Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzuchatki. Paulinka współczuję tej bezsenności, ja mogłabym spać i spać. Dzień i noc 😉 Tylko, że ostatnio dokucza mi ból kręgosłupa, który promieniuje do prawej nogi i ciężko znaleźć mi wygodną pozycję.
Jestem już po śniadanku, teraz chwila wytchnienia a potem małe sprzątanko. Małe, bo większość na męża spada 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
po 2 przespanych nocach, dzis podzielilam losy Paulinki i tez mialam problemy ze spaniem 😞 moje spiochy nadal chrapia a ja nie wiem co ze soba zrobic

Kasenn wczoraj wieczorem zroilam te paszteciki z farszem a la Ola i wyszly super, wiec spokojnie mozesz probowac 🙂 z tym ze ja mialam chude mieso wiec po usmazeniu musialam je jednak troche zblendowac zeby sie nie rozsypywalo 🙂

milego dnia Brzuchacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

widzę że dzisiaj jakiś fatum bezsenności nas dopadło, ja też od 4.30 nie spalam tułałam sie po domu , o 5,30 zjadłam śniadanie (pierwsze) potem zgaga , zgaga i zgaga i tak do 7,no i zasnęłam na 2 godzinki 🙂 mała tez mi towarzyszyła w tej niedoli strasznie się wierciła -co to za nie grzeczne dziecko będzie ?:laugh:

plan na dzisiejszy dzień -to ogromne lenistwo :laugh: jak nam się uda to pojedziemy po choinkę jak mój wróci z roboty 🙂

cieszę sie ze paszteciki wyszły June-nawet maja nazwę a la ola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie i Maleństwa 🙂 🙂)
Ja się wyspałam w miarę choć tylko do 7,30 ( nie wiem dlaczego ale ja dłużej jak ta godzina nie umiem spać 😞 ale w nocy za to zaliczałam kilka wizyt w toalecie , droga jest już mocno udeptana 🙂 🙂: .
June - oglądałam zdjęcia i są super, jakość rewelacyjna , świetna wyrazistość a Marcel boski 🙂 🙂 🙂
A teraz do lekkich porządków bo i u mnie te główne spadły na mojego partnera 🙂 🙂 🙂
Miłego dzionka, zajrzę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to widzę ze wszystkie chyba poszły spać po tym nocnych perypetiach -miłych snów .

u mnie wyszło słoneczko , biało nadal 🙂 za 5 dni święta 🙂 [img size=277]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buciki_006.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.
Też miałam problem ze spaniem 😞 Dopiero ok. 4 rano udało mi się zasnąć. Później Marcin wrócił z pracy o 6:30 i mnie obudził. Na szczęście udało mi się jeszcze trochę przespać przy nim.

Teraz biorę się za naukę, bo sesja się zbliża...

Słabo mi i smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola biedaku faktycznie nic dzisiaj nie rob skoro tak zle sie czujesz, ja w nocy tez mialam jakies dusznosci ale teraz jest lepiej.
A paszteciki nawet w moim zeszycie z przepisami nosza nazwe a la Ola 😉

Magdulka , dzieki 🙂

Doti, doskonale Cie rozumiem bo wiem jak to jest studiowac w ciazy- masakra, chociaz panuje jakas idiotyczna opinia ze studentki w ciazy lepiej i latwiej przyswajaja wiedze... taaa to na pewno teoria jakiegos samca co o samopoczuciu w ciazy nie ma pojecia 😉 pomyslnego zaliczenia sesji.

u mnie za oknem wreszcie snieg! 🙂 Livia zachwycona, ja troche mniej bo jest -10 ale za to widok boski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie 🙂
U mnie -13stopni ale słonecznie więc i mam dobry humorek 🙂
W nocy nie mogłam spać bo się stresowałam tym że wieczorem dojrzałam u siebie dziwny guzek przy tyłku lekko swędzący a prawdopodobnie to jest hemoroid 😞 i się martwiłam że jeszcze to mnie będzie teraz męcxzyć 🤢 ale mama mnie pocieszyła że w ciąży to normalne więc się uspokoiłam trochę. Ma może któraś z was podobny problem? Nie wiem czy mam dzwonic do gina i spytać co z tym robić czy iść do apteki i wziąść na to jakąś maść nie szkodliwą? co wy byście zrobiły 😮

