Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NIEBO NO TO MOŻE DLATEGO NIE MASZ TYCH RZECZY BO MIAŁAŚ DWA SIEDZISKA,A JA KUPOWAŁA Z GONDOLĄ W KOMPLECIE NO I MÓJ JEST CHYBA 2003 A TWÓJ 2004 WIĘC JUŻ MOGĄ BYĆ INNE KOMPLETY 🙂JA TEŻ MIAŁAM I TORBĘ I KOSZ NA ZAKUPY NO I DO GONDOLI TEŻ MOSKITIERĘ I FOLIĘ,A TA BUDKA TO TYLKO TAKA JEST 😞 DO MOJEGO TEŻ DZIWNIE PASUJE,CHYBA ŻE POD KOLOR STELAŻA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu dziekuje, czytałam ten artykuł ale to tylko arykuł..zycie jest inne i nie znalazłam tam jakiś porad 😞 nie wiem o co mu chodzi, nie był taki wczesniej 😞

maruda sie obudziła, i zbieramy sie na dwór...

buziolki dla was kochane!
Dziekuje że jestescie i że moge sie komuś wygadac, bo chyba bym całkiem zwariowała, zamisat cieszyc sie razem z drugą ;połówka z macierzynstwa, to ja z nim nie rozmawiam i wyc mi sie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka ma racje, zabierz babcie i znikaj z chaty..
a tak powaznie to zastanowilabym sie nad zamieszkaniem bez rodzicow,bo on patrzy na wzorzec babci i sam sie tak ustawia... małzenstwo to partnerstwo a nie niewolnictwo...nic sie nie zmieni u Was jezeli nie zagrozisz separacja, ja to tak widze , facet ma twoje potrzeby gleboko w d... jest tylko on a reszta to dodatek. egoista pieprzony! wszystko ma pod nos - jedzenie, pranie, samo sie sprzata itd...ja juz dawno nie zylabym z takim kims...wybacz ostre slowa ale jezeli czegos nie zmienisz to bedziesz pograzona..

czesc kathhy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIU W TYM ARTUKLE MOŻE BARDZIEJ CHCIAŁAM CI POKAZAĆ,ŻE TO JEST CZĘSTE ZJAWISKO 🤢

NIEBO TO U MNIE JEST TAK SAMO PRAWIE,KIKA RAZY DZIENNIE SŁYSZĘ,ŻE NAS KOCHA,O 7 RANO SIĘ DO NAS TULI ZANIM WYJDZIE Z DOMU I WIECZNIE SŁYSZĘ JAK ON BY CHCIAŁ Z NAMI ZOSTAĆ,A O 9 JUŻ DZWONI I PYTA JAK TAM JEGO MYSZKI.PRZEZ 7 LAT MOGŁABYM NA PALCACH POLICZYĆ,ŻE WYCHODZĄC Z DOMU NIE DAŁ NAM BUZIACZKÓW(WCZEŚŃIEJ JESZCZE TYLKO MI I JESSI)NAWET JAK SPAŁYŚMY.CZUJĘ SIĘ KOCHANA I CZUJĘ,ŻE KOCHA DZIEWCZYNY PONAD ŻYCIE.CHOCIAŻ CZASAMI TEŻ SIĘ KŁÓCIMY I SIĘ CZEPIAM,ŻE SIĘ NIE ZAJMIE DZIECKIEM,ALE TO CHYBA NORMALNE JEST,NIE MA IDEALNYCH ZWIĄZKÓW.HEHE A MACANA PRZEZ SEN TO JESTEM CZĘSTO:P NAWET MI GADA,ŻE MNIE KOCHA,ŻE JESTEM JEGO KOCHANA ŻONKA,A NA DRUGI DZIEŃ NIE PAMIĘTA:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebuś ja doskonale wiem że masz racje...tylko teraz to ja moge g...za przeproszeniem zrobic..nie mam pewnej pracy, do ojca na stałe nie chce wrócić bo tam nie ma przyszłości, a do wrocka może i bym miała gdzie sie zatrzymac i znalazłabym prace ale co z Jasiem.niestety narazie jestem uziemiona 😞 już myslałam nad tym..bo juz nie daje rady...i naprawde wariuje jak o tym mysle..Twój mąż to złoto, ja już nie wymagam tak wiele, ale tak naprawde to nie pamietam kiedy ktoś mnie przytulił i powiedział że kocha 😞 chyba naprawde musze poszukac kochanka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde Niebo też mnie wkurzył mąż Aniutki - co dopiero ma powiedzieć Aniutka... rety nie trawie takich gości, a mimo wszystko musiał mieć jakieś dobre cechy skoro go wybrałaś Aniutko - musisz mu jakoś dokopać ale tak żeby wróciły te dobre cechy i zrozumiał błąd w jakim tkwi myśląc że siedzisz i sie lenisz przy Jasiu
dobra ide skladac rzeczy i moze prasowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z kochankiem to ciezko,bo ona sama nie mieszka... 😞chyba,ze do kochanka z dzieckiem...ale to nie jest wyjscie...mysle jednak o drastycznych sposobach,bo taki typ jak ten to polsrodki ma w nosie..tu trzeba mocno zawalczyc! Aniutko nie wiem co wiecej mozna wymyslic ale znam przypadki kobiet,ktore odeszly do "niczego" i daly rade, znalazly jakas prace na poczatek i pozniej jakos powoli ku lepszemu szly...a on wie,ze ty bez niego nie masz nic i tak sobie pozwala burak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
ANIA A OJCIEC NAPRAWDĘ TAKI NIE DO WYTRZYMANIA???MOŻE BY CI POMÓGŁ PRZY MAŁYM?JA JAK ZOSTAŁAM SAMA Z DZIECIEM NIE MIAŁAM NIC OPRÓCZ RODZICÓW I PODSTAWÓWKI UKOŃCZONEJ,ALE JAKOŚ SIĘ OUKŁADAŁO WSZYSTKO


