Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wy spac wszystkie poszlyscie a ja sprzatanko bo jutro z ranca do Torunia zlozyc pismo o przedluzenie terminu obrony-bo z cala grupa sie tak zgadalismy :P

jezu.....te stoly mnie doluja o maj gat....wszystko zestawic i umyc.... 🤪 🤪 🤪 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KATHY DASZ RADE KOCHANA. chyba ze ty gwizdniesz na to i jutro sie tym zajmiesz...ale ja osobiście nie cierpię zostawiać bajzlu na następny dzień....

ja miałam super chrzciny. ze względu na to że my sie w 2 niezbyt duzych pokojach gnieździmy Mama zaoferowała swój salon. do żarcia catering mialam. przywiezli wszystko gotowe na obiad, teściowa upiekla torty i ciasta a moja mama zadbała o kolację. siostra dbała o wystrój stołu, a ja tylko "zeszłam"...i potem do zmywarki powkładałam i garnki pozmywałam.pierwszy raz w zyciu tak miałam...luz-bluz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry!!!

my mamy kolejna noc do bani 😞 Dziewczyny jak Wy to robicie że dzieciaczki wam przesypiaja całe noce 🥴 ???

z meżem odzywam sie tylko "służbowo" i szlag mnie trafia..byłam wczoraj na dłłługim spacerku z Jankiem. Troszke sie odstresowałam 🙂 wieczorem spytałam sie czy dzisiaj zostanie z Jasiem bo chce iść na aerobik i oczywiście znalazł milion argumentów aby nie zostać..k..wiedziałam że tak bedzie jak bede chciała gdzies chodzić echhh...

Reni!kurcze...jak sie wali to wszystko naraz...Bidulko duzo zdrówka zycze!!!

ide do mojej srajdy bo walnal kupona a teraz sie cieszy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ WIEDŹMY!!!

JA SIĘ WZIĘŁAM ZA SPRZĄTANKO 😞

NIUNIA ŚPI,WOGÓLE WCZORAJ ZJADŁA O 18.30 I ZASNĘŁA OKOŁO 20 I DOPIERO DZISIAJ O 6.50 WSTAŁA 🤪 KURDĘ JAK ONA TAK DŁUGO WYTRZYMAŁA,ALE Z DRUGIEJ STRONY WCZORAJ OKOŁO 14 ZJADŁA PÓŁ SŁOIKA MARCHEWKI Z ZIEMNIACZKIEM,O 16 15OML,I POTEM O TEJ 18.30 TEŻ 150ML TO SIĘ CHYBA ZAPCHAŁA,MI OSTATNIO GŁUPIA ZNAJOMA POWIEDZIAŁA,ŻE JA TAK NIE POWINNA JEJ POZWALAĆ PRZESYPIAĆ CAŁYCH NOCY,ŻE ONA ZA MAŁA ITP,ŻE NA ŚPIĄCO POWINNAM JĄ KARMIĆ,ALE JA SIĘ PYTAM PO CO,SKORO SIĘ NIE BUDZI TO WIDOCZNIE NIE POTRZEBUJE JEDZENIA,CZŁOWIEK TEŻ NIE JE W NOCY,A PRAWIDŁOWO PRZYBIERA NA WADZĘ,TO CO BĘDĘ WYDZIWIAĆ,ALE ONA JEST TROCHĘ "INNA"JEJ CÓRKA MA 7 LAT I DALEJ JEJ WMAWIAJĄ,ŻE DZIECI BOCIAN PRZYNOSI 😉 TO CIEKAWE CO MÓWI,JAK TA MAŁA WIDZI KOBIETĘ W CIĄŻY,ŻE CO DUŻO SIĘ NAJADŁA:laugh:

NOCKA OCZYWIŚCIE Z KAKAO:P :P

ANIUTKA KURDĘ NIE DAWAJ SIĘ I POSTAW MĘŻA PRZED FAKTEM DOKONANYM 😠 CO ON SOBIE MYŚLI,ŻE NAJPIERW CI UBLIŻA,ŻE JESTEŚ ZA GRUBA,A TERAZ NIE MOŻE ZOSTAĆ Z MAŁYM TO JAK MASZ IŚĆ NA AEROBIK Z JASIEM??? 😠

KATHY,ŚLICZNE ZDJĘCIA Z CHRZCIN!!!!I SUPER,ŻE WSZYSTKO SIĘ UDAŁO!!!

