Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ZOLTRI SZALEJCIE KOBITKI!!!

DZIĘKI ZA RADY TO MUSZĘ SKOCZYĆ PO TĄ SÓL.BO TAK MI MAŁEJ SZKODA 😞

KURCZĘ RADZIA TO W SUMIE DZISIAJ NIC NIE ZAŁATWIŁAŚ 😞ALE TO DOBRZE,ŻE MASZ TAKĄ DOBRĄ LEKARKĘ,MNIE U NAS WKURZAJĄ W TEJ PRZYCHODNI,TAKIE OLEWATORSTWO 😠
A CO DO PRACY TO MASZ NIEZŁY DYLEMAT 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sama nie wioem co mam robić ale wiem jedno że taka okazja już się nie trafi bo jak się nie zgodzę teraz to zatrudnią nową osobę i dostanie ona to co mi oferują a ja wróce na stare smieci więc chyba 5 października już wrócę do pracy 🥴 cholera a tak mi się nie chce!!!

Ola wróciła ze szkoły ze strasznym bólem brzucha i ma zajebiste biegunki!!! Cholera zaczeło się bakterie ze szkoły wrrrrrrr...... dam jej smektę i mam nadzieję że jej przejdzie bo zadań znów ma sporo, a mała marudzi cały dzień zęby cisną sie bo aż a dziąsełka białe 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia
a co z Małgolą???

Reni
jesteś jeszcze lepsza odemnie -prasować do północy???? 😉

Kwiatuszek dla Ethanka 😘

nie mam czasu bo mąz w domu ,wiecie jak to jest.

Byłam z siostrami na spacerku i w lumpeksikach rundka obowiazkowa:kupiłam jej taki super płaszczyk p/deszczowy jak kurteczka za 50cent,i paczke pieluszek tetrowych 5 szt -nowych tych wielkich za 1 euro,a ostatnio jedna zgubiłam u mnie sie przydadza bo schodzi ich kilka dziennie na pawiki.

Kosmetyki uzywam tylko NiveaBaby i kremik Oilatum Soft do buzi i sudokrem ,nic wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia jak masz tylko zagwarantowana jakąś opiekę do dzieci to pewnie korzystaj a przynajmniej spróbuj bo jak nie spróbujesz to będziesz potem załować całe zycie. Mi małego bedzie bawić mama tak długo jak jej tylko zdrowie pozwoli bo czeka ją opeacja oczu i balonikowanie żył. Na razie wracam do pracy - ok 20 października. Ja mam większego stresa niż to ze sie mi nie chce.U nas w firmie jest baaaaardzo nieciekawa sytuacja, straszna nerwówka aktualnie.

Mój też dzisiaj marudzi cały dzień, słni się jak cholera cały sweterek ma mokry. Wszystko wkłąda do buzinki. Wypił plantex i padł i znów śpi a chciałam go na spacerek wyciagnać. Musze poczekać.

Gosia prasuje do północy bo w dzień sie mi ciężko ostatnio wyrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki doradźcie mi fryzurke 🙂 musze obiąć włoski bo wszędzie ich na domu pełno, lecą mi garściami, wiec czas najwyższy sie obciąć. Radzi doradziłyscie super, wiec licze na Wasze wskazóweczki. Oprócz pancura na głowie wszystko mi jedno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni co do fryzurki to ja sobie taka wymyśliłam a jędzy mi tylko doradziły i wyraziły swoja opinię na ten temat ja na takie włoski już chorowałam bardzo długo ale odwagi mi zabrakło:P

problem jest w tym że do małgosi nikogo zagwarantowanego nie mam 🥴 ale jakos musimy sobie poradzić. To co mi zaproponowano to wam nie opiszę bo wam to nic nie rozjaśni i czy podołam to jestem pewna że tak ale problem jest z opieką nad małgosią bo własnie wczoraj rozmawiałam z Radkiem że chyba muszę wrócić na pół etatu a dzisiaj szef zadzwonił i wszystko poszło się paś 🤨

ale chyba wrócę do pracy i z opieka będziemy kombinować 😎

Gocha zdjęć Małgosi z chrztu nie mam piałam że robił mąż chrzestnej i czekam na płytkę.
Coś czuję że zęby jej wyjdą na dniach bo też jest cała ufajdana od śliny i jęczy non stop.

