardziej,ze sprzedajesz w sumie rzeczy ,ktore masz od taty albo mamy wiec kasa do przodu. ja pcham to czego nie chce a kasa od razu idzie na konto Tymka wiec nic z tego nie bede miec, jedynie Tymo kiedys. Wkoncu to jego ciuchy:laugh: :laugh:

ja sobie od tych kukurydzianych to niszcze podniebienie wiec nie bede dawac , bo skoro mi nie pasuja to moga tym bardziej nie pasowac małemu.

nastawilam rosoł niech sie bulgocze,jutro chyba u mamy bede.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WŁAŚNIE JAK KASZKA KUKURYDZIANA 🙂 🙂A I TAK TRZEBA ZACZĄĆ WPROWADZAĆ TEN GLUTEN,WIEC MYŚLĘ,ŻE NA POCZĄTEK W TAKICH MAŁYCH ILOŚCIACH WYSTARCZY I ONA MA FRAJDĘ,ŻE COŚ CIAMKA 🙂

NIE WIEM CZY WIDZIAŁAŚ,WPADŁAM NA TO,ŻEBY NA LALCE CIUSZKI POKAZYWAĆ,WIDZIAŁAM,ZE DUŻO LUDZI TAK ROBI,ALE JA JAKOŚ NIE POMYŚLAŁAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
So zjadla kilka lyzeczek,ale krzywiac sie.Potem nie chciala. A ja zrobilam istny sajgon,bo pol sloiczka wylalo mi sie na sofe, potem pare kropel na podloge i jedna wielka plama na moich spodniach.Wyglada na to, ze to ja jadlam papke! 😮
A moja So sie przesuwa na plecach jak gasienica do tylu... Dziwne. Wasze tez tak sie przesuwaja.Na chwile samej niem ozna jej zostawic.Istny cyrk robi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...