Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
KATHY SŁOŃCE GŁÓWKA DO GÓRY,JUTRO NOWY DZIEŃ A DZISIAJ WEŹ ODPRĘŻAJĄCĄ KĄPIEL I SIĘ WYLUZUJ 😘 😘 😘

DOBRANOC GOŚ 🙂TY CHYBA SIĘ ZBIERASZ NA TE PENISKI ANIOŁKOWE,ŻE TAK SZYBKO IDZISZ SPAĆ:P :laugh: A TAK SERIO NIE MARTW SIĘ O OLIVCIE SILNA BABKA Z NIAJ,U MNIE I JA I JESSI BYŁYŚMY CHORE A MAŁA NASZCZĘŚCIE NIE ZAŁAPAŁA WIĘC I U WAS TAK BĘDZIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ROTAWIRUSY 2 DAWKI,A PNEUMOKOKI 3.

SKOJARZONA TO BŁONNICA,TĘŻEC,KRZTUSIEC I JESZCZE TAM COŚ KURDĘ NIE PAMIĘTAM TERAZ ALE TU CHODZI O TO,ŻE DZIECKA NIE MUSISZ KILKA RAZY KŁUĆ TYLKO WSZYSTKO W JEDNEJ SZCZEPIONCE JEST I SĄ TRZY DAWKI NA POCZĄTKU CO 6 TYGODNI,A NASTĘPNA DOPIERO JA KILKA MIESIĘCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kakaowe:P :P :P cipki niewyzyte 😎

wy tu sie rozpsujecie a my z M tworzymy strone www dla Kamilki 🙂 juz jest wstepnie, jeszcze niebieskie tło i napis Apel Dla Kamilki,i adres bedzie inny,ten jest teraz testowy zerknijcie:
http://grocik.proste.pl/dlakamilki/

Marzi ja zerkne na te ciuchy,bo ja oczywiscie kupilam mase, jak dla trojaczkow 🙂 moj nr gg to 4327328 wiec napisz do mnie na gg to pomyslimy 🙂bo ja mam full 🙂

ja szczepie normalnym trybem i dodatkowo rotawirusy(to plyn do buzi) a na pneumokoki i meningokoki doszczepie gdy tymek pojdzie do przedszkola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest juz koncowy projekt, juz jutro bedzie chodzic na adres podany www.dlakamilki.pl a teraz jeszcze na tym obejzyjcie a jutro ta stronka bedzie juz chodzic wiec jutro akcja skopiowac i rozsyłac!!!!!!!!!!
http://grocik.proste.pl/dlakamilki/index.html -tylko tego nie kopiujcie,bo to testowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super pomysł Beatka- Ty to jeste wspaniała laseczka!!!!

ja od 20 minut nadrabiam ostatnie 3h waszych tekstów...no no...róz i fiolet mnei zauroczył...w mojej sytuacji poporodowej posuchy to bym tez na to reflektowała... (kwiatulec dla posiadaczki 😉)

mala nam juz spi od 19.30, ja wyskoczyłam na 21 na basen. a tak to nic sie nie dzieje ciekawego. ide tez do wyrka. najpierw zrobie polowanie na komarzyce. caluski i do jutra kochane!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzi korzystaj jak masz ochote i jezli twoj chce hehe

ja mam pneuma i mneumo za darmo mialam szczepic na rotawirusy ale za pozno bo nie zdazyzlabym byc w polsce znow na naste[pna dawke ogolem rotawirusy to troche mozna powiedziec przereklamowane ...ogolem firma farmceutyczna itp mialam raz artykol i mi troszke przystopowal myslenie o szczepieniach

Gos te anioly z penisami tekst tygodnia hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aurelia wpisz w znajomych


Niebus nie bylo opcji dla mnie abym go w pl zaszczpila za krotki czas bylam a druga dawke otrzymuje przed 6 miesiacem wiec nici mam nadzieje ze bedzie dobrze

jak mialam posiedzenie w pl na kibelku tylko modlilam sie aby moj maly nie zalapal bo moj brat z lozka przez dwa dni nie wstawal i leko sobie chcial pryknac i wszytsko w go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello. zaczynamy dziewczynki!!!

Mała w łóżku, ja przed kompem. nocka tak se. niby 2 pobudki ale ciągła chyba z 40 min na kazdej. jestem wykończona, ale juz teraz snu nie będzie. odciągne troche mleka i ruszam w miasto-niedługo urodziny mojego Taty, muszę mu jakis prezent wyszperać. odezwę się soon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ ZBOCZONE KOBITKI:P :laugh:

JA JUŻ TEŻ WSTAŁAM,DZISIAJ TROSZKĘ POSPAŁYŚMY 🙂

KAKAO NIE BYŁO BO PADŁAM WCZORAJ ZANIM ŁUKASZ DOTARŁ DO MNIE DO ŁÓŻKA:P

MARZI JA JESTEM NA NK I U ZOSI I U NIEBO,WPISZ ANIA I ŁUKASZ 🙂

KURCZĘ BEATKA SUPER TĄ STRONKĘ STWORZYLIŚCIE,TY TO JESTEŚ KOCHANA KOBIETKA!!!! 😘

DO MNIE DZISIAJ MA PRZYJECHAĆ KOLEŻANKA,WIĘC JĄ WYKORZYSTAM I ZOSTAWIĘ Z JESSICĄ,A JA PÓJDĘ TE USZKA PRZEKŁUĆ MAM NADZIEJĘ,ŻE SIĘ UDA 🙃 BO Z JESSI NIE MAM JAK WYJŚĆ 😞 BO ONA PO DOMU CHODZI O KULI,NASZCZĘŚCIE MAMA MIAŁA SCHOWANĄ Z PRZED X LAT BO ZAWSZE MÓWIŁA,ŻE MOŻE SIĘ PRZYDAĆ.

KWIATUSZEK DLA BEATKI ZA TĄ STRONKĘ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...