Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki i my juz na łóżku tzn. ja z laptopikiem a Antoś leży obok na macie :P
Co do filmu Anulka to ok z tym, że dla mnie zawsze jedynka jest najlepsza ale w każdej jest trochę sytuacji na które ciężko patrzeć.

Moje małe krzyczy to swoje eja eja eja eja !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my dopiero pijemy poranna kawe:P maly obudzil sie w nocy- nie wiem o ktorej ,karmilam go cycem i w tym samym czasie ogladalam film na hbo z nicole kidman, taki thriller. maly zasnala a ja skonczylam film i tez lulu, ok.5 znow poszedl cyc butelkowy i teraz tez possal sobie nad ranem, lezy w lezaczku z lukiem i kupona produkuje 😉

dzis jestem w domu i robie prania, nigdzie sie nie ruszam wiec bede zagladac...co najwyzej z malym na spacer.
kwiatuszek poranny dla Ethanka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

My dzisiaj na nogach byłysmy od 7 ale wczoraj poszłam spać o 24 bo ten debil od prezentacji siedział u nas 3h zabije kumpla co go nam na głowe zwalił!!! A też chłop nie ma wyczucia że są małe dzieci co prawda Gosiaczek poszła spać o 20 bo ona już to sobie tak wyregulowała spanko że nie ważne gdzie jest o 20 już śpi do 6:30 dzisiaj.

Poszłyśmy z Olcią do szkoły i jak wróciłysmy to spowrotem do spanka pierwszy raz mała spała ze mną w naszym łóżku 🙂 i pospałysmy do 10.

Nie napisałam wam Gosia waży 6950 i mierzy 66,5 cm 🙂 Ma skończone 4 miesiące.

Kurcze to Anula ta twoja kuzynka troszkę przesadziła karmić narządanie butlą ja małej zagęszczam kaszkami tylko na noc jej daję samo mleczko żeby żołądek odpoczoł niech ograniczy bo dziecku krzywdę zrobi.

Ja już też w rodzince nie doradzam bo potem odwraca się to przeciwko mnie niech sobie robią co chcą a przeważnie moja bratowa to jest deb.... więc jej już nic nie powiem i nie doradze bo miałam taką samą sytuację jak Gocha.

Gocha dzięki za linka bo własnie musze jej wymienić butle bo już nie gotuję w garnku więc nie zniszczą się.

Beatko ten twój Mareczke jest suuuuuper, masz się z nim dobrze.

Ja o Kamilce i Zosi też często myślę i musimy zdobyć tą kaskę jak najszybciej.

Kfiat dlaTymusia za fajnego tatusia:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia
martensy zajebiste-sama bym takie założyła,ale czy Olcie je udzwignie na tych swoich patyczakowch nóżkach|>?

Beti
pakę podałam jutro odbierzesz>|? 🙂

ide gotować żurek,bo mojemu się zachciało,a sobie pulpeciki w pomidorowym
młoda odlatuje przy cycku bo zgłodniała po spacerku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane...
Strasznie cos nerwowa jestem ostatnio...chyba przez to,ze wiem ze w grudniu konczy nam sie kontrakt na mieszkanie i musimy wyleciec... i wciaz nie mamy innego. -Tu juz sie zino robi, a my mamy mieszkanie bez ogrzewania... i boje sie o zdrowie Sofii. Szukamy, szukamy, ale tu na majorce malo jest mieszkan z ogrzewaniem... no i zawsze czegos brakuje...nigdy nie jest takie jak potrzebujemy..ach szkoda gadac.
Poza tym nagle sie spostrzeglam,ze sofia nie wchodzi juz w body, spioszki dotychczas uzywane, a na okres od 3-6 mamy nie wiele rzeczy!!!Musze wiec isc na zakupy. Musze kupic body, rajstopki, skarpetki i pizamiki... no i chociaz jakas jedna kiece,bo nie mamy ani sztuki!!!! Wiec szykuje sie wydatek. Dzis juz przeszlam na pieluszki rozmiar 3. Dwojki juz od paru dni okazaly sie za male, bo kupa wylatywala gora i bokami i istny koszmar.
A tak poza tym idiota pediatra znowu mnie straszy,ze Sofia malo tyje. To juz inny pediatra, ale widze ze tu w Hiszpanii taka moda,ze dzieci mierzy sie ta sama tabelka i nie wazne ze dziecko jest normalne, zadowqolone, przesypia noce itd... No bo jest troche ponizej normy... No i przewciez kazde malenstwo jest inne!!!! Ech... szkoda gadac. Troche mam dola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu czaderskie martensy, ja jak mialam tez takie patyczki to nosilam martensy- w 1 klasie ogolniaka- i tez smiesznie wygladalam,bo te buty taaakie wielkie sie wydawaly przy moich witkach 🙂

Gos Szymon leci jutro do Londynu i w przyzlym tyg bedzie w Pl.dziekuje 😘 😘
kaske wysylam dzis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauli
jak to Sofia za mało wazy ,ostatnio porównywałysmy przeciez i wychodzi ze jest wieksza od Olivki a jest o wiele młodsza ,niech sie pukną w łeb ci lekarze ,nie mozna przeciez mierzyc wszystkich jedna miarką ,każde dziecko jest inne!

