Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja po zakupach i spacerku , powiem wam chodzenie dla mnie to juz wielka udręka a w ogóle po tych zwałach śniegu 😞 chodzę jak kaczka i tak powoli że Eliza co chwile stawała i na mnie czekała 😉 brzuch mam wrażenie jakby ważył 100kg tak mi ciąży strasznie jak chodzę.

kinia album jeszcze nie doszedł ja płaciłam za niego w piątek ale napisałam do nich meila z zapytaniem o wysyłkę zaraz sprawdzę czy coś odpisali 🤔 czasami sie tyle czasu czeka na te przesyłki , ale nie lubię jak sprzedający w ogóle nie daje znaku życia -no i nic nie mam odpowiedzi -niepoważni są .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodzę do prawdziwej szkoły rodzenia 🙂 ale dawno już nie byłam przez szpital szkołę i inne durnoty które w miedzy czasie się zdarzały 🙂ale dzisiaj już pojadę 🙂 a co do obżerania sie to mi sie na pewno nie uda przestać z dnia na dzień 🙂więc post nie dla mnie jutro się tylko ograniczę 🙂i tak już 19 kg do przodu więc co tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola73 temat wysyłek z allegro jest dla mnie na czasie. Tak się wkurzam, mówiąc delikatnie. Kupiłam karuzelę na łóżeczko i zapłacilam za nią 01.02. do dnia dzisiejszego nic nie doszło i co najgorsze nie ma żadnego kontaktu ze sprzedającym. Na emaile nie odpowiada, a telefon ma wyłączony i co mam teraz zrobic?

Odradzam Wam allegrowicza ciepłyciapek!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat tak to jest nie którzy są po prostu niepoważni a opinia maja same pozytywy ciekawe skąd ? napisz do niego przez allegro -tak jest cos takiego jak rozstrzygniecie sporu czy cos podobnego wybiera sie temat wiadomości itd. dojedzie i do niego i do założycieli allegro wiec będziesz miała jaką podkładkę ze nie możesz się nim skontaktować 😞 tez mnie wkurza ze piszą a tu cisza -tak czekam na dwie przesyłki a mam zwyczaj płacić zawsze z konta bo taniej , jednak jak mają dostać kaskę dopiero za pobraniem wysyłają dużo szybciej -sprawdzona metoda tyle ze droższa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po obiadku,robilam pieczarkową i rybke smazylam.tam gdzie mam rodzic w tej klinice powiedzieli mi ze jak nie urodze do 1 marca to mam sie w ten dzien zgłosic do nich,to nie wiem chyba bedą mi wywoływac. a montusia nie wklejała narazie zdj swojej małej?czy przeoczylam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola73 juz pisałam dwa emaila i cisza. Sprawdzę sobie to rozstrzyganie sporów o którym mowisz. To jest poprostu niepoważne, ja jak tylko dostanę przesyłkę to wystawię odpowiedni komentarz, już sie o to postaram! Też zawsze płacę z konta, bo taniej. Kupowałam książki w środę i wczoraj juz do mnie przyszły, a karuzeli ani widu ani słychu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jakos zawsze zamawiam za pobraniem bo jakos obawy mam,tak jak moj kolega zamawial przez allegro komorke ktora kosztowala cos 1000zl i tez go oszukali,on wplacil a oni nic nie wyslali a mieli same pozytywy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...