Ola biduleczko poleż trochę to może przejdzie? uważaj tam na sibie i małą 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poleżałam trochę , wypiłam chyba litr wody 🤔 , i poczułam sie lepiej , wyszłam nawet na dwór przeszłam w kolo bloku sie dotlenić , śnieg skrzypi pod nogami 🙂 aż miło 🙂 dzięki za troskę dziewczyny , ale faktycznie nie zamierzam sie dzisiaj przemęczać tylko odpoczywać , może nadałam sobie za duże tempo ja chce zawsze wszytko na raz załatwić i potem są takie efekty 😞

june fajnie że i u was jest śnieg i mała ma radochę z tego 🙂 a za nazwę pasztecików tez dzięki -tym sposobem zawsze jak je zrobisz może pomyślisz o mnie -ach jak MI MIŁO 😆

ROBIĘ ROSOLEK BO NA NIC INNEGO NIE MAM ANI OCHOTY ANI SIŁY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Moja dzisiejsza noc to koszmar, spałam chyba ze 4 godziny tylko... Ale za to wstałam wcześnie i już mam za sobą kościółek bo ostatni dzień rekolekcji u nas. I w sumie pomimo małej ilości snu dobrze się czuję! Mam dobry dzień dzisiaj :laugh: Moze nawet coś ugotuję mężusiowi! Tak dla odmiany :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[color=#800080][/color]dzis spalam tak czujnie ze co pol godz sie budziłam 😠 a wczoraj wieczorem odczułam pierwsze znaki zgagi,narazie tak leciutko ale pewnie teraz i mnie dopadnie 🤨 gin mi powiedzial na ostatniej wizycie ze osoby ktore byly bardzo szczupłe przed ciązą mają sie gorzej ze dziecko bardziej naciska na wnętrznosci bo jest mniej miejsca i ja tak mam czasem jak sie inaczej przekreci to az oddychac nie moge albo naciska mi na jakis organ(nie wiem na jaki)ale taki tępy ból wtedy czuje gdzies kolo zolądka no i caly czas jest ułozone głowką w dol(jak do porodu)a to chyba dlatego ze głowka nie miesci sie jej w mojej gornej częsci brzucha,raz próbowala chyba obrocic sie glowką do gory to wyskoczyla mi na 5 min taka gula u gory brzucha ze oddechy nie moglam zlapac,poglaskalam po głowce zeby sie inaczej ulozyla i zaraz znikla do poprzedniego polozenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMIS MACICA NACISKA NA PRZEPONĘ I DLATEGO SIE ŹLE ODDYCHA , JEŚLI CHODZI O ZGAGĘ TO WITAJ W KLUBIE 😉 WCZORAJ SIE MOJEGO GIN. PYTAŁAM CO BRAĆ -KEFIREK , DUZO WODY PO JEDZENIU I RENNIE MOŻNA 🙂

