Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
olamat napisał:
Ola nic się nie dzieje, cisza!!

Ola a skąd polożna wie, że musi do Ciebie przyjśc? Rejestrujesz w Poradni dziecko? Położna mówi kiedy ma przyjśc, czy tak z zaskoczenia? I jak często będzie przychodzic?




olamat ja dostałam nr. tel. od mojej położnej z przychodni która chodzi na patronaże i zadzwoniłam jak wyszłam ze szpitala i sie umówiłyśmy na wczoraj 🙂 ściągnęła mi szwy obejrzała małą, Ale na pewno masz tez wybraną położną i szpital to zgłosi jak urodzisz do poradni i do ciebie przyjdzie -tyle tylko ze moze to być z zaskoczenia .w szpitalu od razu tez podałam przychodnie do której chce chodzić z małą i wczoraj położna podpisała wybór lekarza właśnie .teraz mam tylko zadzwonić i sie umówić na pierwsze szczepienie za 6 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

widze ze wszystkie prawie maja te objawy, klucia, skurcze bolesne jak na okres i bole w miednicy. No niestety ja dzisiaj prawie chodzic nie moge. Co stawiam noge na ziemi to tragiczny bol odczuwam tam na dole. Slimak by szybciej szedl i do tego brzuszek mi twardnieje i lekkie skurcze lapia.

Ja juz wizyty nie bede miala wiec nie wiem jak tam sytuacja wyglada ale w piatek ide na KTG to moze jakies skurcze juz beda widoczne i zobaczymy moze jakies skierowanko do szpitala dostane. Mam takie dziwne wrazenie ze nie donosze do 8 marca. Za czesto i za mocno mnie boli, mam skurcze i mysle ze to juz dlugo nie potrwa.

chyba sie wezme za lewatywe hehe. Nie wiem jak mam to zrobic bo nie wiem czy trafie:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no. A meza nie ma wiec nie bedzie sie smial. hehe:laugh: :laugh: tylko jaka pozycje wybrac i zebym potem do kibelka zdazyla.:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuśki 🙂

Ojj ale rano namęczyłam się z małą i jej kolką 😞 kupcie sobie już teraz Espumisan i trzymajcie w domu na wszelki wypadek!!!

Dziś do mnie o 15 przychodzi połóżna zobaczymy co powie, wczoraj małej odpadł kikut pępuszka 🙂

Dziewczyny co jest żadna się nie jeszcze nierozpakowała ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jest właśnie prawie dokładnie tydz . jak odeszły mi wody i zaczął się poród (było coś przed 14)ale od rana coś czułam ze się zbliża -jakaś intuicja chyba kobieca 😉 mała słabo sie ruszała tego dnia i miałam przeczucia ze się coś wydarzy i miałam rację :laugh: więc pewno wy tez wyczujecie tą chwilę i życzę wam oby jak najszybciej -tym oczywiście które już mogłyby 🙂 ja czekam na wasze dzieciątka z niecierpliwością
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dziewczynki strasznie brzuszek boli.

Wlasnie zrobilam sobie LEWATYWE ale sie nameczylam przez ten wielki brzuch ledwo dosiegnelam :laugh: :laugh: :laugh:. Ale jaki odrzut po tym, ja niemoge. Ledwo 2 minuty polezalam az mnie pogonilo. 😲 😲 Dziewczyny ja w zyciu nie widzialam takiej ilosci kalu u czlowieka. Z 10 minut siedzialam na kibelku. Ale jaka pusta sie teraz czuje. Z natury mam takie zaparcia ze masakra. Juz teraz wiem czym sie bede ratowac jak bede sie kiedys jeszcze meczyc z tym:laugh: :laugh: tak sie balam a tu ku mojemu zdziwieniu wielka ulga:P :P

Hehe a teraz zjem sobie pomaranczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab tymnie nie strasz.

Z tego co tam pisza to niby sie powinno lewatywe zrobic w pierwszej fazie porodu bo tak to moze wywolac porod wczesniej.

Ale ja nie wiedzialam kiedy mnie wezmie a mialam juz takie zaparcia ze az moje hemoroidy zaczely mi dokuczac 😞 jesli nie ruszy mnie do terminu to najwyzej dam sobie zrobic jeszcze raz ale juz w szpitalu. Teraz juz wiem co to jest i jak dziala wiec nie bede sie stresowac. A powiem ci ze ja od dziecka mam bardzo zagazowane jelita i zaparcia. I nawet teraz w ciazy jak zbiera mi sie na gazy to strasznie mnie boli brzuch typowo jak by to byl skurcz ale taki bardzo silny. Wiec skoro juz tak mi jelita dokuczaly to musialam cos z tym zrobic.

Ale mnie zamulilo.Tak mi sie chce spac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab juz mi troche przeszlo, ale powiem ci ze ja tez sie balam ale to tylko plyn ktory sobie wlewasz powoli do srodka i po kilku minutach lecisz sie calkowicie wyproznic.

Ooo czyzby cie cos lapalo?? lec szybko zrobic sobie kapiel.

Sluchaj tu masz moj numer, 721 602 905 bo normalnie nie wytrzymam jak nagle znikniesz. Daj chociaz znac czy jedziesz do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj dostałam jakiego powera!!! Rozliczyłam się z podatku, zaniosłam PIT do Urzędu Skarbowego, nawet mnie wpuścili bez kolejki (mężczyźni oczywiście, bo kobietki udawały że nie slyszą jak pytałam czy mogę bez wejść 😠 ). A tak wogóle to ja mam na dzisiaj termin porodu z ostatniego USG!! A tu nic, oby mnie w nocy nie złapało, jakoś się obawiam nocnego porodu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...