Cholera smekta nie zadziała Olka dalej ma biegunkę co podaje się na biegunkę chodzi mi o domowe sposoby??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula
mnie pomagała marchwianka jak mnie dopadło w ciąży i lacidofil brałam ze 3 dni 😞 a o małgosie pytałam nie o zdjecia tylko własnie o to co z nią zrobisz jak byś wróciła do pracy:P to juz mam odpowiedz,a co to jest cały etat???jagódki tez pomogą ,nawet takie z cukrem 😘 pozdrów Olcie ,moze się czymś zatruła na tych chrzcinach ,a ten katering miałaś sprawdzony??? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY TAK SIĘ WKURWIŁAM,ŻE NIE MOGĘ DOJŚĆ DO SIEBIE 😠 😠 😠 POSZŁAM DO APTEKI PO TĄ SÓL I PO GAZIKI I PANI FARMACEUTKA MI DORADZIŁA,ŻEBY Z TAKIM MALUCHEM TO LEPIEJ PODEJSC DO LEKARZA,A ŻE BYŁO OKOŁO 17 TO POSZŁAM BO LEKARZ DO 18,ALE W REJESTRACJI MI PANI POWIEDZIAŁA,ŻE JUŻ NIE REJESTRUJĄ,ALE ŻEBYM PODESZŁA DO TEJ LEKARKI TO MOŻE MNIE PRZYJMIE,ALBO COŚ PORADZI,A TA KURWA JEBANA(SORY ZA OKREŚLENIE,ALE JUŻ JEJ ŻYCZYŁAM POŁAMANIA NÓG)NAWET MNIE NIE WYSŁUCHAŁA,ODRAZU ZAWOŁAŁA TĄ BABKĘ CO BYŁA ZAREJESTROWANA I TOTALNIE MNIE OLAŁA,A WIDZIAŁA SUKA,ŻE BYŁAM Z NIEMOWLAKIEM,POWIEDZIAŁA,ŻE ONA NIE BĘDZIE DO 19 SIEDZIAŁA,A BYŁY TYLKO 2 OSOBY NA POCZEKALNI 😠 😠 TO WYDARŁAM SIĘ NA PÓŁ PRZYCHODNI,ŻE Z GŁUPIM SIĘ NIE DOGADASZ I POSZŁAM.NORMALNIE JAK ZADZWONIŁAM DO ŁUKASZA TO SIĘ PORYCZAŁAM Z NERWÓW 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka
zapal sobie fajeczke ,policz do 10 i uspokój sie ,idz jutro rano do innej lekarki jak jej to nie minie a narazie przemyj rumienkiem żeby nie wdał sie stan zapalny,i kochanie nie denerwuj sie juz ,lekarze to h...e,nie wszyscy oczywiscie ale większość ,i juz sie o tym porzekonałaś ,i Zosia też 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO FAJECZKĘ TO JUŻ ZAPALIŁAM PRAWIE D DRZWIACH PRZYCHODNI,NORMALNIE SZOK JAK KUŹWA MOŻNA IŚĆ NA PEDIATRĘ MAJĄC TAKĄ OSOBOWOŚĆ 😠 😠

RADZIA NO JEŚLI JAKĄŚ OPIEKĘ BĘDZIESZ MIAŁA DLA DZIEWCZYN TO FAJNIE,ŻE MOŻESZ IŚĆ DO PRACY,TROCHĘ ODREAGUJESZ OD DOMU I WIADOMO KASA DODATKOWA SIĘ PRZYDA,JA BYM Z CHĘCIĄ TEŻ POSZŁA DO PRACY,ALE JA JEJ NIE MAM 😞I NIE MAM DO CZEGO WRACAĆ 😞

A DLA OLCI TO JAGODY WŁAŚNIE NA BIEGUNKĘ PODOBNO DOBRY SPOSÓB.BIDULKA SIĘ MĘCZY,MOŻE WŁAŚNIE JAKIEŚ BAKTERIE ZAŁAPAŁA 😞

GOSIA NO TO FAJNĄ OKAZJĘ ZNOWU W LUMPKU TRAFIŁAŚ,JA KUPIŁAM MAŁEJ DZISIAJ FAJNE SPODENKI ZA CAŁE 6ZŁ TAKIE ZA KOLANKO NA 3-6 VINTAGE HEHE Z DZIURAMI ITP 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
radziu jak dopadla biegunka to nic szczerze nire zatrzyma-slowa farmaceuty

niech wezmie stoperan albo cos podobnego popijajac to smecta.....rAda farmaceuty i smecta 3xdziennie
nie wiem jak u 7latkow

alle jak jamialm to na drugi dzien juz znikla

anula luzik
a bagirka sympatyczna:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula co za cipa!!!! Ja bym ją chyba zza tego biurka wyciągnęła za kudłu co za szmata a jak byś prywatnie do pindy poszła to by ci nogi całowała!!!! U nas tak nie ma i nie panikuj bo to nic groźnego przemywaj i przejdzie a ta pindę niech szlak trafi!!!

Zaraz mam gościa z jakąś prezentacją znajomi nas wrobili ciekawe co to za cudo będzie miał:laugh: i tak nie kupię:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIESZ JUŻ NIE CHODZI MI O TO OCZKO,TYLKO JAK TA SUCZ MNIE POTRAKTOWAŁA,A JAKBY NIE WIEM OD TEJ WIZYTY ZALEŻAŁO ŻYCIE DZIECKA,KUŹWA JAKBYM Z CZYMŚ NAPRAWDĘ POWAŻNYM PRZYSZŁA,TAKICH TO TYLKO NA ŚCIĘCIE.U MNIE BŁACHY POWÓD A TAK SIĘ WKURZYŁAM,A NASZEJ ZOSI BIEDNEJ TO TAK WSPÓŁCZUJĘ,JA BYM CHYBA KURDĘ ZABIŁA TYCH LEKARZY!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...