Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamis to jest troche krepujace ale ja juz tez mam cos takiego ze 2 miesiace. Nie wiem czy to sa hemoroidy czy zylaki odbytu ale to sa takie grudki przy samym wyjsciu odbytu. Nie bola i nie krwawia ale martwi mnie to czy to zejdzie czy trzeba bedzie to wyciac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aśka88 , tak chodzilo mi o wkladke, dzieki za info 🙂 co do takich tragicznych wydarzen z udzialem wkladek to faktycznie sie zdazaja i sama znam jedna dziewczyne ktorej ciaza zaczela sie rozwijac w jajowodzie no i niestety miala zabieg, dlatego sama mam obawy i wciaz rozwazam inne opcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka88 , hemorojdy i zylaki odbytu to to samo, ja mialam po porodzie i polozna polecila mi czopki Posterisan i masc i po 2 tyg zagoilo sie chociaz do konca tego pozbyc sie nie da 😞 tez sie teraz boje bo Marcel jest duzy i napewno sie namecze przy wypychaniu... czyli znowu bede musiala na jakis czopeczkach sie przebujac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june ja chyba tez po porodzie bede musiala sie z tym do lekarza przejsc.

Dobra laski ja ide sie ogarniac, i mykam do sklepu na zakupki.

Buzka 😘 do pozniej 😘

Mam nadzieje ze zadna przez godzine nie urodzi.

Dziewczynki zacisnijcie nogi:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂


SERDECZNE GRATULACJE DLA OLI 😁
A JEDNAK GALOPKA TO BYLO TO CO MYSLALYSMY 😉

NO TO KONFISKUJEMY OLKE DO LUTOWEK :P


P.S. A JAK TAM KAMIS? JESZCZE 2W1?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Wpadłam tylko na chwilkę sprawdzić czy na pewno żadna nie rodzi, hehe, bo z Wami to nigdy nic nie wiadomo Kochane Brzuszki :P :P

Montusia wraca, super. Pewnie nam wszystko opisze, co i jak 🙂 I prześle więcej fotek Nadii 😉

No i już mnie nie ma :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja rowniez glosik oddalam 🙂

O super ze Montusia dzisiaj wychodzi.Koniecznie musi nam jutro opisac co i jak sie tam z nia dzialo.

Ja wlasnie z zakupow wrocilam i zajadam sobie pyszne gorace buleczki z pomidorkiem, ogóreczkiem, rzodkieweczka i szczypiorkiem. 🤪 Tak mnie jakos na wiosenne kanapki wzielo.A jakie pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w Polsce czuc wiosne a w Norwegii powrot zimy :/ dzis nawet popruszyl snieg 😞 no ale nic, fakt jest taki ze wiosna sie zbliza i w koncu u mnie zawita 🙂

Super ze Montusia wychodzi 🙂i bedzie wreszcie w domku.

A ja szykuje sie na zakupy i do fryzjerki, mialam juz nic dla Marcela nie kupowac ale jakos nie moge sie oprzec i pewnie znowu jakas siate dla Niego do domu przytargam 😉

ok, zmykam
do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...