Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola wraca ze szpitala w poniedziałeklub jutro 🙂 Zobaczymy na pewno sie do nas odezwie 🙂

Dzisiaj byłam na mieście i zjadłam sobie kebaba, juz mialam taka ochotę, pychota. Nałaziłam się i jak przyszlam do domu i się położyłam to czułam cały kręgosłup krąg po kręgu. Odpoczęłam i weszłam zobaczyc czy mamy kolejnę mamę marcóweczkę:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie. To skoro elwira napewno rodzi albo juz tuli swoje malenstwo tylko nie ma do zadnej numeru i nie moze nic napisac, to zastanowmy sie ktora poleci 23.02. stawiam na kamis bo to juz blisko jej terminu bedzie no chyba ze Anulab bojej juz tez czop odszedl pare dni temu.

Ja jak narazie od rana mam dzisiaj czeste skurcze takie jak na okres i troche bolesne, duzo gazow ze mnie ucieka ☺️ jak nigdy normalnie az mi wstyd a przy tym jak sie zbiera to bol nie do wytrzymania, dokladnie jak menstruacyjny tylko strasznie nasilony, a i mimo ze mam z natury straszne zaparcia to wczoraj bylam 5 razy w wc na 2 i dzisiaj tez bylam juz 3 razy i ten ostatni raz juz troche luzniejszy. Nie wiem moze i mnie dopadnie niedlugo, ale wczoraj lekarka powiedziala ze narazie maly sie nie wybiera, ale jak wiadomo to sie moze zmienic w ciagu godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie chyba do końca powaliło sama szarpałam sie z komoda 3 szufladowa musiałam ja przenieść nad łożkiem z sypialni do małego pokoju . bo na męza nie mam co liczyć. teraz sie mnie pyta o filmy jakie wole ojeejjj mógł pomysleć żeby półki zamontować ale to i tak tylko idzie o to bym poszła do kina a on na impreze ur do kolego no tak wstyd mnie gdzie kolwiek zabrać

mam nadzieje ,że szybko urodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia (moja imienniczko 🙂 ) jak masz rozwolnienie to może być już to, ja przy mojej corce mialam minimalne rozwarcie, zaden czop nie odszedl a wody na stole odeszly(przy pomocy leakrza), za to czyściło mnie jak ta lala, po 16h godzinach urodziłąm 🙂
Powodzonka marcóweczki, lutóweczki prawie wszystkie sie posypały, teraz czas na Was 🙂
Trzymam kciuki za lekkie porody i szybki powrót do formy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Mam zupelnie tak jak Malalena. Ale u niej jeszcze nic sie nie dzieje wiec trudno stwierdzic ze to akurat ma jakies powiazanie z porodem.Ale fajnie by bylo.

Kurcze muszejutro sobie kupic ten zestaw do lewatywy bo jak mnie zlapie i nie zdaza mi zrobic w szpitalu to bedzie masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...