Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
on jest cizki juz hehe a zamienie na jamparooo http://cgi.ebay.co.uk/FISHER-PRICE-PRECIOUS-PLANET-JUMPEROO-BRAND-NEW_W0QQitemZ350246947071QQcmdZViewItemQQptZUK_Toys_Games_Toys_CA?hash=item518c5848ff&_trksid=p3286.c0.m14


juz mowilam dawno a jak urodzila teraz to dopiero za miesiac mozna tym zaczac cos dzialac....biznesik musi sie krecic heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski,moja siostra wczoraj wkleiła fotke swojej Emili,z kolczykami na swoim forum i została "zlinczowana"chyba jeszcze gorzej niz ja za "czekoladki",napisały jej ze jest matką -sadystką ,ze jej odbiło,ze sama sobie powinna podziurawić ciało i ze dziecko powinno samo zdecydowac czy chce miec dziury czyli powinno być świadome tego czynu,a Emi ma 6 miesiecy wiec nie ma nic do powiedzenia ,wiec Monika sie juz chyba pozeganała z nimi -nawiedzone jakieś 😞 mam nadzieje ,ze mi tak nie napiszecie????no nie pewnie ze nie ,wy jesteście bardziej wyluzowane debilki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
a dokaldniej cos takiego zeby dziwki mu nie zniknely a caly czas towarzyszyly hehe


http://allegro.pl/item740109697_skoczek_rainforest_fisher_price_obrotowy_kurier.html

fajne te nowe dziwki ,juz sobie Pudzianka wyobrażam jak tam wśód nich podskakuje,kup Zoltri,kup 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki!
my już wykąpani a Janek lula

bylismy dzisiaj w gościach u miesiąc młodszego Franka.Myslałam że Jas to maruda ale po dzisiejszym dniu zmienilam zdanie. Mam grzeczne i spokojne dzieciątko 🙂)

Biedna Jessi 😞 wspólczuje, dorosły człowiek sie boi a co dopiero dzieciaczek 😞Buziole słodkie dla Was.

Niebo!Gratulacje dla kumpeli!!

Zoltri, superowy ten skoczek, my chyba sobie podarujemy, dość sporo to kosztuje 🤨

Kobitki, czy ktos próbował albo słyszał coś o tej herbatce??
http://humana.frisco.pl/product/4031244736468/HUMANA__Herbatka_slodkich_snow___po_1_tygodniu.xhtml?x=c
bo tak sie zastanawiam, może to coś pomoże w tym nieciekawym spaniu mojego dzieciaczka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
laski,moja siostra wczoraj wkleiła fotke swojej Emili,z kolczykami na swoim forum i została "zlinczowana"chyba jeszcze gorzej niz ja za "czekoladki",napisały jej ze jest matką -sadystką ,ze jej odbiło,ze sama sobie powinna podziurawić ciało i ze dziecko powinno samo zdecydowac czy chce miec dziury czyli powinno być świadome tego czynu,a Emi ma 6 miesiecy wiec nie ma nic do powiedzenia ,wiec Monika sie juz chyba pozeganała z nimi -nawiedzone jakieś 😞 mam nadzieje ,ze mi tak nie napiszecie????no nie pewnie ze nie ,wy jesteście bardziej wyluzowane debilki:P


pewnie,że my jestesmy "bardziej wyluzowane debilki" hhehe 🙂
i nikt Cie nie zlinczuje za kolczyki 🙂))
zreszta dziwie sie tym dziewczynom, chyba jakieś konserwatyski, bo w sumie co im do dzieciaczka twoje siostry 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sprzedam jedno i kupie w zamian drugie:P:P:P


niech twoja siostra z nimi tam pojedzie niech sie w nos pocaluja cnotki:P:P:P:P

kazdy robi co chce i jak wiec niech sie gonia:P:P:P


no jak juz pisalam wczesnije segreguje i probuje posprzedawac paczka po niedzieli leci do polski z ciuchami bo tu nie bede sie bawic a cholerka mi nikt nie dal wiec musze tez byc swinia i sprzedac:P:P:P:P:P:P:P(bylo kilka osob)

a moja kuzynka juz mi nagrala osobki:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIUTKA JA BYM ZARYZYKOWAŁA NA TWOIM MIEJSCU Z TĄ HERBATKĄ WKOŃCU PRODUCENCI WIEDZĄ CO MOŻNANO I JEŚLI JEST TAKI TOWAR WYPUSZCZONY NA RYNEK TO MUSI WSZYSTKIE NORMY SPEŁNIAĆ 🙂

GOŚ JA DZISIAJ POSZŁAM JUŻ,ŻEBY MAŁEJ PRZEKŁUĆ JAK ŁUKASZ WRÓCIŁ PRZED 18,ALE JAK NA ZŁOŚĆ DZISIAJ BYŁO CZYNNE DO 17-TEJ 😠 I JUTRO IDĘ:P A WESZŁAM JESZCZE DO INNEJ KOSMETYCZKI TO TEŻ MNIE PRAWIE ZLINCZOWAŁA,ŻE TAKA MAŁA,ŻE NIE ROZUMIE,ŻE NIE BĘDZIE SIĘ Z TEGO CIESZYĆ,ŻE TO WIEKSZA PRZYJEMNOŚĆ DLA MNIE ITP ITD MYŚLAŁAM,ŻE JEJ ZAJEBIE I WKOŃCU MI POWIEDZIAŁA,ŻE ZAPRASZA ZA 2 LAT:laugh: NO JUŻ NAPEWNO,LECĘ JUTRO PRZEKŁUĆ I JUŻ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI JA TEŻ TAK UWAŻAM NIKT MI NIE DAŁ TZN NIE MÓWIĘ O RODZICACH ITP,DLATEGO SPRZEDAJĘ WSZYSTKO,KILKA RZECZY ODDAŁAM KUZYNCE CHOCIAŻ SOBIE OBIECYWAŁAM,ŻE NIC NIE DAM,ALE W NOSIE WKOŃCU DAJĘ DZIECKU A NIE JEJ 😉 A RESZTĘ SPRZEDAJĄ CHOCIAŻBY ZA GROSZĘ,ALE JUŻ ZAROBIŁAM PRAWIE STÓWKĘ,A MAŁEJ ZROBIŁAM OSTATNIO ZAKUPY ZA 120 WIĘC SIĘ ZWRÓCIŁO,BEDĘ JEDNE SPRZEDAWAŁA ŻEBY MIEĆ NA DRUGIE:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...