Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
olmat karmiłam ale butelka i to może byc zupełnie inna pozycja , jeśli chodzi o pranie to w sklepie pani mi powiedziała ze jelp ma intensywny zapach , jest mocniejszy i lepiej dla starszych dzieci go używać , ja kupiłam do kolorów plyn Wirek dla niemowlat ,a białe pralam w Lovelii -oba mają przyjemny zapach delikatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 pewnie codziennie masz świeże pieczywko ojjj nic nie mów lepiej bo ja bym zjadła ciepły chleb z samym masełkiem 😁

Ja mam proszek Jelp i płyn też - jak już skończyłam pranie to koleżanka ze studiów powiedziała mi żebym nie używała płynu do płukania bo jej córka ma alergie na płyny - zreszta zobacze jak to będzie u mnie z moją mała 🙂

Włąsnie skończyła się 5 minutowa czkawka mojej córeczki - uffff brzuszch mi latał i czułam każde odbicie w macicy, a teraz tyłeczek mi wepchała w pępek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny. Troszkę poczytałam co u Was.
Widzę,że jedzenie na pierwszym miejscu 😉 Cruella ma rację. Jakbym i ja jadła tak jak Wy to miałabym już 100kg. A tak "tylko" 80 😉 Niestety w ost.miesiącu przybyło 4,4kg. Efekt po świątecznych dniach. Zazdroszczę tej z Was, która pisała, że ma raptem 6kg na plusie czyli zero tłuszczyku. Te 6kg to dziecko, łożysko, wody, itp.
Muszę się pochwalić decyzją, jaką wczoraj z mężem podjęliśmy, a dziś sformalizowaliśmy i przez którą z nerwów całą noc nie spałam. Do tego Mały wyczuwał moje poddenerwowanie i jak już chciałam spać, to nie pozwolił oka zmrużyć.
Zdecydowaliśmy się kupić dom w zabudowie szeregowej. Termin oddania planowany na I kw.2011r. czyli jak Mały skończy roczek będzie mógł się już bawić w ogródku. Pierwszy roczek jego życia jakoś przepękamy na naszych 50m2 😆
Cieszę się, że wreszcie podjęliśmy decyzję, bo od roku oglądamy różne domy i trudno nam się było zdecydować... ale wreszcie klamka zapadła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Jeśli chodzi o pranie to ja mam proszek Lovela, nie kupowałam płynu. Widzę że jestem trochę do tyłu bo jeszcze nie robiłam prania ciuszków Nikosia:P
Anulab zazdroszczę zapachów, aż zrobiłaś mi smaka na gorącą bułeczkę. Ale w piekarniku robi się piernik więc już niedługo go ZJEM 🙂 Co prawda przed chwilką zjadłam 3 naleśniki z serkiem i nutellą ale jeszcze znajdzie się miejsce:P
Karka gratuluję tak ważnej decyzji. To ja też się pochwalę. W niedzielę jedziemy oglądnąć działkę, którą mamy zamiar kupić i w najbliższym czasie budować domek dla naszej powiększającej się rodzinki:P Bo oczywiście na Nikosiu nie skończymy, do 2 lat po Nim planujemy następne 🙂 🙂 Ale to się jeszcze okaże jak Nikoś się urodzi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola gratuluje zakupu wózka, widze że zdecydowałaś się na ZAGME 🙂
Karka super, gratuluję zakupu domu, wspaniała inwestycja a mieszkanie z dzieckiem to coś nieopisanego 🙂
Proszki do prania, ja mam i lovelle i dzidziusia ale szczerze wolę dzidziusia przynajmniej jego zapach, jest intensywny i pachnie w domu dzieckiem, jak z kiedyś zapach płatków mydlanych, cudowne. Lovella jest ok, ale niestety zapach jest słabiutki , a jak wyschnie to właściwie żaden , ja lubię jak w domu pachnie dzieckiem i zostanę przy dzidziusiu.
Jadę zaraz na wizytę do lekarza, Kinia będę wiedzieieć dokładnie ile jestem na plusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam Bebetto Vulcano, ale wydaję mi się że wózki w tym stylu to wszystkich firm wyglądają niemalże identycznie:P No mój Nikoś też jakiś żywy ostatnio, może to z tęsknoty za Tatusiem, bo pracuje teraz 70 km za Krakowem i późno jest w domu. Widocznie Mamusia nie wystarcza:P Ale dziś rano przeszedł samego siebie, tak mnie skopał po pęcherzu że myślałam że nie dolecę do łazienki:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella powodzenia na badaniach , tak myśle ze decyzja była jak najbardziej trafiona i jestem bardzo zadowolona z wózka 🙂