Aniu!tu nie chodzi o ojca, bo on jest cudownym człowiekiem i wiem że napewno by mi pomógł, ale o samą miejscowość w której mieszka, poprostu nie widze tam miejsca dla siebie, pozatym polowe mojego życia i przyjaciół zostawiłam we wrocku..a to dość daleko od wrocka...

a co do plotek, wiec jeśli nie wyjade do ojczulka to w przyszlym tygodniu postaram sie Ciebie odwiedzić...

dobra, ja już naprawde uciekam, bo mam wyjca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek


ale nastrugalyscie 8stron od rana

Niebus z checia bym tam przyleciala...rodzinka w 3miesice wiec kocham tamte strony powiedzmy

w torbe sie zapakuje na siebie jak najwiecej do spiwora malego w wozku sprobuje wrzucic ciuchy na tydzien to orawie nic mi nie potrzeba

anulka ja pierwszym razem jak lecialam do szkocji milam 15 kg nadbagazu hehehehe wyciglam wszytskie moje ciuchy bo sobie tu kupilam a chlopakom o to ci mnie prosili i tak nie zjedli wwwww

Aniutka powiedz temu twojemu ze jak tam wpadne to mu nogi z dupy powyrywa i zrozumie co to znaczy miec zone!!!ma pecha bo 8.11 przylatue tyl!!!ale ja wykabinuje i naprawde jak wpadne to juz ani mamusia ani kurka jego zasrana osobowosc mu nie pomoze!!!albo anuiutka weztego jego pasata jak zrobi i i jedz do Anulki albo do wrocka i zostaw mu kartke pocaluj mnie w dupe!!!


w pl bede u kuzynki mieszkac bo nie oplaca mi sie w moim mieszkaniu byc za duze i znow zasrane gazowe wlanczac no i samej byc tam o nie lubie 🙂 🙂 🙂 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ wiec ide na latwizne i u kuzynki nocleg heheheheh

maly zbombardowal pamprersa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO NO NIBY MÓJ WYGLĄDA IDENTYCZNIE,SAMA WIDZIAŁAŚ 🙂 JA JUŻ SIĘ POGUIŁAM,MI SIĘ POPIEPRZYŁO,ŻE 2003 BO TO BUZZ3:laugh: CHODZIŁO MI,ŻE JA MAM Z 2007,A TY 8 NO I TU MOŻE BYĆ TA RÓŻNICA 🙃

JA JUŻ BYM Z CHĘCIĄ SPRZEDAŁA GONDOLĘ,ALE NIE MAM JAK 😠 I WANIENNKĘ 😠

MYŚLĘ,ŻE MOŻE ZA JAKIEŚ 3STÓWKI UDA MI SIĘ TĄ GONDOLĘ SPRZEDAĆ 🥴

ZOLTRI TO GDZIE TY WYLĄDUJESZ WKOŃCU W JAKIM MIEŚCIE???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...