A mieszkanie znajdziecie ,ja wiem co znaczy taki stres bo przeprowadzałam się w ciązy ale wiem ze znajdziecie!Głowka do góry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bichito napisał:
Hej kochane...
Strasznie cos nerwowa jestem ostatnio...chyba przez to,ze wiem ze w grudniu konczy nam sie kontrakt na mieszkanie i musimy wyleciec... i wciaz nie mamy innego. -Tu juz sie zino robi, a my mamy mieszkanie bez ogrzewania... i boje sie o zdrowie Sofii. Szukamy, szukamy, ale tu na majorce malo jest mieszkan z ogrzewaniem... no i zawsze czegos brakuje...nigdy nie jest takie jak potrzebujemy..ach szkoda gadac.
Poza tym nagle sie spostrzeglam,ze sofia nie wchodzi juz w body, spioszki dotychczas uzywane, a na okres od 3-6 mamy nie wiele rzeczy!!!Musze wiec isc na zakupy. Musze kupic body, rajstopki, skarpetki i pizamiki... no i chociaz jakas jedna kiece,bo nie mamy ani sztuki!!!! Wiec szykuje sie wydatek. Dzis juz przeszlam na pieluszki rozmiar 3. Dwojki juz od paru dni okazaly sie za male, bo kupa wylatywala gora i bokami i istny koszmar.
A tak poza tym idiota pediatra znowu mnie straszy,ze Sofia malo tyje. To juz inny pediatra, ale widze ze tu w Hiszpanii taka moda,ze dzieci mierzy sie ta sama tabelka i nie wazne ze dziecko jest normalne, zadowqolone, przesypia noce itd... No bo jest troche ponizej normy... No i przewciez kazde malenstwo jest inne!!!! Ech... szkoda gadac. Troche mam dola.

Paulus rob swoje, nie przejmuj sie durnymi lekarzami,zobacz jak nasze dzieci sa rozne! i waga i wzrostem!i wszystkie sa doskonałe!

my mamy 2 poziomy i na dole jest chlodniej- mamy elektryczny nawiew powietrza i wlaczamy gdy potrzeba teraz dogrzac mieszkanie- na dole kapiemy tymka wiec w lato tez wlaczalismy ten nawiew, kupilismy gdy tyme sie urodzil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIA SUPER BUCIKI,MOJA JESSI TEŻ MA CHUDE SZKITKI,A MI SIĘ ZAJEBIŚCIE PODOBA W RURKACH I MA TAKIE WIELKIE BUTY ZA KOSTKI 🙂

PAULINA A ILE SOFIA WAŻY,ŻE SIĘ CZEPIAJĄ???
NO A ZAKUPYTO RZECZYWIŚCIE SPORY WYDATEK,SZCZEGÓLNIE WSZYSTKO NA RAZ 😞JA W CIĄŻY DUŻO TEŻ WIĘKSZYCH POKUPOWAŁAM I TERAZ OSTATNIO KUPIŁAM JEJ 3 KOMPLECIKI MA 6 MIESIĘCY I JUŻ SĄ DOBRE,NO MOŻE TROSZKĘ BODY W KROKU WISZĄ,ALE TEGO I TAK NIE WIDAĆ POD SPODENKAMI 🙂JEŚLI NOGĘ DAĆ CI RADĘ KUPUJ CIUT WIĘKSZE RZECZY NIE TAKIE NA STYK,ZAWSZE W BODACH MOŻNA Z 1 CM PODWINĄĆ RĘKAWEK A W BLUZACH CZY KURTECZKACH TO JUŻ WOGÓLE NIE PROBLEM,PRZYNAJMNIEJ JA TEK ROBIĘ,WYWIJAM DO ŚRODKA,ŻEBY NIE BYŁO WIDAĆ 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fakt nóg Ola nie am za pokaźnych ale wygląda w nich zarąbiście:laugh:

paulinko nie przejmuj się i rób tak jak dziewczyny mówią a nie patrz nawalniętych lekarzy.

ja właśnie jem torcik i pije kawusię bo czekam aż gips mi na scianie wyschnie bo gipsowałam dziury po fachowcach od domofonu bo jełopy źle mi zamontowali i dzisiaj poprawiali 😠 zaraz wyszlifują ściane i pomaluję żeby śladu nie było 😠 bo to się nadaje do programu usterka jaich fachowców tu mamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki!!

mam dzis urwanie głowy! od rana latam i załatwiam różne sprawy..mam chwile ale chyba skorzystam z pogody i pojde z Jasiem na spacer..

