Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

czesc mamuski

Zosiu 😞 trzymajcie sie cieplutko!!!!!!!!!az mnie zatkalo...badz silna kochana dasz rade zobaczysz,ze bedzie wszystko dobrze.Musimy byc dobrej mysli!!!

Reni STUDENTKO wielkie gratulacje!!!

Radziu fryzurka odwazna 🙂 i pasuje Ci 🙂 przez Ciebie zastanawiam sie czy nie przekluc Nadzi uszu teraz

my zebralismy kasiorke i chcemy zainwestowac w szepionki przeciwko rotawirusom,pnemokokom,menigokokom i powiklaniom po ospie 🙃

maxara ja mam 20 pieluch tetrowych,kosmetyki uzywamy dla Nadzi OLIATUM SOFT emulsja do kapieli i krem do twarzy Oliatum Soft-polecam rewelka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki Dziewczyny....ja mam juz 10 tetrowych i 2 flanelowe...czyli wystarczy....a o Johnsonie to wiem,bo na poczatku ciązy sobie kupiłam z niego oliwkę i tak mnie obsypało ,ze masakra....także sobie nie wyobrazam do czego to moze noworodka doprowadzic....Dzieki za zyczenia....wam tez życze jak najmniej nieprzespanych nocy i żeby Dzidziusie zdrowo sie chowały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarazm mykam z Nadzia i jej chrzestna na spacerek...wiecie ile Nadzia mi spala w te nocke... 🤪 zasnela o 19.30 i spala do 5 myslalam,ze nie oddycha szok!!!!Po piatej mleczko i dalej lulusiu do 8 🤪 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny,
spalam dzis do 9.30 oczywiscie z przerwami na butle i cyca. Maly o 4tej wypil 150ml bebilonu i 100ml cyca!!! mialam odciagniete i to wypil duszkiem! normalnie w szoku bylam, pozniej ok 7ej cyca possal i jeszcze nie chce jesc wiec wszystko w porzadku, bo juz sie przestraszylam ,ze mu sie zarłok właczyl 🤢

Radziu wygladasz rewelacyjnie, bajerancko , miodzio!!!!
nie dziwie sie,ze masz juz kakaowe nocki 🙃

buziaki na szczepienie!!!

Reni brawo studentko!!!

Kathy super inwestycja w dziecko! popieram w 1000% !

MAXARA:
pieluszek tetrowych i flanelowych mam sporo- 15 tetry i 5 falneli, bo nie chce mi sie ich prac co chwile, zmieniam pieluszke codziennie na swieza,bo moj mały ja wklada do buzi a po całym dniu jest od wszystkiego:laugh:
na poczatku mialam 10 tetry i 5 flaneli ale dokupilam jakos po 2 miesiacach wiecej.
wybralismy cabriofix poniewaz mial najlepsze wyniki w testach bezpieczenstwa chyba w 2007r, poza tym ma rozkladany daszek , ktory rewelacyjnie chroni malucha przed wiatrem, deszczem czy słoncem w aucie. ja kupilam jeszcze baze isofix- sprawdza sie swietnie- kwestia wkladania i zapinania pasow odpada(meczenia sie z tym)- jest na klik i juz. do aut,ktore nie maja mocowania easyfix jest taka baza easy base- wtedy tez na klik wkladasz i wyjmujesz nosidelko ale inaczej montujesz baze w aucie.baza ta jest tylko do nosidelka na pierwszy okres(0-13kg), na pozniejszy okres jest juz integralna czescia fotelika.

kosmetyki uzywam polskiej firmy farmaceutycznej-linomag- sprawdzaja sie rewelacyjnie: linomag masc, puder, oliwka i szampon.uwazam,ze lepsze sa takie niz masowej produkcji, ktore moga uczulac- szczegolnie johnsons baby.kosmetyki oilatum itp. uzywaj tylko jezeli zajdzie potrzeba, gdyz sa to dermokosmetyki i stosowane powinny byc zgodnie z zaleceniem lekarza- np. przy atopowym zapaleniu skory. i pamietaj,ze im mniej chemii tym lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI KATHY,ODWDZIĘCZE SIĘ ZA KILKA GODZINEK 😘 😘 😘

NIEBO TO DZISIAJ TYMUŚ POSZALAŁ Z ŻAREŁKIEM 🙃 A PIELUCH MAM WŁAŚŃIE PODOBNIE BO TEŻ MI SIĘ CZĘSTO NIE CHCE PRAĆ,FLANELOWE TO TROCHĘ MAŁO PRZYDATNE,JA PODKŁADAM NA PRZEWIJAK,ALBO W PRZYCHODNI NA WAGĘ,ALE I BEZ NICH DA SIĘ ŻYĆ.

DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ SIĘ PYTAM,KTÓREMU MALUCHOWI ROPIAŁY OCZKA I CZYM PRZEMYWAŁYŚCIE?????????????????????BO MAŁEJ CAŁY CZAS ŁZAWI,A NIE BĘDĘ ODRAZU DO LEKARZA LECIAŁA,WYCZYTAŁAM W NECIE,ŻE NIE WOLNO RUMIANKIEM,TYLKO SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ TRZBA 🤢 ALE BARDZIEJ WAM UFAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziweczynki,

My też dopiero co wstaliśmy, to znaczy ja bo mężczyźni pojedli i dalej spią. Jeden padł po butli a drugiego głowa boli i zasnął. Ale zaraz mu strzele pobudke bo na 12 go umówiłam z tym zebem do dentysty. Trzeba kuć zelazo póki gorące bo potem go nie wyciagne. Moja nocka fatalna. Nie dość ze skończyłam prasować o 00:00 to kolejny atak astmy, jestem przerażona załamana i najgorsze ze nie wiem od czego?!? Mały po kaszce kukurydzianej super spał do 4. Czekam teraz na kupona. Jak strzeli to dzisiaj zrobie mu ciut mocniejszą.

