Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mimo wczorajszych harców Mai spalam dobrze 🙂 Teściowa szaleje mi po domu i chce robić porządki 😠 ,wózeczek już jedzie kurier dzwonił już do mnie więc siedzę i czekam 🙂

kamis jeśli chodzi o spirytus to kup w monopolowym małą buteleczkę i rozrób 2:1 i bedzie 70%.

wy od rana juz tu szalejecie 🙂 ja też kupilam kosmetyki Nivea , dokupię jeszcze kremik na odparzenia i jakiś do buźki , bo to chyba inny musi być niż ten do pupki co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Daaaawno nie zaglądałam do Was i mam 122 strony zaległości, przepraszam ale nie będę nawet próbować nadrobić...
Byliśmy z mężem na ostatnich wczasach we dwoje :laugh: Wykorzystaliśmy wolny czas... póki go mamy!

Co do przemywania pepuszka to ja kupiłam takie gotowe gaziki nasączone już roztworem spirytu, pani w aptece mi je poleciła.

POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam anulka tez czasem taki kształt śmieszny , przeważnie z prawej strony górka się robi , a dzisiaj siedzi po środeczku wiec kształt idealny :laugh: :laugh: :laugh:
anulka nie dziwie się ze mąż sie cieszy z aparatu -faceci i ich zabawki :laugh: :laugh: :laugh: moj to maniak i też czasem dostaje pozwolenie na nowy zakup czegoś do aparatu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
dolaczam sie do niewyspanych mam 😞 od 3 nie zmruzylam oka, wiercilam sie w lozku i albo bylo mi niewygodnie , albo slabo, albo Marcel skakal a o 6 trzeba bylo wstac wyszykowac Mala do przedszkola... na szczescie zasnelam na godzinke i wiecie co , przysnilo mi sie ze juz urodzilam i to w dodatku w 5 minut 🙂 -latwo, lekko i przyjemnie, oby to byl sen proroczy i zebysmy wszystkie mialy takie porody 🙂

Ktoras z Was pytala co najlepiej po kazpieli, wg mnie to oliwka bo jednak balsam az tak ni enatlusci skory. W pierwszym miesiacy co druga kapiel smarowalam Liv ciekla parafina bo nawet oliwka nie dawala sobie rady z jej skorka i byla przesuszona wiec polozna polecila ciekla parafine i podzialalo, wiec polecam miec w pogotowiu 🙂

Co do nasaczonych gazikow to nie wiem czy to do konca jest praktyczne, mi w szpitalu mowily polozna zeby lepiej nie uzywac takich rzeczy a bron boze wacikow, czy patyczkow higienicznych (zostawiaja klaczki), lepiej na umyty i osuszony pepuszek polac kilka kropli spirytusu 70% bo wtedy plyn dotrze we wszystkie miejsca i bardzo szybko sie kikutek wysuszy i odpadnie , u nas bardzo szybko bylo po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola73 to wszystko zalezy jaki kupiles krem na pupcie. Jeśli przeci oparzeniowy, to na buzię nie nadaję się. Natomiast jeśli do pupci kupiłaś delikatny krem pielęgnacyjny to jak najbardziej możesz go równiez stosowac na buźkę.
Krem na każdą pogodę jest bardzo dobry, szczególnie jak będziemy wychodzic z maluszkami ze szpitala. Jest on idealny na chłodniejsze, wręcz mroźne dni. A zima ma trzymac do kwietnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, dzięki bo znalazłam na tej stronie tylko p/słoneczny a nie doczytałam ze są inne .czyli jeszcze 2 kosmetyki musze dokupić , ja jeszcze podobnie jak anula mam sudocrem i chyba kupię linomag bo tez jest skuteczny na pupcie w płynie lub maści.

co do chusteczek nawilżanych to mam haggisy i dzidziusia , 2op. potem dokupię wiece sprawdzę czy te sa ok. , moja bratowa bardzo poleca bambino 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab no nie wiem. Wklejam opis sprayu ze strony Nivea

Łagodny spray do nosa NIVEA Baby ze starannie wyselekcjonowanymi minerałami morskimi został opracowany specjalnie na potrzeby codziennej higieny nosa niemowląt. Delikatnie oczyszcza śluzówkę nosa, chroni ją przed wysuszeniem oraz wspomaga usuwanie nadmiernej wydzieliny przy niedrożności nosa, dzięki czemu ułatwia oddychanie. System rozpylający jest specjalnie dostosowany dla niemowląt już od 3 miesiąca życia. Produkt jest odpowiedni także dla dzieci i dorosłych.

i tak musimy poczekac,aż maluchy skończa 3 miesiąc życia.
A na początek co kupiłyście do oczyszczania noska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam sprey Marimer- z apteki, nie testowalam jeszcze NIVEA a ten juz znam 🙂

anulab84 , nie jest konieczny ale warto miec zwlaszcza ze jest sezon grzewczy i powietrze w domku jest suche, ale mozna sluzowke noska nawilzac tez zwykla sola fizjologiczna , ja juz kupilam na wszelki wypadek 10 buteleczek po 5 ml, przydadza sie do noska i do oczek jak jakas ropka sie pojawi.

Ola, wlasnie , podeslij real foto wozeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wrócilam z zakupów i jechalam przede wszystkim poszukac stanika do karmienia ale takiego lekko usztywnionego,przeszlam 6 sklepow z bielizną i NIGDZIE takiego nie mieli,wszedzie tylko takie bawelniane cieniutkie(a takiego to nie załoze,po pierwsze biust w nich wisi,a po drugie widzialam w takim staniku babke i miala wlozone do niego wkladki laktacyjne i jak one przeswiecały przez ten stanik,masakra) zostalo mi allegro,tylko nie mam konta na allegro,siostrze musze powiedziec by mi kupila 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...