Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka wiesz ze dla Ciebie zrobiłabym wszystko 😉 ale te skarpetki to takie na juz 😞 wiec kupiłam bo były tanie a do Pl jade i potem je zostawie małej od P brata bo ma 3 tygodnie ,Olivka ma malutkie nóżki ale do wiosny nie bedą dobre 😞 jak gdzies jeszcze będę to rozejrze sie i w takiej cenie jakby były to ci kupie -NO pROBLEM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri
one róznia sie tym ze ten o-18 ma wkładke dla noworodków i jest bardziej n a leząco ,ale pucdiankowi takiego nie trzeba ,wiec kup ten 9-18 bo w nim bedzie mu wygodniej i lada dzień przeciez bedzie siedział ,a do 18 kg dlatego ze dla 2,3 latka sa juz te krzeselkowate ,no i trzeba pilowac wagi ale ja mysle że spokojeni do 3lat bedzie w nim siedział ,mojej siostry synek ma 2,5 roku i wazy 14kg i jeżdzi jeszcze w nim ,bo tak jak Niiebo ci napisała juz teraz nie bedzie tak bardzo przybierał w kg tylko wzwyz bedzie rósł Pudzianek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny ten fotelik co Gosia pokazała i cena nie boli 🙂 a przecież 18 kg to już duże dziecko - Grzesia siostrzenica ma 6 lat i chyba 20kg waży - to Ethan będzie miał nawet do 3- 4 lat:laugh: :laugh: :laugh:
a my bylismy na zakupach i teraz oba obiboki poszły spać a ja obiad odgrzewam. Rety co za dzień pada i pada i ciśnienie do kitu - Edith myślę że nie koniecznie choroba was bierze tylko ten biometr może być niekorzystny - mnie i G boli głowa i nie powiem co jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka wiedźmy

no troszkę was poczytałam i lecimy:

konta mamy osobne ale moja wypłata wystarcza tylko na dwa miesiące więc i tak wszytsko do jednego wora leci:laugh:

Pranie- ja małej piorę i prasuję wszystki i niestety w płatkach mydlanych bo na proszki w dalszym ciągu ma uczulenia. Spróbowałam jej wyprać w naszym proszku u ją wysypało ☺️
Ciuchy dla siebie nie piorę jak kupuję nowe nie wiem po jaką cholerę przeciez w gównie się nie tarza!!!

Za cholerę nie dała bym 1500 zł za krzesełko do karmienia, ale tak jak piszecie każdy wie co robi i jak ma ochotę zakupić taki tron to jak najbardziej, a pomijając cenę to jest zarabiste to krzesełko!!!

Zoltri ja mam taki sam śpiworek w spacerówce i też był już z wózkiem, super sprawa bo jest mocowany na zamek i nie wyleci z wózka.

Gocha te pościele z Kubusiem sa zarąbiste moja Ola ma od 5 lat z Kubusia i od 2 z Barbie i nie ma lepszych pościeli niż te nic się z nimi nie dzieje a przede wczystkim kolory są tak intensywne i ciepłe że rozweselają cały pokoik maleństwa. A co ważne nie blekną kolory po praniu od 5 lat wygląda tak samo. My kupimy Gosi do łóźeczka tą pościel na mikołaja bo na prawdę warto i uważam że droga nie jest.

U nas pogoda pod psem a Radek zapiernicza na budowie mam nadzieję że nie przyniesie jakiegoś choróbska. Zaraz jak przyjedzie to zrobie mu grzane piwko i gorąca kąpiel:P Zasługuje na to bo dwa dni siedziała w domu z laskami bo ja zapierniczałam i poradził sobie. Dzieci najedzone przebrane zadania odrobione obiad prawie gotowy posprzątane nooo byłam w ogromnym szoku... posprzątane to może za duże słowo ogarnięte będzie odpowiednie:laugh:

Ja dzisiaj sprzątam piorę gotuję prasuję żeby mieć wszystko na cały tydzień porobione bo znów zapiernicz od poniedziałku, ale pociesze was dziewczyny które wracają do pracy że nie jest tak źle, ale [pod jednym warunkiem faceci muszą wam pomagać. ja nie wierzyłam że u nas będzie jeszcze tak kolorowo pamiętacie jak pisałam wasm o naszym sajgonie w małżeństwie a teraz jak w bajce sobie żyjemy 🙂
Trzymam kciuki za Aniutke żeby Krzyśkowi nalało się oleju do głowy i zobaczył jaką ma cudowną zonke.

