Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka
ja nie pisałam ,ze to krzesełko gorzej wyglada ,tylko ze w naszej sytuacjii nie jest warte tej ceny bo nasze maluchy lada dzien bedą siedziec a juz nie chcą spedzac czasu na leżąco ,wiec nie opłaca sie teraz bulic tyle kasy tylko za dwie dodatkowe wkładki ,bo tylko tym sie rózni od swojego poprzednika z chicco o połowe prawie tańsze,lepiej za tą cene kupićv cos bardziej edukacyjnego na przyszłość i jakies mniej wybajerowane krzesełko ,ale to z ikei to lekkie przegiecie w prostocie ,ja lubie gadzety z ikei ale to już przesada-paskudztwo.Ja bym tam Olivki nie wsadziła. 😞 ale kazda kupi według swojego uznania,mnie sie podobało bardzo to co Niebo przespała:P ale ja chyba bede miec to Rainforest-tak jakos jestem wierna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdybym tera miała decydowac o kupnie lezaczka ,krzesełka ,kołyski itd tych wszystkich mebelków,przewijaków to to krzesełko napeweno bym kupiła bo zamiast leżec w leżaczku na podłodze Olivka by sobie chrapała dzienne drzemki własnie w tym krzesełko-leżaczko-bajerze:laugh: ale juz musztarda po obiedzie a to model z tego roku ,pomysle przy następnym,hihihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd sorki nie doczytałam 😞 kuźwa co za chłopy ale mój był taki sam a teraz ogier nie z tej ziemi:laugh:

Iza ja dostałam paczkę a w niej próbki kosmetyków, kaszki, słoiczek z jabłuszkami łużeczka i ulotka, a teraz nie wiem co mi przysłali jutro sie dowiem to wam napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w tym krzesełku co ja mam też są trzy pozycje do regulowania plus wysokość stołeczka więc na min może sobie siedzieć praktycznie przy ziemi i ten kosz na zabawki jest super, ale mała nie za bardzo w tym chce siedzieć bo ta wkładka jest z frotki i bardzo ją grzeje a jak ją wypnę to jest ceratka więc też nie za bardzo ale może jej się odwidzi i będziew nim siedizała dłużej bo zabawki przypinam jej te z wózka bo pasują i może się w nim bawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko jesteście niesamowici a ja też myślałam żeby zrobić coś takiego tylko jak wrócę do pracy ale mnie ubiegłaś ale nawet lepiej bo każdy dzień się liczy 🙂
podaj nam potem adres docelowy żeby wkleić na nk

Ale ty jestes on jest na każde twoje pierdnięcie a ty mu kakao nie dałaś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a własnie apropos stronki o Kamilce to daj cynk jak bedzie gotowa i wklejaj linka ,bo ja tez planuje działać w naszym kościółku w niedzielę i potrzebuję jakis materiał do uwiarygodnienia siebie ,mamy tu taka małą wspólnotke na osiedlu gdzie mieszkam ,a poniewaz mieszka tutaj baaaaardzo dużo polaków w tej dzielnicy to przyjezdza do nas ksiądz z polskiej parafii z centrum i odprawia nam w niedziele rano msze po polsku ,i chodza tu "sami swoi"znam prawie wszystkich wiec tez może cos uzbieram 🙂 do centrum na msze bym raczej nie jezdziła co tydzien ,moze tak jak wczesnie ,tylko od swięta ☺️
ale gadałam juz z paroma osobami to wszyscy mówia ,ze dobrze żebym miała zdjecie i przeczytała ten apel Zosi po mszy,zobaczymy co ksiadz na to?
zrobie co w mojej mocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie wiecie kiedy sie planuje ta operacja ,bo chyba musza miec jakąs date ustalona ,myslę że nie moga sobie tak poleciec kiedy chcą????
kurde ja bym nie wiedziała w co ręce wsadzic na miejscu Zosi,wcale sie nie dziwie ,ze jej tu nie ma ,ale jestem juz bardzo ciekawa co u niej i jak sie Kamilka miewa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia
własnie wchodze na stronkę Ryanair i wpadam do BB w listopadzie,jakiś browarek??????Ale tym razem tak naprawde ,bo zaostawię i mała, i auto:P W zasadzie przylece juz 30 pazdziernika ale święta i troche rodzinki objechać to do bielska wpadam zaraz po 1 listpoadzie!co ty na to????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJA NIUNIA MA KOLCZYKI 🤪 🤪 🤪 I WYGLĄDA ZAJEBIŚCIE,TROSZKĘ POPŁAKAŁA ALE BARDZIEJ SIĘ CHYBA TEGO PISTOLETU WYSTRASZYŁA JAK PSTRYKNĄŁ:P :P

BEATKA NIE ZNĘCAJ SIĘ NAD MĘŻEM 😠 😠 😠

A CO DO KRZESEŁEK TO GOŚ MOŻE ŹLE ZROZUMIAŁAM:P A RAINFOREST TO JEST SUPER,ALE TEŻ DROGIE FRANCOWATE I SOBIE ODPUSZCZĘ CHYBA,ŻE KTOŚ MI MOŻE ZASPONSORUJE:P :P MAMUSIA NAPRZYKŁĄD,BO JEJ DŁUGO NIE TRZEBA PROSIĆ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...