NO I WŁAŚNIE RADZIA ZDJĘCIA,BO DOSTANIESZ KOPA!!!!!!!!!!!!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

maly tez nie spi bez pobudki przez cala noc, dzis zasnał o 22ej i obudzil sie o 3.15 zjadl butle i chcialam zeby zasal sam w kolysce- zapomnij o naiwna matko 😞 - plakal z pol godziny i wzielam go do cyca- zasnał momentalnie 🤢 a jak Wy usypiacie dziecko przy nocnym karmieniu???
spal do 7.30 i teraz sam zasnal w lezaczku- podczas karmienia butla.

dzis mam dzien w domku , tyle co na spacer pojde z małym,nic nie sprzatam- odkurze pietro co najwyzej, nic mi sie nie chce.
Anulka twoja je wiecej niz moj Tymek 🤢 obzarła sie i spala jak zabita!
moj zjadl w nocy 150ml babilonu, nad ranem possal troche cycola,teraz zjadl 60ml bablonu i spi.mały dran nie chce zadnych herbatek- woli cyca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki
ja wlasnie wrociłam ze spacerku. mała spała prawie do końca..pawie, bo jak sie rozwrzeszcała 15min od domu to ja musiałam na rękach tachać, bo by mi chyba ludzie fotkę zrobili i wysłali że dziecka zamęczam... wypiła cycusia i lezy na macie i sie smieje do lewka 🙂

nic, posprzątam troche i gnam do tesco na zakupy. kwiat dla kathy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO,ALE ONA MI TERAZ TAK ZACZĘŁA JEŚĆ 🙂 I SIĘ TEŻ DZIWIĘ,BO PRZECIEŻ JESZCZE WPROWADZIŁAM ZUPKI I DESERKI 🙂WCZESŚNIEJ ZJADAŁA PO 125,A TERAZ 15O I SIĘ JESZCZE CZASAMI DENERWUJE,ŻE JEJ ZA MAŁO:P WŁAŚNIE ZNOWU JĄ KARMIĘ,NO I HERBATKĘ TEŻ PIJE,ALE TYLKO Z KOPRU CWANIARA MAŁA JAK JĄ CHCĘ OSZUKAĆ TO WYPLUWA ALBO SIĘ KRZTUSI:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mysle o tej mazdzie ...tylko tymek musi podrosnac:laugh:
http://www.allegro.pl/item736443489_zadbana_mazda_mx_5_1_8_140km_torsen_mx5.html

Anulko moj tez po butli czesto ma ryk,ze malo ale jak tylko odbije to od razu jest ok. pediatra powiedzial,ze sztucznego nie wiecej niz zalecane a cyc do woli. a jak dajesz posilek inny niz sztuczne to zastepujesz nim butle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no CV i List posłane do dyr teraz tylko czekac na odpowiedź 🙂

Anulka ale masz małego żarłoczka 🙂

nie mam jak postawić mojego męża przed faktem bo go nie ma w domu 😞

no Jaś śpi od 20 d0 23 a pożniej dosłownie co godzine woła cycusia, jakaś masakra a w dzien jak sie drzemnie dwa razy po 15 minut to jest git..mam przebojowe dziecko 🙂 wogóle up-odobało mu sie krzyczenie 🙂i cały czas ćwiczy głos 🙂a jak już sie zezłości to wszyscy sąsiedzi wiedza ze jest małe dziecko 🙂
aaa już jak sie go kładzie na plecki to myk i już jest na brzuszku no i siega po zabawki 🙂

niebo wypasione to autko 🙂 a my dalej jeżdzimy tym wypierdkiem, a ja sie łudziłam że już coś znajdzie w tych niemczech 😞 a tak to jesteśmy w plecy na kursie euro jakies 300 zł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olivka zasypia równo o 22,pierwsza i jedyna pobudka jest miedzy 3 a 4 i potem juz rano ,budzi sie tylko pokwęka albo ssie paluchy nawet oczów nie otwiera -więc karmię ,przebieram i kłade z powrotem do kołyski i śpi do rana ,problemy z nocnym usypianie skonczyły sie nam po 2 miesiącu ,niekiedy trzeba ja było nosić godzine np.o 2 w nocy bo nie chciała spać a teraz jest super! 😘 Wczoraj obudziła sie dopiero o 5!takze super mam dziecko,tylko cyce mi pekają i budzę się mokra bo nawet wkładki przeleję:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dxzindoberek

jak mojego nakarmie o 20 to o 24-1 sie mi budzi oststnio i o 6-7 w polsce przesypial prawie cale nocki 😞 😞 😞:

ale wlasnie te co na cycu byly inaczej maja :P:P:P

moje usypiam w ogole...klade do kolyski i odlatuje sam gasze swiatlo i on wie lulu:P:P:P

no my wczoraj sie poprzytulaismy kakao i lulu 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHEHE ZOLTRI,A ŻEBYŚ WIEDZIAŁA:P :P :P

