Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie zboczenice!!

tak sie zaczytałam, mały wisiał na cycu a w kuchni fasoka juz sie paliła hehhe 🙂 kompletnie o niej zapomniałam i teraz mam czarne węgliki i garnek do wyrzucenia:laugh: :laugh: musze znalesc inny pomysł na obia :P

co do różowych i fioletowych to ja też kiedyś miałam, jak byłam z poprzednim partnerem,był duży różowy i nazywał sie Fred hehe 🙂 mieliśmy z tego niezły ubaw 🙂 a mój maz to takich rzeczy nie toleruje...i raczej nie ma mowy o jakiś gadżetach w sypialni, a do tego ostatnio to nawet seksu nie ma...i ja to mam gdzieś ucze sie żyć bez tego...
w tym tygodniu nawet mu oficjalnie powiedziałam że kochanka sobie znajde bo w naszym małżeńswtie to nic nie zmieni a przynajmniej ja bede szczesliwa 🙂

Niebo!super ta stronka! musimy zadziałać. Mi już kilka osób powiedziało że coś wpłacą, ciekawe czy to tylko gadanie.

marzi co do ubranek to ja narazie nie sprzedaje, bo chce trzymać na drugie, ale moj mąż ostatnio powiedział że nie chce drugiego wiec sama nic nie wiem 😞 poki co to sie wstrzymam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TAK ALE JA CHCĘ PÓŹNIEJ KUPIĆ LŻEJSZY I MNIEJSZY WÓZEK,ŻEBY SOBIE ŁATWO GO SKŁADAĆ ITP,A NIE TAK JAK TERAZ SIĘ STRESOWAĆ JAK MAM JECHAĆ GDZIEŚ AUTOBUSEM I NIE BĘDĘ GANIAŁA ZA VANESSĄ CHODZĄCĄ Z TYM WIELKIM WÓZKIEM,A JA SPRZEDAM QUINNY I W ZAMIAN KUPIĘ TAMTEN,A NIE ŻEBY TRZYMAĆ DWA,BO NIE ZGŁUPIAŁAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po porannym spacerku. zrobiłysmy rundke po dzielnicy. przechodziłysmy obok mojej podstawówki a tam jakies Swieto Ziemi. wszyscy sprzatali, plewili, zamiatali. dopadły mnie moje 2 panie nauczycielki. popodziwiały Małą, która 1 oczko otworzyła i nie zainteresowana tematem dalej spała... kurcze, jaka ja jestem stara...
u mnie tez w nocy NIC. jak cos będzie to chyba Wam od razu w nocy napisze. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka mały wam podrosnie to i mężulek zatęskni za takim maleństwem i za kakaem 😜:P I może przypadkiem ja na dzień dzisiejszy tez nie myśle o drugim bo wystarczająco dużo czasu zabiera mi Antoś ale za cztery latka chciałabym mieć już brzuszek i nie ukrywając córeczkę 🙂 Ciuszki trzymam bo mam jeszcze o rok młodszą szwagierkę i o 5 lat starszą siostre która właśnie stara się z mężulkiem o dzidziusia a praktycznie wszystkie ciuszki mam od niej ( dobrą ma prace i z tamtąd tyle ciuszków przewaznie nówki) Więc ciuszki na bank w kartony i na strych 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm...a ja zrobilam przeglad ciuchow i mam tego tyle,ze szok, polowy ani razu nie zalozyl wiec robie fotki i przesle Marzi a reszte wrzuce na allegro czego nie bedzie chciala 🙂

z tym kakao to juz tak dziwnie jak jest dziecko...oczywiscie nie biore pod uwage Anulki nimfomanki hihi 🙂

ja mam niebieskiego delfinka...schowany gdzies w szafie gleboko, swojego czasu mocno ekspoatowany az koncowka cos sie zepsula i juz tak nie pracuje 🙃 M jest anty wiec witajcie w klubie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam baby 🙂
od rana o seksie -znowu!Nudy!
I o ciuszkach oczywiscie:P

Ja tez chciałam szczepic rotawirusy ale sie nie załapie bo 6 tygodni i nastepną dwke musi dostac ,trudno ,moze wymyslą jednorazową zanim Olivka pójdzie do przedszkola bo tam najwiecej tych wirusów ,a jak złapie teraz to popłyniemy wszyscy-cała trójka 😞 ale słyszałam ze to straszne męczernie dla takiego malca,i odwodnienie 😞

mnie łepetyna napier...a od rana i zadnego kakao nie było bo mi z nochala kapie nie chciałam P zarazic ,bo ktos musi zarabiac na ta rodzinę,Olivka się trzyma ale ona podobno ma przeciwciała na moje choróbska w mleku ,no zobaczymy czy to prawda 🙂

