Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kamis cos uparte są te marcowe maluchy. Twoja nie pcha się na świat, moja nie chce się przekręcic, ach co za charakterki!

W sumie do piątku juz niedaleko, jak sie czujesz, z perspektywą, że dokładnie wiesz kiedy to wszystko się zacznie?


Ja już po KTG mała szalała jak opętana, skurcze minimalne, wiec pierwszą marcówką nie będę 🙂

Anitek wszystkiego naj naj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czuję, że brzuch mi sie obniżył. Nie sapię jak staruszka jak chodzę 😉 i wrócił mi mega apetyt. Pomimo tego, że mała ma główkę zaraz przy moim żołądku to jest niżej niz np tydzień temu i powiem Wam, że mogłabym jeśc i jeśc. Trochę to przerażające 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Widze ze pare marcowych brzuchatek juz urodzilo 🙂 GRATULACJE!!!
Ja mam termin na 22 marca, takze jeszcze pekam w szwach 😉 Czuje sie dobrze ale synuś rozpycha sie niesamowicie. Nawet nie wiem kiedy ten czas zlecial, 9 miesiecy jak z bicza strzelić... Zaczynam miec koszmary apropo porodu 🤨 Boje sie gdyz w mojej miejscowosci nie bylo szkoly rodzenia (polozna przeszla powazny zawal serca) a przez sniegi ciezko mi sie bylo przebic do gdanska :/ ech...jakos to bedzie, mam nadzieje. Poogladalam sobie szkole rodzenia w internecie i cwicze oddechy w domku....
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
My oczywiście w 2w1 i chyba się nie zanosi na zmiany ;-) Ja jutro mam termin...
Kamis ja w piatek też mam się zgłosić na KTGi jak nic to później w poniedziałek i wywołają... mam nadzieję że urodze do tego czasu :laugh: mojego wielkoluda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marys mnie też krocze wcale nie bolało -ale my z Agnieszka to juz wprawione chyba porodami jesteśmy :laugh: :laugh:

montusia ja nie przekładam malej przez ramię do odbicia bo by mi włosy zjadła :laugh: tylko unoszę ja wyżej na pionowo albo kładę na brzuszek choć nie po każdym cycku sobie odbija czasem dopiero jak sie wyśpi po czasie 😉

[size=4]anitek najlepsze życzenia urodzinowe

kasenn i co zastopowałaś ja już telefonu pilnuje i czekam na sms a tu nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamusie!
Nam w szkole rodzenia położna mówiła, żeby na bolące krocze po porodzie zaopatrzyć się w kółko dmuchane(takie dla dzieci)i na nim siadać. Ponoć przynosi wielką ulgę i nie czuje się tych boleści po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Korzystajac z okazji ze pojawily sie mamusie, ponowie swoje pytanie:
>AngelFire napisał:
Dziewczyny czym przykrywacie wasze malenstwa w lozeczku. Mam lozeczko i oslonke na szczebelki ale nie mam poscieli. Myslalam nad kupnem ale czy bede tego od razu potrzebowala czy dopiero za jakis czas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>AngelFire napisał:
Dziewczyny czym przykrywacie wasze malenstwa w lozeczku. Mam lozeczko i oslonke na szczebelki ale nie mam poscieli. Myslalam nad kupnem ale czy bede tego od razu potrzebowala czy dopiero za jakis czas?



za jakiś czas,teraz jedynie kocykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam spiworek. elwira to w poniedzialek beda ci zaraz wywolywac? tak gdzie ja bede rodzic to wywolują po 7 dniach po terminie. a tak wogole to juz mam dosc ,ciagle chce mi sie sikac i to juz nie co godz,co pol tylko wysikam sie i za 5 min znowu sie chce ,chyba ze leze to wytrzymam z pol godz,masakra,zeby az tak mi mala naciskala?olamat na piatek mam wywolanie jak by co ale mam cichą nadzieje ze mnie wczesniej wezmie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ejjj nooo Dziewczyny rozczarowałyście mnie:P Nie było mnie dobre 3h a tu żadna nie urodziła 😁 Po cichu liczyłam na wiadomość od Kasenn:P

A moja Teściowa już pojechała, zrobiła mi naleśniki a że nie wiedziała z jakim dżemem lubię to kupiła mi 3 malinowy, truskawkowy i brzoskwiniowy:P No i nawet mojej Tosi się coś dostało, Teściowa ścinki przywiozła:P Lubi nas rozpieszczać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Teściowa jest prze kochana 🙂 A wiecie co najbardziej mi się w Niej podoba, ciągle mi mówi że będzie się starała nie wtrącać nam do wychowania Nikosia i jeżeli tylko zaczęłaby nam coś nieświadomie biadolić to mam jej natychmiast bez krępacji o tym powiedzieć:P Także nawet jak coś będzie nie tak to wiem że jak tylko zwrócę jej uwagę to ona uszanuje moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co tak sobie myślę jaką my tu jesteśmy jedną wielką rodzinką:P Nie tylko my - marcówki ale wszystkie brzuszkowe forumowiczki. Zdałam sobie z tego sprawę jak wczoraj napisały do nas dziewczyny które są już Mamami i życzyły nam powodzenia w związku z rozpoczęciem się marca. Aż mnie to wzruszyło 🙂 No a po drugie czytałam ostatnio o pomocy dla Doruni która straciła dwójkę dzieci, a na dodatek jej córeczka uległa wypadkowi, widziałam jak dziewczyny solidaryzują się z Nią. Takie nieszczęście... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...