Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

June przy Adrianie zjadłam fasolke i poszło ja tralala, przy Amelii odgarnęłam śnieg z tarasu, jeśli masz jeszcze to polecam, gwarantuje to szybki poród hihihi. A Tobie się przyda w końcu Marcel to kawał chłopa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki

ja tez uzależniona od brzuszka :laugh: :laugh: :laugh:

muszę sie pochwalić wspanialej nocy wyspałam sie ze ho ho.Majka spala od 19-2 w nocy bite 7 godz. aż byla zdziwiona jak o 2 zapaliłam światło w pokoju i spojrzałam na zegarek 😲 potem cycuś do ok 3 , nastepny po 4 bo chyba nie dojadla po takim spaniu i teraz od 5 znowu śpi. właśnie mnie tęściowa telefonem obudziła 😠 ale chyba obudzę malą bo mi za chwile cycki wybuchną:laugh:

a wy co dzisiaj 3 . 03 june i kasenn na porodówki marsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka ja juz Pita oddalam w zeszłym tyg. tez robiłam tym programem na kompie i luzik.za rok będziecie juz mogły robić odliczenia na dziecko -jak tego nie zniosą 😉 ja na razie też tylko na Elinke a za rok za dwie pociechy.

już to pisalam ale mam prośbę o przekazanie 1% podatku -to jest córeczka mojego kuzyna ktora wymaga stalej rehabilitacji , jeżeli nie maice komu przekazać byłąbym wdzieczna


. Możesz nam pomóc odliczając 1% podatku i przekazując na konto fundacji:


Fundacja Dzieciom
„Zdążyć z Pomocą”
01-685 Warszawa ul. Łomiańska 5
KRS 0000037904
Aby pieniądze wpłynęły na konto dziecka, podatnik w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym powinien wpisać Laura Schewe w rubryce nr 128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella, taras juz odsniezalam w zeszlym tygodniu 🙂 dom caly posprzatalam, a fasolki nie mam 😉 czyli co??? ratunku 😉

Ola, oby Twoje slowa byly prorocze, wlasnie badz dobra kolezanka i w ramach rewanzu prosz tym razem mi przepowiedziec ze dzis urodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nan nnaaa nnnaaa a ja mam TYmkaaaa w Brzuchu:P

Asia88 daj sie kobiecie wyspać zrobić kanapki męzowi sobie sniadanie , pranie i przygotować do malowania grzejnika u synka w pokoju 🙂 ja wstałam 1,5godz temu 🙂

piekna jest pogoda na dworzu sloneczko i wogole ja teraz siedze w łożku pisze do was 🙂
Troche plotek nie zaszkodzi
potem sie zajme grzejnikiem i bede latać ;D
a ja dzis nie urodze wczorajsze akcje rozeszły sie po kościach a dzis tak dobrze sie czuje... a może to dlatego żebym miała siły przeć??? hmmmm

Ola Zima do nas wraca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, co Ty nie powiesz... komode marcela i szafe wlasnorecznie przestawialam 3 dni temu... i efekt byl taki ze maz mnie zrabal 😉 a olejek mozesz , nawet Kamis brala bo lekarz jej powiedzial ze moze to wywolac i wywolalo ale biegunke na caly dzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
JUNE maaa musimy zacząć robić przysiady przy szafkach ... a jak to napisałam mały sie przesówał jak by mówił tak 🙂


kasenn ja to chyba za chwile wyjde do ogrodu i poskacze na trampolinie , moze wyjdzie sam 😉 chociaz watpie bo zimno na dworze jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat ja to biedna jestem i nie mam tvn 🙂 bo nawet tak naprawde kablówki nie mamy nie wiem jakim cudem co kolwiek jest w tej tv 🙂
to powiedz co oni fajnego mowili 🙂
o 10.30 na tvp1 ma byc coś o dzitkach 🙂



June noo ja sobie poprzesówam wszystko posprzatam i zobaczymy co i jak 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...