Maxara a ja używam wyłącznie kosmetyków bambino i krem z tlenkiem cynku z dzidziusia i tyle. na razie nic nie zmieniam bo wystraszyłam sie w szpitalu jak maleństwo z sąsedniego łóżka całe zsypało po chusteczka nawilżajacych z pampersa. Odpukać Bambino nie uczula a chusteczki nawilżajace są naprawde nawilżone. A pieluszki kupiłam 10 zwykłych 3 flanelki i wystarcza.

Anula jak Kubusiowi ropiało oczko to nie łzawił. Okazało się ze ma zatkany kanalik nosowy. Przemywałam mu rumiankiem i masowałam w okolicy noska. Jeszcze słabo łzawi ale juz jest poprawa.

Zoltri bryka zarąbista!!! Też taką chce!!!

Radzia fryzurka zarąbista i nie zmieniaj jej!!! I super ze chrzciny się udały!!! Wrzuć zdjecia Małgosi z kolczykami 🙂

Aniutka ja też ostatnio po aquaaerobiku nic zero zakwasów 🙂 🙂 🙂 ale relaks pierwsza klasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski ,nie mam czasu bo musze chtke ogarnąć a zaraz siostry wpadaja a mój wczoraj powhiskował troszke -urodziny i mam mały syfek w domku.Zajrzę popołudniu ,bo siłka też odpada bolą mnie miesnie brzucha ,chyba przecholowałam wczoraj -ruszac się nie moge albo mam takie zakwasy 😞
Radzia-jesteś ekstra,aw listpoadzie zobaczę cie na żywo ,mam nadzieje ,bo chyba przylatam...:P
kwiat dla Tymcia 😘
miłego dnia jędze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RENI DZIĘKI ZA TO OCZKO!!! 😘 KUŹWA A JEJ WŁAŚNIE MOCNO ŁEZKI Z NIEGO LECĄ,WIĘC CHYBA NIE MA MOWY O ZATKANYM KANALIKU 🥴 MOŻE SOBIE CZYMŚ ZATARŁA CZY CO 😞


I WSPÓŁCZUJĘ CI TEJ ASTMY KOCHANA 😞A Z PRASOWANIEM TO JESTEŚ WARIATKA KTO BY MI KAZAŁ STAĆ DO PÓŁNOCY 🤪

JA JUŻ CHATĘ OGARNĘŁAM,MAŁA ZNOWU ZASNĘŁA,ALE ZARAZ SIĘ UBIERAM I SPADAM NA SPACEREK BO CIEPLUŚKO JEST!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikt mi nie kazał ale i tak nie potrafie spać bez mężulo więc wykorzystałam samotność włączyłam radio zet otwarłam browarka i kurcze prasowanko tak zleciało ze nawet nie wiem kiedy znikła sterta 🙂

A nie wpadł jej czasem kłaczek z pieluszki do oczka?!? I oczko łezkami sie broni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
reni kfiatuszek za prasowanko 🙂 ja wczoraj tez miałam jazde bo sterta od soboty leżała hehe ale ja siedze przy ławie,oglądam tv wczoraj akurat wszelkie seriale no i prasowanko idzie gładko 🙂)

co do pieluch tetrowych to ja również mam 10 i 5 flanel...tetry w zupełności wystarczaja od prania do prania na 1 raz w tygodniu 🙂) a flanele to faktycznie rzadko, ale w lecie były w sam raz do przykrycia kiedy kocyki i kołderki były za ciepłe 🙂 no i podstawa w przychodni hehe
a jesli chodzi o kosmetyki, to ja sobie chwale Oilatum i polecila mi to pediatra w szpitalu..po kąpieli dziecko nie wymaga żadnego smarowania, skóra jest gladziutka 🙂)na odparzenia to mam niezawodny sudocrem

Goś!"przylatasz"????:laugh: :laugh: :laugh:

mykam,moj głodomor sie obudził 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle sie napisalam i dupa


Anulka mojemu jak ropialo to sol fizjologiczna a pozniej rumianek,,,,tylko ze gazik nasaczalam bardzo mocno i pozwalam aby do oczka skapywalo i sie czyscilo przeszlo:P:P:P


Co do Jonhsona to dla mnie baba mojego nic nie uczulilo zalezy od dzidzi...ale pamietac trzeba ze nie wolno od razu uzywac do cery wrazliwej zeby nie zepsuc bo pozniej maga byc klopoty:P:P:P



Anutka masz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz wróciłyśmy i nic nie załatwiłyśmy 😞 nie szczepiłyśmy bo ma katarek prawdopodobnie od zębów ale pediatra nie chciała ryzykować...
uszków nie przebiłyśmy bo idą jej zębury i lekarka powiedziała żeby się wstrzymać bo męczą ją dziąsełka a jeszcze uszki ją będą denerwować więc lepiej poczekać z 2 tyg i posłuchałam jej...
na dodatek zadzwonili do mnie z pracy i mam super propozycję ale pod warunkiem że wrócę już początkiem października 🥴 i nie wiem co robić 🥴

dzień wariata!!!!!!

a mała marudzi jak cholera!!!!!!!!!wrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...