Jak ja bym miała wysprzedawać szafe Olivki to tak jak NIebo chyba bym na auto zarobiła na samych butach pewnie ale niestety czekam co lekarz powie na usg w drugiej ciąży :jak penisek to wystawiam wszystko na allegro a jak cipka to mam cała wyprawke chociaż znając siebnie napewno coś dokupie ,i powiem wam ze mam straszny sentyment do tych najmniejszych ubranek Oli ,które miała na sobie zaraz po urodzeniu i nigdy ich nie sprzedam 🙂
kwiat dla aniutki 😘 żeby seksik znowu zagoscił w jej sypialni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ TO JA ZNOWU MAM SENTYMENT DO BUCIKÓW 🙃 I ŻAL MI BĘDZIE JE SPRZEDAĆ,ALE CO BĘDĘ TRZYMAŁĄ 😉 MAM TAKIE SUPER OZDOBNE PUDŁO DOSTAŁAM OD TATY Z ALBUMAMI NA ZDJĘCIA,RAMKAMI JAK MAŁA MA MIESIĄC,DWA,TRZY I TAKIE TAM JESZCZE TO POSTANOWAIŁAM,ŻE TAM POZBIERAM WSZYSTKIE PAMIĄTKI DLA NIEJ,WŁAŚNIE FOTKI,KARTKI Z GRATULACJAMI NARODZIN,POTEM CHRZTU,PĘPĘK NAWET MAM:P I JESZCZE DOŁĄCZY DO PUDŁA PIERWSZY SMOCZEK ITP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny pomysł 😉
ja chciałam wystawic część rzeczy ale fakt po co teraz jak bedziemy robic drugie dziecko z 1,5 roku:P a potem sprzedam wszystko oprócz body w które mi ubrali Olivke po urodzeniu,było o jakies 10cm za długie,hihihi,a teraz jak na nie patrzę to az mi się łezka kreci ,taka była malutka,tak samo pajac z next-a miała po urodzeniu załozony jeszvcze cały był pobrudzony od krwi i ma w nim pierwsze zdjecia,wiec tego napewno nie sprzedam no i adidasków tych słynnych mimo ze nowe w Pl kosztują na allegro 89 zł,to tez ich nie sprzedam -bedzie miała pamiątkę ,moze sobie breloczek do kluczy zrobi kiedys w dorosłości .Juz taka jestem ,strasznie sie przyzwyczjam do swoich rzeczy i mało co sie pozbywam ,zastanawiam sie nad kołyska ale chyba pójdzie pod młotek bo jak dom kupujemy to każdy grosz sie przyda a może drugie dziecko juz sie urodzi w PL ,chociaz wolałabym tutaj ale nie bede tego trzymać i lezaczek tez sprzedaję 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde ,chyba ide poleżec ,wkurza mnie juz ten katar i prawie nic nie mogę wziąć, pije wiec herbatę z miodem i cytryną i wzięłam paracetamol na łeb 😞
patrzyłam własnie na bilety i są po 0,00 na listopad tylko za Olivke musze 2dyszki zapłacic to chyba przylecę na cały miesiąc a P doleci tylko bo umowę podpisujemy i nie wiem jeszcze kiedy a od stycznia do roboty to pózniej juz sobie tak nie polecę nadłużej z Małą 😞 ciekawe jakie sa prognozy pogody bo nie mam ochoty na śniezyce lecieć 🤢 aha,to zero za bilet to ściema bo dochodza opłaty i całość z bagazem wyjdzie mi jakieś 70 euro ale to i tak spoko 🤪 takae znowu zajrze do Pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA LEŻACZEK,HUŚTAWKĘ,KOJEC POTEM TEŻ SPRZEDAM,ALE KOJEC TO ZA JAKIEŚ DWA LATA DOPIERO,BO TAK TO BĘDZIE W NIM SPAŁA I SIĘ BAWIŁA JAK BĘDZIE STARSZA 🙂

MI UBRALI MAŁĄ W SZPITALNE ZARAZ PO PORODZIE BO NIE ZDĄŻYŁAM PO TORBĘ DO DOMU 😞 NO ALE TRUDNO.A I MAM JESZCZE TEST CIĄŻOWY Z 2 KRESECZKAMI:P PO JESSI TEŻ MAM I PĘPEK I TEST 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z zakupów. mala mi niezły numer wykręciła. jak ją wyjmowałam z nosidełka i przekładałam do gondoli 9nie lubię jej za długo w nosidełku wozić) to mi fikołka do tylu zrobiła i myśłałam że mi z rąk wypadnie. zlałam sienormalnie potem w 3 sekundy..koza Mała.

Aniutka, załozymy klub zaniedbywanych żon. bo ja mam tak samo jak TY. NOTHING!!!!!!!!!!!!frustrujące to je jak ku...mać

co do zbierania rzeczy to ja w tym pudełku co dostałam w szpitalu z różnościami trzymam wszystkie sentymentalne pierdołki - pepek karolinki, kartki z gratulacjami, USG z ciąży itd. fajna pamiątka.
a 90% ubranek mam od przyjaciółki która w styczniu sie spodziewa 2giej córci, wiec znów trafią do właściciela. ja myślę że my za jakieś 3 lata sie rzucimy na 2gie dzieciątko. o ile jakieś kakao do tego czasu wypijemy hehehe, bo jak nie to ja zarosne 🙂 póki nie będziemy na swoim to nie ma szans. nie ma miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...