jejku ja bym co 5 minut była na wc -to wszystko zależy jak usiądę i czy gniotę pęcherz i mała dodatkowo w niego kopie to masakra zanim sie poloze spać to mam kilka wyjsc na siusiu choćby po kilka kropel ale zawsze to ulga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał:
Cruella napisz od razu po wizycie bo mnie ciekawość zżera:laugh: Ale swoją drogą myślicie że to normalne przytyć w miesiąc 5,5kg? 🤢


kinia nie martw sie były takie mc ze ja w 3 tyg przybierałam 4 kg, a teraz juz po 1 kg lub 2kg , wiec poszlam na maxa na początku teraz juz luzik i oby tak dalej -13,5 kg to juz nie mały wyniczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka gratuluje decyzji - wsumie rozumiem, że nie przespałaś nocy ale cóż było warte 🙂

Ojj nie mówcie już o tej wadze 🙂 jak spojrze na brzuszek to odrazu lepiej mi się robi i się nei przejmuje tą wagą 🙂

Właśnie byłam u teścia na urodzinach i zjadłam torta makowego 🙂 a co tam hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
wróciłam od lekarza, wszystko w porządku, jutro idziemy na KTG i Dopplera ponieważ powiedziałam lekarce że mam inne i słabsze ruchy, przeniosła mi wizytę z 19.01 na jutro bo chyba trochę panikuje, w ogóle chciała mnie na Kopernika odesłać ale ja odciągnęłam od tego.
Amelia rośnie jak na drożdżach waży 2 kg, z czego 2 tygodnie temu ważyła 1200 gram, to dosyć dużo przybrała na wadze w ciągu dwóch tygodni, co nas oczywiście bardzo cieszy.
Łożysko mam dobre, młode szyjka długa a Amelia przy badaniu cofa główkę tzn że jeszcze się tu do nas nie wybiera.
Tyle by było z ogólnych wiadomości a i Kinia w sumie od początku ciąży wg lekarki przytyłam 15 kg, wg mnie 17 🙂, wychodzi że kilogram w ciągu dwóch tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kassen; pisalas ze w aptece mozna kupic spirytus 70%. ja pytalam juz w dwoch aptekach i powiedzieli mi ze nie ma takie czegos,ze musze sobie kupic normalny spirytus w spozywczym 95% i rozcieczyc. to ciebie juz udalo sie kupic i czy tylko myslisz ze jest w aptekach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂
Moje dziecko dzis dla odmiany obudzilo sie o 4.00 rano ( wczoraj o 6.00) i postanowilo mnie też nie dac spac. Tak mocno się wierciła, pod żebra właziła, że spac nie mogłam i wstałam. Teraz jest 6.45 a ja mam wrażenie, że południe niedługo.
Miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez dzisiaj strasznie zmęczona po nocy 😞 od 4 nie spalam do 6 potem kimnęłam trochę , a teraz juz z głodu wstałam i cos znowu sie źle czuję , tętno mam przyspieszone , oddech szybki znowu zacznę pewno panikować RR skoczy 😞

u nas mrozik jak nie wiem -17 , słonko świeci wygląda bajecznie 🙂
a wy pewno jeszcze smacznie śpicie 😉

Anula jeszcze raz sorki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny myślałam, że tylko ja tak dziś wcześnie na nogach ale widzę że wiecej nast tutaj już jest 🙂

cruella wcale nie panikujesz dobrze, że dziś idziesz zrobić dodatkowe badania - zobaczysz wszystko będzie dobrze 🙂

Ja już po mału zaczynam świrować w tym domu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...