Zoltri!dotarła paczuszka 🙂 dziekuje Kochanie wiellkie buziaczki dla Ciebie!!! 😘 😘 😘 😘 😘

dałam dzis jabłuszko gerbera Jasiowi 🙂 oblizywał sie że hej 🙂 narazie kilka łyżeczek na spróbowanie ale jak sie sprawdzi to dam reszte 🙂

mykam bo mam krzykacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂

My dzisiaj super nocke zaliczyliśmy, jak na razie stale z jedną pobudeczką, punkt 3,00 flaszeczka i 7,45 wstajemy. Ale nie jest źle. Głodomorek właśnie się mi budzi. Ciupnął o 12 słoiczek kremu marchewnowego z jarzynkami. ja bym się tego nie chyciła a jemu smakowało aż uszy trząsł.Ja niestety kolejny atak astmy przeżyłam. Już mam dosyć 😞 leki nie pomagają. Musze zmienić lekarza. Chyba sie mi cosik rozregulowało po ciąży 😞

Beatko masz super meża! Wielki kfiatulec dla niego!!!

Radzia butki superowskie!!!

Zoltri Ethanek dzielny chłopaczek! Buziaczki dla niego!!!

Sofia spokojnie mieszkanko znajdziecie a lekarzem sie nie martw 🙂 przecież ładnie się rozwija!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dałam cycusia i odlot 🙂 wiec narazie nici ze spacerku...

zoltri!kfiat za wyniki naszego Pudzianka, to jest prawdziwy męzczyzna 🙂

Paulinko!nie powinnaś sie przejmowac gadaniem lekarzy..przecież sama widzisz że Sofia pieknie sie rozwija i rośnie!

a co do zakupów to ja też musze sie zaopatrzyc coś na zimę.. nawet wpadłam dis do lumpka, był fajny granatowy kombinezon z Disney'a ale na 80 cm i wydawał mi sie przyduży wiec odpuściłam.

Niebuś!naprawde męża swojego to powinnaś ozłocić!Takich to ze świeczką szukać..wszystko jakieś takie wygodne sie zrobiło, bye jak najdalej od obowiązków...echCiesz sie Kobieto z cudownego chłopa 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki kochane!Ja tez tak sobie powtarzam, ze skoro jest radosna, skoro przesypia w miare dobrze noce to chyba jedzonka jej nie brakuje. A Sofia wazy teraz jakies 5070gr. W sobote skoncze 3 miesiace i ze szpitala wyszla z waga 3260gr. Ostatnio palant nie mierzyl jej, ale jakies 2 tyg.temu mierzyla 59 cm. Fakt, niewiele przytyla w ciagu ostatnich 2 tygodni,ale miala chore gardelko i caly tydzien prawie wymiotowala duzo. No i lekarz o tym wie.Zreszta...Kazde dziecko jest inne i nie wiem jak mozna na sile do jakiejs krzywaj wszystkich przypasowywac.
A z ubraniami to faktycznie juz kupie takie wieksze...Chyba jutro sie na zakupy wybiore...albo w piatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI DZIELNY PUDZIANEK,BUKIECIK OD CIOCI DLA NIEGO 😘 😘

PAULINA MOJA MIAŁA NIECAŁE 3 MIESIĄCE BO 27 SIERPNIA BYLIŚMY NA SZCZEPIENIU,A DOPERO 4 WRZEŚNIA KOŃCZYŁA 3 I WAŻYŁA RÓWNE 5KG,TAKŻE SOFIA TAK JAK I MOJA JEST POPROSTU DROBNA I TYLE,A DEBILE SIĘ CZEPIAJĄ 😠

MY POSZŁYŚMY NA SPACEREK SPOTKAŁAM 3 KOLEŻANKI Z BOBASAMI,JEDEN 8 M-CY,DRUGI 11,A TRZECI 13,JEJKU JAKIE JUŻ FAJNE TAKIE,TEN NAJSTARSZY BIEGAŁ I ZBIERAŁ WSZYSTKO CO MOŻLIWE Z ZIEMI(KAPSLE,PETY):laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...