Lece robić dalej ale mam was na oku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mam jeszcze do was pytanko nie wiem czy o tym juz pisałyście

jak byłam na szczepieniu z mała lekarka kazała mi wprowadzać już gluten bo podobno teraz jest inny system żywienia bobasów

do zupki kazała mi dawać 1/2 łyżeczki kaszy mannej ekspresowej i co miesiąc zwiekszać dawkę tak aby do roku już mogła jeść wszystkie produkty z glutenem

a wy wprowadzacie już gluten??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu
super że do nas zajrzałaś,wierze ze masz kolorowy zawrót głowy ale tęsknimy 😞

Ja o glutenie nic nie wiem bo narazie tylko cycuś ,jeszcze miesiąc i konczę przynajmniej w dzien ,moze zostanie na noc bo to wygoda a słyszałam że jak niektóre mamuski wracają do pracy na cały etat to tak własnie sie regulują,zobaczymy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wslanie gocha my mame te same poslania do kolyski i lozeczka chyba :P:P:P

Radzia moj jest na zamek ale sie go nie przypina zamkeim tylko jakos inaczej.....wiecie co jestesm prawdziwa wiedzma jak mi siadla chlodnica do mojego powiedzialm za to ze mi nie dal swojego auta ze bedzie mnie potrzebowal jak jemu cos siadzie i tydzien i nie chce muauto odpalic wrrrr ☺️ ☺️

zaraz akcja mechanik moj tato przyjedzie:P:P:P

radzia kfffiat:P:P:P:P

a o glutenie nic nie wiem kaszka manna i gdzie jeszcze on jest

tutaj osobniki szkockie czy.lekarze pielegniarki farmaceuci zacofani i je....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
radzia, mi rejnówka powiedziała ze po 3 szczepieniu, czyli u nas ok 4,5 miesiąca mam jej dawac jakies zupki glutenowe, a ta nasza prywatna powiedziala zeby do konca 6 miesiąca na cycusiu. ja sie bardziej tej prywatnej słucham, bo jak mialam akcje z krwią w kupce to własnie ona nam pomogła, a nie ta rejonowa krowa, co mnie chciala z Mała do szpitala połozyc, bo nie zajrzała Karolce do du..gdzie ranka była...

dzieki gos za bluma, tez leci for U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po maratonie sklepowym w ogladaniu krzesełek 🙂

Zoltri kup od 8...
gos fajny ten fotelik i super cena,...moj sie uparl na mocowanie isofix i oczywiscie nowy kosztuje prawie 1500zl . chce kupi to niech kupuje..firmy britax albo romer...o cos tego typu,moze nawet ten model:
http://www.allegro.pl/item755914529_fotelik_romer_safefix_plus_2009_isofix_wysylka_0.html
,mamy jeszcze troche czasu wiec na gwiazdke kupimy.

z tym krzeselkiem to cale szczzescie,ze na miejscu obejrzelismy:
- design jest zajefajny
-cala reszta do d...
mechanizm w takim krzeselku powinien byc plynny itd,,ogolnie za ta cene nigdy w zyciu! siedzisko twarde i dziecko dlugo nie posiedzi! tragedia..takie chyba po to aby ladnie wygladalo..i bez wkladki dla niemowlaka a ja musze z wkladka miec,bo teraz jeszcze Tymus nie siedzi a dla nastepnego tez musi byc 🙂

naogladalam sie i juz wybralam chicco polly magic 3 w 1 i bedzie takie z motywem sea dreams:
http://www.allegro.pl/item765821143_krzeselko_lezaczek_chicco_polly_magic_6kolorow.html

chcialam obejrzec te z fisher price ale nie mieli w zadnym sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ogladam mecz za moment wiec bede tu zerkac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...