CO SIĘ DZIEJE WSZYSTKIE DZISIAJ ŹLE SPAŁYŚMY, TO JAKIŚ KOSZMAR 😞 ALE WIDZĘ Elwira ZE TY MASZ POWERA DZISIAJ -BRAWO CHOĆ TY 🙂 JA ZROBIŁAM SOBIE KAWKĘ SŁABĄ ,ALE MOŻE MNIE COS OŻYWI BO CHODZĘ JAK ZDECHŁA 😞 ZROBIŁAM OBIAD I JUŻ NIE MAM NA NIEGO OCHOTY , AŻ DZIWNE PRZY MOIM APETYCIE ? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos w tym prawdy chyba jest kamis że my chude więcej odczuwamy każdy ruch i potrafi byc bardziej bolesny a także że ma mało miejsca w naszych brzuszkach. Ja na ostatnim usg sama osobiście widziałam że ma bardzo wąsko wszędzie i może też dlatego jest cały czas główką w dół a jest już conajmniej 2miesiąc bo na ostatnim usg też była i cały czas mnie kopie po żołądku i żebrach a to z deczka boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś zakupy małe porobiłam w związku z wyprawką kilka drobiazgów które już z listy muszę skreslić i tak sobie powolutku będę uzupełniać a w Srodę zaczynam szkołę rodzenia z mężem ciekawe jak będzie:P

A wiecie co tak sobie pomyślałam jak to tu na forum zacznie się robić i nerwowo i wesoło jak każda z nas będzie mieć już swój termin porodu będziemy takie podekscytowane co i jak 🙂 umiecie sobie to wyobrazić? bo ja tak a to teraz od stycznia poleciiii :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja też musiałam sobie kawki zrobić, bo chodzę jak lunatyk 😞 Mąż mnie zostawił i pojechał sobie gdzieś, mówiąc, żebym się nie interesowała... Podejrzewam, że coś szykuje na Święta, ale nie mam sił się dopytywać.
Poza tym moja Mała też daje nieźle popalić, czasem jak kopnie to aż mnie zatyka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy pijecie kawę od czasu do czasu ?? Ja nie funkcjonuję rano bez z kawy na śniadanie, wstaję w miarę bez problemu ale kawę na śniadanie piję od kilka lat ( teraz trochę słabszą 🙂 i tylko jedną dziennie 😞 ) . Jak idę na badania i muszę być na czczo , to po powrocie pierwsza rzecz jaką robię to właśnie kawka inaczej to mnie wręcz muli. . Bez kawy to ja bym nie dała rady , zastanawiam się co będzie po porodzie, chyba dla wypróbowania kupię tą bezkofeinową i zobaczę co i jak .
Ja do najchudszych nie należę, wiec moja dzidzia ma dużo miejsca do brykania 🙂 🙂 🙂 Choć jak byłam dziś na gimnastyce to mnie pierwszy raz tak mocniej kopnęła aż dobrze poczułam i teraz pytanie czy jej się podobało czy nie ?? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez zaliczylam dzisiaj kawusie bo padalam z nog po zakupach i szykowaniu obiadu, praniu i sprzataniu 🙂 a teraz zmykam powylegiwac sie na sofie bo plecy mnie strasznie bola 😞

mi jakos specjalnie brzucho nie twardnieje ale pewnie wszystko przede mna.

Milego wieczoru Mamuski i przespanej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi brzuszek jeszcze nie twardnieje, ale widze z dnia na dzien ze jest coraz wiekszy, szczegolnie widze na zdjeciach jak mąż mi robi 😁 moja mala kreci sie juz jak szalona , dzis w nocy dala mamusi popalic 🙂 pozdrawiam was brzuchatki i zycze milego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorową porą 🙂
mamy juz choinkę w domciu ,ale jutro będę dopiero stroić , bo się okazało ze lampki nie działają -jutro kupie nowe .ale za to zrobiłam stroiczek , jak będę mieć już wszystko zrobione to się pochwale -fotką . 🙂

mi brzuszek raczej nie twardnieje , bo przecież tłuszczyk jest miękki :laugh: a ja mam go dużo .czasem tylko u góry nad pępkiem wydaje mi się ze jest twardziej ale zależy od dnia .

liczę że w końcu dzisiaj SIĘ WYŚPIĘ , CAŁY DZIEŃ MNIE ZGAGA MĘCZYŁA -OKROPNOŚĆ 😞 ale jakoś doszłam do siebie , a teraz tv z mężusiem i próba zaśnięcia .Miłych snów i przespanej nocy dla wszystkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...