JA BYŁAM NA ZAKUPKACH,BO PUSTKI W LODÓWCE BYŁY I PO JESSI W SZKOLE,ZJADŁA ZUPĘ I JUŻ WYBYŁA DO TEŚCIÓW 🙂 A JA WŁAŚNIE NAKARMIŁAM MAŁĄ I ZARAZ JĄ POŁOŻĘ I CHYBA SAMA MULNĘ TROSZKĘ:P

NIEBO SUPER FURA TA MAZDA!!!

ANIUTKA WSPÓŁCZUJĘ CI TYCH NIE PRZESPANYCH NOCEK 😞 😘

NO RADZIA NORMALNIE SIĘ DZISIAJ NA NAS WYPIEŁA:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo
dzieki ze musiałam iść na zakupy dla ciebie ,bo przy okazjii kupiłam Olivci dres Adidasa 9-12m,biało -rózowy przeceniony z 30 na 20 euro więc spoko cena bo w Pl płaciłam za podobny 140zł.Kupiłam ci wszystko tylko body 6szt ,bo są w dziwnym rozmiarze 6-12m i nie wiedziałam czy chcesz więcej,jak bedą ci pasiły to co doślę 😘wyszło za wszystko 34euro,a konto ci podam pózniej na NK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ubralam sie i wybylam z malym na spacer,bo piekna pogoda, 22stopnie i troszke wieje, maly jeszcze spi wiec pisze.
Aniutko my nowe auto kupimy w przyszlym roku,bo ceny maja spasc wiec w tym nie kupujemy, tej mazdy tez nie kupimy,bo to dla singla i ja sie z wozkiem plus reszta osprzetu tymkowego nie zmieszcze, ale moze maz sobie jakis taki kupi to bede "pozyczac" 😉

w mam dziecko jest płyta z kolysankami - kupilam dla Tymusia 🙂

Gos moj dzis wlasnie tak samo jak Olivcia sie obudzil- zasnal ok.22ej i o 3 butla i do 7.30 luluał. taki system m pasuje 🙂
ale byl czas,ze spal od 21 do 7 rano nawet! a teraz robi w nocy pobudke na papu.

ja dzis na obiad golabki od mamy- oczywiscie jem srodek,bez kapusty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
Niebo
dzieki ze musiałam iść na zakupy dla ciebie ,bo przy okazjii kupiłam Olivci dres Adidasa 9-12m,biało -rózowy przeceniony z 30 na 20 euro więc spoko cena bo w Pl płaciłam za podobny 140zł.Kupiłam ci wszystko tylko body 6szt ,bo są w dziwnym rozmiarze 6-12m i nie wiedziałam czy chcesz więcej,jak bedą ci pasiły to co doślę 😘wyszło za wszystko 34euro,a konto ci podam pózniej na NK.

ooo super! dziekuje 😘 😘 😘 a ja juz sie martwilam,ze klopot Tobie zrobilam,bo pogode u Ciebie do kitu! ale przyjemne z pozytecznym wyszlo! cale szczescie 🙂
a ile u Ciebie przesylka do pl kosztuje - to tak przy okazji moze wiesz? bo na przyszlosc warto wiedziec i Ciebie poprosic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatki to tak jak ja z tymi galabkami fujjjjjjjjjjjjjjj zawsze wpychali a ja tylko srodek bon po kapuscie chailo mi sie wymiotowac:P:P

a ja ogolem mam zlote dziecko najpierw go po szyjce wycalowalam to brechtal jak nigdy i go polozylam do lozka chcialm go umyc przychodze a dziecko odlot zaliczylo:P:P:P:P

jejku do banku musze pedzic i sterte prania poukladac i nastepna wyprac ja sie zarobie ...musze wynajac sobie kogos !!!


mi te mazdy sie niezbyt widza...kobiece typowo lepsze sa toyotki za ta sama cene i dosc ze lepiej wygladaja niby sprzetowo lepsze...mnie takie furki nie rajcuja wole terenowe...ale musze poczekac aby sobie sprawic 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...